Skocz do zawartości

Noril i Sunrise System technologicznymi tygrysami Europy Środkowej


sotron

Rekomendowane odpowiedzi

"...obliczany na podstawie wzrostu przychodów" ... :)

Gdyby obliczali na podstawie ilości straszenia niezadowolonych klientów przez ich kancelarię prawną to byliby TOP1 czołówki światowej chyba :)

Na pewno są TOP1 w Polsce w rankingu lania wody :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od razu widać, że tutaj nie uwzględniono firm, ze względu na walutę ;) ci najlepsi, zarabiają w dolarach a nie Euro ;) w sumie, po tym co czytam tutaj o zarobkach i kosztach, jak i dochodach, to mnie się wydaje, że to 200 tysięcy złotych, to wcale nie tak dużo, jak na ROK, czasu

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzywniaka mojego kumpla też nie uwzględniono :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezadowolony, mojej firmy nie uwzględniono. :nonono:
Warzywniaka mojego kumpla też nie uwzględniono :(

Poprawiłem trochę, korzystałem z własnych źródeł więc może być niedokładnie.

01ky2p.jpg

Mam nadzieję, że już nie będzie smutku na waszych oczach :drink:

Edit: Poprawione na prośbę Beerbanta. :ganja::gazeta:

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo protestuję przeciwko takiej manipulacji !!! Mój kumpel stosując nowe technologie (profil w fejsbóku, sympatii.pl i komentując pudelka) uzyskał wzrost o ponad 1000% w przeciągu miesiąca ! :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech mi nikt nie mowi ze nie warto byc wysoko na pozycjonowanie

Ja Ci mówię :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności