Skocz do zawartości

HOT! Link building 35 sposobów


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Eksluzywnie z okazji 12.12.12 Artur Strzelecki z SilesiaSEM umieścił 35 porad sieło specjalistów jak robić dobry link building :)

Same elitarne persony polskiego seo podały swoje rady, zatem bierzcie z tego wszyscy i linkujcie !

https://www.silesiasem.pl/link-building-xx-wskazowki-jak-tworzyc-i-zdobywac-linki !

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeczytałam wszystko. Aż jestem w szoku :) Kilka cennych informacji wyciągnęłam.

Z jedną Panią się tylko kompletnie nie zgadzam (z Moniką Chmielewską). Jasne, IP są ważne, ale nikt mi nie wmówi, że 6 linków pochodzących z tego samego IP jest przez Google'a uznane jako SPAM. To dość ryzykowne stwierdzenie i moim zdaniem kompletnie niezgodne z prawdą! Google stawia na naturalność, nie będzie więc karać użytkownika tylko dlatego, że ma linki np. z ze stron stojących na nazwie i akurat przez przypadek na jednym IP.

Szanujmy się :)

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to art roku ;) Też się wypowiedziałem, ale baardzo chetnie przeczytałem opisy innych osób. Już zleciłem w firmie, aby przyjrzeć się artowi i zastanowć się co u nas można wprowadzić.

Gorąco polecam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się podoba :D

Moim rozwiązaniem – szybszym i mniej wymagającym – jest zpreparowanie sygnatury już podczas tworzenia samego postu. Wystarczy „przytaknąć” lub zapytać o coś powiązanego z tematyką wpisu, bez zbędnego czytania dalszych postów, a z pomocą podkreślników oddzielić część która ma od teraz udawać podpis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na 13.13.13 już czegoś takiego nie będzie, wiadomo... koniec świata za kilka dni

chyba nie koniec świata jest głównym problemem nierealności tej daty ;)

Design Forge - designerskie strony www dla wymagających klientów - zapraszam!

Smoczy Jeźdźcy - niepowtarzalna gra mmorpg online w klimacie fantasy - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności