Jump to content
Veal

[Beta] Webinspector

Recommended Posts

Jeśli ktoś ma ochotę potestować zrobione na szybko narzędzie do analizy strony pod kątem SEO to zapraszam na webinspector.pl. Będę wdzięczny za zgłaszanie wszelkich błędów i pomysłów.

Wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. Strona jest w fazie testowej i posiada wiele niedociągnięć - upubliczniam, żeby zapoznać się z uwagami i pomysłami już na etapie tworzenia.

Przykładowy raport

webinspector.png

• Like 3

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Wpisałem adres, kliknąłem 'Sprawdź' i nic się nie dzieje - anie przeglądarka nie mieli, ani nic. Dzieje się tam coś? :P

Jaka przeglądarka? Pokazuje się preloader?

91a00eadae5bf3473655696e8a9a995e89d2d25d8b.png

Edited by Veal

Łukasz Borchmann

Proszę podawać wersję i nazwę przeglądarki, bo bez tego ani rusz ;) Testowałem pod najnowszym FF i Safari.

Sprawdzę za chwilę w Chrome. Opera niestety nie wspiera obecnie części funkcji i będą problemy z wyświetlaniem niektórych wykresów w wersji beta.

Edited by Veal

Łukasz Borchmann

Chrome, preloader się nie pokazuje. Zupełnie nic się nie dzieje (w przypadku gdy kliknę myszką w przycisk 'Sprawdź'. Jeżeli wpiszę adres i enterem zatwierdzę to tylko przeładuje stronę, dodaję '?' do adresu i tyle ;)

Najnowszy Chrome; najnowszy Firefox jest OK.

Edited by Xemix

@Xemix, @Buzu: Już powinno u Was działać. Strona wykorzystywała funkcje ECMAScript 6, niewspierane przez Chrome i Operę.

Edited by Veal

Łukasz Borchmann

Testy na opera - pomyslne. Calosc bardzo przejrzysta. Nie wiem czy tylko u mnie ale na jednej ze stron z kodowaniem iso, pojawialy sie zle przeformatowane anchor tekst (np. wspĂłĹpraca). Jedyne o czym mysle to generowanie raportow pdf i pozniej opcja kilku stron do porownania. Bardzo fajny projekt, gratulacje ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Bardzo ciekawe narzędzie, przejrzysta prezentacja wyników :) Jeśli pomysły i sugestie są potrzebne to na moje:

1. Zwodnicze było na początku niebieskie pole z instrukcją o wpisaniu adresu - wpierw myślałem, że ten adres należy w to pole wpisać a sam tekst instrukcji zniknie po kliknięciu ;) Może warto zdublować to pole zostawiając je tam gdzie jest w rogu i też na środku?

2. Poszczególne "rozdziały" analizy mogą być początkowo "zwinięte", jeśli ktoś nie potrzebuje na chwilę obecną np. działu z linkami wewnętrznymi nie musi scrollować czasem kilometrów by się przez to przebić dalej ;)

3. W rozdziale o ciągłości historycznej rzuciło mi się w oczy: kreska oznaczająca Rejestrację domeny była za kreską oznaczającą Ostatnią modyfikację - sugeruje to że domena może w międzyczasie wygasła i została wznowiona? Jeśli tak się stanie, może ten fakt być odnotowany dodatkowo.

edit: zapomniałem, testowane na Operze 12.15 - wygląda na to że wszystko wczytuje się poprawnie

Edited by Rainmaster

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

@ Veal - może zmniejsz grafikę screenu, bo jak sie wchodzi w topic to wszystko "rozjechane" jest, że aż źle się czyta :(

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

@Mion: Już zmniejszyłem, powinno być OK po przeładowaniu.

@Rainmaster: Poprawiłem na szybko wyświetlanie linków, żeby nie zajmowało tak wiele miejsca:

91a00eadaeb9e3f155755f51316c65b1284947c3dd.png

• Like 2

Łukasz Borchmann

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!

• By Pozycjonusz
      Cześć wszystkim!

Ostatnimi miesiącami pracowaliśmy nad naszym narzędziem SEO https://sitemeans.com i chciałbym zaprosić do jego testowania 14dni za darmo!
      Narzędzie kierujemy do małych i średnich firm, które chcą poznać jak ich strona radzi sobie w Google.

Sitemeans.com to obecnie 3 moduły
      Monitoring pozycji https://sitemeans.com/monitoring-pozycji
      Nasze narzędzie sprawdza każdego dnia pozycję Twojej strony na monitorowane frazy w wyszukiwarce Google. Monitorujemy oddzielnie wyszukiwarkę dekstop i oddzielnie wyszukiwarkę mobile, dodatkowo udostępniamy sporo filtrów.

Audyt SEO https://sitemeans.com/audyt-seo
      Sprawdzimy stronę internetową pod kątem SEO i dokonamy analizy każdego znalezionego adresu URL na prawie 40 wskaźników! Dzięki naszej aplikacji sprawdzisz, które strony wczytują się najwolniej, mają nieprawidłowe meta tagi, przekierowują na inne podstrony, nie działają czy nie posiadają nagłówków oraz wiele więcej!

Analiza konkurencji https://sitemeans.com/analiza-konkurencji
      Można sprawdzić jak radzi sobie konkurencja w wynikach wyszukiwania Google na monitorowane przez nas frazy. Możemy uzyskać informacje o pozycjach i liczbie fraz TOP1, TOP3, TOP10. Oprócz tego moduł umożliwia sprawdzenie występowania reklam AdWords naszej konkurencji jak i pozostałych domen dla monitorowanych przez nas fraz.

Wkrótce wdrożymy kolejne ciekawe rozwiązania.Zapraszamy do testowania, udostępniliśmy wersję Testową na 14 dni, więc każdy bez zobowiązań może wypróbować nasze narzędzie, liczymy też na zwrotne komentarze i jesteśmy przygotowani na konstruktywne słowa krytyki. Zalajkujcie również nasz profil https://www.facebook.com/Sitemeans

TYLKO dla odwiedzających PiO, którzy wykupią u nas jeden z dostępnych płatnych pakietów, przedłużymy subskrypcję danego pakietu o dodatkowe 30dni! Wystarczy po zakupie subskrypcji przesłać do nas wiadomość z adresem mailowym użytym do rejestracji, na pomoc@sitemeans.com lub poprzez wiadomość prywatną na forum!

• By blake
      Zainspirowany postem z działu ofert (http://www.forum.optymalizacja.com/topic/202730-wykonamy-audyt-witryny-pod-katem-seo-faktura-vat/), pod wpływem niewyjaśnionych mocy wyższych, pomyślałem, że pasuje zrobić porządną analizę... analiz!
      Może nie dzisiaj, bo to święto państwowe, ale od jutra zacznę zbierać analizy, audyty, raporty i oceny zagrożeń od większości dostępnych na naszym rodzimym rynku firm oferującym takie właśnie usługi materiały.
      Bójcie się, bo nie znacie dnia ani godziny!
      W ciągu najbliższych kilku miesięcy, każda "firma", która nawinie mi się pod rękę dostanie zlecenie analizy i audytu, razem z proponowanymi rozwiązaniami wyjścia z "sytuacji".
      Po zakończeniu zbierania danych opublikuję raport z przedstawionych rozwiązań (ofert i danych personalnych firmy) i przedstawię (niezależnie) osobę/firmę, która wg mnie (i innych analizujących raport) zasługuje na to żeby powierzyć jej swój biznes (stronę).
      Będzie to taki niezależny audyt audytów, bo strona którą dostaną będzie stroną którą zajmuję się od dłuższego czasu i wiem co "w trawie piszczy", dlatego ma to być darmowa analiza "fachowców", coś na zasadzie TVNowskiej "Usterki".
      Jak już większość zauważyła tempie i będę tępił amatorów, którzy chcą "z gwoździa zgotować wieczerzę". (to taka bajka o cyganie jak by ktoś nie wiedział).
      Projekt "Audyt nad audytami" jest przedsięwzięciem charytatywnym w celu wyeliminowania z rynku naciągaczy i PRLowskich akwizytorów na których mam uczulenie. Wyniki będą konsultowane z zaufanymi osobami, które z racji swojego długoletniego doświadczenia są dla mnie osobami godnymi zaufania (jeżeli wyrażą na to zgodę przedstawie ich dane w raporcie końcowym).
      Tak więc... zaczynajmy, darmowy, niecertyfikowany test narodowy fachowców i amatorów branżowych....
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy