Jump to content
FiKaS

HOT! Link building 35 sposobów

Recommended Posts

Eksluzywnie z okazji 12.12.12 Artur Strzelecki z SilesiaSEM umieścił 35 porad sieło specjalistów jak robić dobry link building :)

Same elitarne persony polskiego seo podały swoje rady, zatem bierzcie z tego wszyscy i linkujcie !

http://www.silesiasem.pl/link-building-xx-wskazowki-jak-tworzyc-i-zdobywac-linki !

Miłego dnia

• Like 5

Ta sygnatura jest do wynajęcia ;-)

Fikas, trochę skromności :D

PS. Szkoda że na 13.13.13 już czegoś takiego nie będzie, wiadomo... koniec świata za kilka dni :(

Edited by okazwłoka

8b3c4ff3b5da607534355c74bf31adad.png

Przeczytałam wszystko. Aż jestem w szoku :) Kilka cennych informacji wyciągnęłam.

Z jedną Panią się tylko kompletnie nie zgadzam (z Moniką Chmielewską). Jasne, IP są ważne, ale nikt mi nie wmówi, że 6 linków pochodzących z tego samego IP jest przez Google'a uznane jako SPAM. To dość ryzykowne stwierdzenie i moim zdaniem kompletnie niezgodne z prawdą! Google stawia na naturalność, nie będzie więc karać użytkownika tylko dlatego, że ma linki np. z ze stron stojących na nazwie i akurat przez przypadek na jednym IP.

Szanujmy się :)

• Like 3

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Moim zdaniem to art roku ;) Też się wypowiedziałem, ale baardzo chetnie przeczytałem opisy innych osób. Już zleciłem w firmie, aby przyjrzeć się artowi i zastanowć się co u nas można wprowadzić.

Gorąco polecam.

• Like 1

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

A mi to się podoba :D

Moim rozwiązaniem – szybszym i mniej wymagającym – jest zpreparowanie sygnatury już podczas tworzenia samego postu. Wystarczy „przytaknąć” lub zapytać o coś powiązanego z tematyką wpisu, bez zbędnego czytania dalszych postów, a z pomocą podkreślników oddzielić część która ma od teraz udawać podpis.

8b3c4ff3b5da607534355c74bf31adad.png

nazywanie niektórych ekspertami SEO jest sporym naciągnięciem, ale ogólnie plus

Edited by MaxPan
  • Like 9

re287am9.jpg

Szkoda że na 13.13.13 już czegoś takiego nie będzie, wiadomo... koniec świata za kilka dni

chyba nie koniec świata jest głównym problemem nierealności tej daty ;)

• Like 1

Design Forge - designerskie strony www dla wymagających klientów - zapraszam!

Smoczy Jeźdźcy - niepowtarzalna gra mmorpg online w klimacie fantasy - polecam!