kpt.nemo

Pingwin 2.0

Polecane posty

Pierwsze spostrzezenie jest takie, że szału nie ma, a byly szumne zapowiedzi - wieksze zmiany wprowadzaja z dnia na dzien bez zadnych zapowiedzi. Wycielo troche spamu, ale content spamu nie ruszylo.

Napisano (edytowany)

A to widać że go wypuścili :(

U mnie 60% ostry zjazd, 40% do góry. Teraz analiza jaka jest różnica pomiędzy nimi.

Przynajmniej się człowiek nie nudzi.

Edytowano przez krzys150

Biuro rachunkowe www.biuro-wk.pl Częstochowa | Elektryczne ogrzewanie podłogowe http://elektrasklep.pl

Napisano (edytowany)

Czyli te wczorajsze wzrosty (usuwanie podstron z tej samej domeny z SERPów) to tylko był przedsmak. Ale żeby w tak krótkim czasie? Myślę, że trzeba będzie jak zwykle poczekać kilka dni aż sytuacja się ustabilizuje :).

U mnie nic się nie dzieje.

Edytowano przez shpyo

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Wycięcie podstron to chyba jeden z lepszych ruchów G i jest bardziej zauważalny niż cały ten pingwin;)

Wycięcie podstron to już od jakiegoś czasu było. Zauważyłem, że znikneły podstrony które miały te same TITLE

ale to nic nowego - zawsze leciały do piachu

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Ja nie mowie o tym samym title... problem byl taki ze w obrebie jednej domeny np. jobble.com.pl bylo zajetych kilka kolejnych podstron w googlu roznymi podstronami z jobla.

Wczoraj wszystko na zielono, a dzisiaj niesamowicie mocny zjazd. Z 25% fraz wypadło z TOP 10...Podobnie było przy wcześniejszym update :) a do tego wczoraj list od Google z bonusem na AdWords :P

No nic...dalej robić swoje trzeba ;)

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Już wiem, tam gdzie byly piramidy strony poszły w dół, u Was też?

Też to zauważyłem na jednej stronie, tzn pierwsze poleciały frazy robione piramidami, a później cała reszta...

Zauważyłem ze wyszło mocno allegro do góry miałem wiekszości 1 a teraz mam wiekszości 2 a przedemną jest allego, wydaję się ze olbrzymie seriwsy dostały bonusa tym razem od google

Marketing internetowy dla firm

Spamowanie do domeny bez piramid się sprawdziło ;) na chwile obecna spadków brak

Czy będą spadki czy wzrosty, to się dopiero zobaczy za kilka dni, jak skończy się przeliczanie i zacznie normalny tryb pracy wyszukiwarki.

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.