Skocz do zawartości

Przelewy do Polski


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie , ale to masz wszystko opisane w pomocy (kiedy nauczycie się nią posługiwać ???)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w mbanku moze bedzie po godzinie 12

----------------------------------------------------

edyta:

tak jak mowilem przelew przyszedl po 12 na mbank

Edytowane przez mprojekt

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potiwerdzam, ciekawe jednak dlaczego po 3.22 skoro jest po 3.26.. przy wiekszych sumach zawsze te pare zl bylo by wiecej :blush: no ale nie ma co marudzic. I tka doszlo o kilak dni szybciej niz ostatnio.

Pozdro

trzeba bylo brac czek i realizowac. albo sprobowac sprzedac te dolary w kantorze...

hmmmmmmmm - ciekawe czy mialbys wiecej? !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli jest status "płatność w toku" to znaczy że przelew idzie a nie że jest już na koncie

A u mnie nie, mam płatność w toku i pięniadze w banku :)

I teraz poczułem, jaka to przewaga na czekami,

bieganie do banku tam opłata za skup, następnie do kantora wymieniać, ech szkoda gadać.

Co do mojego kursu to mam 3,225858612, czyli zaokrąglając do 2 miejsc po przecinku 3,23 czyli więcej od Was ;)

EDIT:

Teraz na Interia.pl kurs 3,2376, więc czego narzekacie.. :)

Pozdrawiam,

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a nie wiecie czy jest mozliwosc otrzymywania pieniedzy na konto ale w dolarach? (konto walutowe)

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 10 lipca, a ja nadal nie otrzymałem przelewu na konto. Zespół AdSense na początku lipca napisał mi tak:

Witam Pana,

Dziękujemy za wiadomość. Staramy się w tej chwili jak najszybciej rozwiązać Pański problem i przyślę Panu kolejną wiadomość, gdy tylko uzyskam więcej informacji w tej sprawie. Dziękuję za cierpliwość i proszę o powiadomienie nas, jeśli jest coś jeszcze, w czym mogłabym pomóc w międzyczasie.

Z poważaniem,

Zosia

Zespół Google AdSense

Miesiąc temu napisali mi, że za późno PIN wpisałem (po 15 maja). Teraz nie wiem jakie sobie znajdują wymówki. Jakoś mi to wszystko śmierdzi.

Wysłałem ponownie zapytanie i dostałem identyczną odpowiedź. Czy ktoś też ma taki problem, że nie otrzymał dotąd płatności.

p.s. wszystko na koncie gra: pin, zatwierdzone konto i spora kasa czekająca na wypłatę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności