Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszą stronę/forum/bloga w pozycji page-rank


VeParadox

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za reklamę ale naprawdę uważam ze konkurs może pomóc zwycięzcy, trzeba sie tylko zaangażować. Jeśli uważacie że reklama na pokrewnych statystycznie forach to mało, poproszę o racjonalne ( w sensie że nie kasa :) ) sugestie co PNS może jeszcze zaoferować.

Zapraszam do konkursu, jeśli przez 30 dni w każdej proponowanej randze nie będzie minimum 10 zgłoszeń, przedłużymy okres trwania konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze... nie wiem, dlaczego, ale PNS wcale mi się nie kojarzy z PomysłNaStronę, a raczej z zapisem w jidisz, gdzie nie mamy samogłosek... hmmmm - troszkę głupio brzmi jak dla firmy: sugerowałbym nie używać skrótów.

A konkurs? może będą chętni... ja chyba odpadam ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, kara za niedotrzymanie warunków regulaminu bardzo odstrasza... ^_^

Krytyka to zawsze prosty temat do odp. ;) zaproponuj coś.

Postanowiliśmy podkręcić troszeczkę konkurs. Po wyłowieniu zwycięzców w grupach page-rank utworzymy kolejne głosowanie z ich udziałem. Wygrana tym razem to 100 PLN. Realizujemy wygraną przelewem na konto.

Odświeżam

Konkurs cały czas aktualny, mamy 3 zgłoszenia: dwa w page-rank 0 i jedno w page-rank 2

Zwycięzca zgarnia reklamy i dodatkowo ma szanse na 100pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego:

1 Zgłaszając swoja stronę do konkursu w razie przegranej deklarujesz promować na swojej stronie zwycięzce w postaci podlinkowanego adresem strony banera o rozmiarach 125x125 , przez okres 30 dni.

wcale nie wynika, że przegrany ma ten baner podlinkować do strony zwycięzcy.

Pomijam fakt okropności kary, jeśli tego nie zrobię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borgis fajny avek ;) Ale wracając do tematu... przechodząc przez ulice ponosisz ryzyko że jakiś pirat cie potrąci, to co nie przejdziesz bo jest ryzyko? W konkursie mogę zagwarantować uczciwość w miarę moich możliwości. Jeśli poczujesz sie zagrożony możesz do mnie napisać. Generalnie raczej nie wszędzie są ludzie którzy tylko myślą aby cię tu przekręcić, trochę wiary w człowieka kolego :P Myślę że konkurs page-rank to nie jedyny i tak lukratywny konkurs na forum. Jak sie skończy to pomyślimy o innym, a puki co proszę spojrzeć z innej strony: im więcej ludzi weźmie udział a konkursie tym większa reklama twojej strony i to nie tylko poprzez banery, a również poprzez sam konkurs. Im więcej się dzieje wokół twojej strony tym lepiej. Proces rekrutowania kandydatów do konkursu jest cały czas otwarty, zapraszam: https://pomyslnastron...-rank-t239.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności