Jump to content

Boyakki

Forumowicze
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

2,669 profile views
 1. @Hicarian W poniedziałki zawsze miałem najwięcej z całego tygodnia. Wczoraj miałem tyle co w sobote - czyli najgorszy dzień tygodnia. Zaczęło naliczać z dzisiaj już, ale widzę że poniedziałek dalej lipny.
 2. Odczekaj troche. Widocznie w wielu przypadkach bot trafił najpierw na przeniesioną stronę, a nie został przekierowany na nią ze starego adresu.
 3. Moje statystyki wejść z duckduckgo. Wzrost w ciągu 1 roku 10x, ale nadal to tylko 1% wejść z binga:)
 4. Przechwaliłem. Od 2 dni powróciła lipa. Ale poprzednie 2 tygodnie były super. Nie wiem od czego to zalezy.
 5. w dzień roboczy dniówka podchodzi pod 300 zł, w weekendy troche mniej więc nie ma mowy o jakiś naturalnych fluktuacjach. Dzisiaj jak patrze też już ładna suma jest a dopiero 14. Więc chyba "się naprawiło".
 6. Jak tam u Was z kasą? Bo u mnie kolejny rekordowy tydzień. Wczoraj miałem rekord zarobków w niedziele. Generalnie są teraz na poziomie jak za najlepszych czasów a Adsense mam od 2008. W sumie to już prawie 2 tygodnie jak zarobki są dobre więc może to nie jest chwilowy skok.
 7. Niektórzy tutaj mylą wolność z anarchią. To, że sądy chcą karac osoby nawołujące do zabijania innych to bardzo dobrze.
 8. Adblock nie jest przyczyną bo zarobki spały skokowo na całym świecie 1 stycznia 2015 https://www.google.pl/search?num=100&espv=2&q=adsense+earnings+drop+january+2015&oq=adsense+earnings+drop+january+2015&gs_l=serp.3...3223.5815.0.6025.10.9.1.0.0.0.132.1060.0j9.9.0....0...1c.1.64.serp..4.6.711.eRtF4bL8w3k U mnie od ~5 dni zarobki znowu są ok, mniej więcej takie jak rok temu. Ciekawe czy na stałe czy znowu kilka dni "odwilży".
 9. ^^ Nie tzreba się zastanawiać bo na stronie alexa jest opisane jak ranking powstaje. Ranking Alexa nie wpływa w żaden sposób na Google. Do tej pory przynajmniej nikt tego nie udowodnił w żadnym case study.
 10. Alexa w miarę dobrze pokazuje wzrost/spadek dopiero przy dużych stronach o odwiedzalności 20k uu i więcej dziennie. Przy małych stronach to loteria.
 11. Lisie, z tego co się orientuje to zarobki spadły na wszystkich serwisach, zarówno, dużych, z "drogich" branż, jak i na wszelakich "kwejkach". Bardziej ma to związek z bardziej restrykcyjnym liczeniem klików i anulowaniem ich niż ze zmianą modelów wyświetlania. Widać wyraźnie, że chyba wszystkim tutaj wypowiadającym zarobki spadły z dnia na dzień, w dniu 1 stycznia 2015 roku. Po prostu powoli trzeba usuwać Adsensa, zresztą, już teraz większość ludzi blokuje reklamy i ten odsetek co miesiąc rośnie więc tak cy inaczej dni tradycyjnej reklamy są już policzone. Ja idę coraz bardziej w artyk
 12. Niestety u mnie też lipa, co prawda mniejsza bo nie mam spadków o 50-70%, ale o ok. 20-25%, ale jednak. Też wszystko zaczęło się 1 stycznia 2015 i też we wrześniu chyba jeszcze większa lipa niż w wakacje. Nie ma co kopać się z koniem. Po prostu teraz gdy mam zapytania bezpośrednie o reklamę daje dużo bardziej atrakcyjne ceny i sukcesywnie usuwam Adsensa bo zarobki z tego już sięgają dna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy