Skocz do zawartości

Czy taki rozmieszczenie reklam może być? (screen)


konwalik2

Rekomendowane odpowiedzi

Ok regulaminu nie złamie.To jest najważniejsze. Ale z tą wyszukiwarką to mi już odpowiedzieli na innym forum że właśnie gorzej się wychodzi w pozycjach jeżeli jest na pierwszym planie reklama a następnie treść. Jedno jest pewne mam pół na pół reklam a pół treści w rubryce posta.Dodam jeszcze ciekawostke że ja tyle widze a mam ekran o przekątnej 15cali. Zostawie tak jak jest po już się napracowałem dostosowując layout pod całą tematyke strony i dodatkowo umieściłem reklamy w najlepszych możliwych pozycjach 2x graficzna reklama i 2x linki czyli tak średnio. Nie namawiam nikogo do klikania i reklamy są podpisane że to reklamy a nie jakieś coś typu "KLIKNIJ NIE POŻAŁUJESZ" więc myślę że co jak co po podsumowaniu będzie ok. Znalazłem pocieszenie ufff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności