Jump to content

Przekierowanie 301 i brak możiwości zalogowania


Recommended Posts

Nasuwa mi się kolejny problem..

Przekierowanie 301 działało pięknie do czasu, aż nie odkryłam, że stronkę co prawda przekierowuje, ale nie ma wtedy możliwości logowania, ani rejestracji..

Kiedy usuwam formułkę :

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.myclothes.pl$ [NC]

RewriteRule ^(.*)$ http://myclothes.pl/$1 [R=301,L]

z pliku htaccess to znowu mozna się logować.

Przejrzałam dziesiątki tematów na temat przekierowania, ludzie maja różne problemy, ale nie konkretnie ten..

Zostawiam forum z przekierowaniem -nie można się zarejestrować.

Może ktoś będzie znał rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

W konfiguracji forum masz dalej ustawioną domenę z www i adresy do formularzy są kierowane na www. Przy przekierowaniu dane z formularza są "gubione", więc to jest źródło Twojego problemu.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Jaro1221
   Chciałbym prosić o radę odnośnie optymalizacji podstrony serwisu.
   Zależy mi na frazie, która składa się z 3 słów: "wynajem samochodów gdańsk".
   W tej chwili adres podstrony optymalizowanej pod tę frazę brzmi domena.pl/gdansk  i rodzi się pytanie - czy nie byłoby lepiej, gdyby brzmiał domena.pl/wynajem-samochodow-gdansk ?
   No i jeśli tak - to czy przekierowanie 301 podstrony na nowy adres nie osłabi już dodanych linków? 
    
   Jeszcze drugi case: gdy mam domenę załóżmy sprzedaz-rowerów.pl i chcę zrobić podstronę dla warszawy zoptymalizowaną pod frazę "sprzedaż rowerów warszawa" to czy url sprzedaz-rowerow.pl/warszawa jest OK - wyszukiwarka potraktuje słowa z domeny i podstrony jak jedną całość, czy lepiej powtórzyć na podstronie całą frazę, analogicznie do wypożyczalni? (Rodzi się pytanie czy te słowa w URL mają wpływ na rankowanie)
  • By pozycjoner89
   Witam
    
   Na wstępnie pragnę poinformować, iż nie jestem do końca pewien czy zakładam temat w stosownym dziale. Jeżeli tak nie jest, to bardzo proszę o przeniesienie.
    
   Przechodząc już do meritum chciałbym prosić o fachową poradę odnośnie problemu jaki mnie nurtuje. Otóż w sierpniu 2017 roku wziąłem sobie na nazwa.pl darmową domenę na okres 1 roku z zamiarem postawienia pewnej strony zarobkowej. W tamtym okresie nie miałem jeszcze zbyt dużej wiedzy nt. SEO, stąd też przy wyborze domeny nie przeprowadzałem zbyt gruntownych analiz, tylko wyselekcjonowałem z tych darmowych które były dostępne jedną, która najbardziej mi odpowiadała i wziąłem się za robotę. Wspomniana domena zawiera główne słowo kluczowe na które chciałem pozycjonować, natomiast na dzień dzisiejszy wiem na 100%, że można było wybrać coś zdecydowanie lepszego. Początkowo nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej uwagi, ponieważ nie wiedziałem czy w ogóle uda mi się jakkolwiek wybić stronkę w SERP-ach. Z czasem jednak udało się pogłębić wiedzę i osiągnąć przyzwoite rezultaty. Strona może nie jest nawet w TOP 3 na główny keyword, natomiast zajmuje różne pozycje w zakresie 4-20 na wiele ciekawych keywordów, które odkryłem z czasem i przynosi w miarę przyzwoity dochód. W 3-4 tygodniu sierpnia kończy się ważność domeny i będę mógł ją przedłużyć na kolejny rok za około 130zł.
    
   Pytanie: czy jest opcja by przeskoczyć na nową,  atrakcyjniejszą domenę i nie stracić przy tym pozycji, które udało się dotychczas wypracować? Słyszałem, że można zastosować przekierowanie bodajże 301(???), lecz nie wiem do końca czy przeniesie to całą moc na nową domenę. Czy warto ryzykować czy lepiej zapłacić po prostu te 130zł i mieć święty spokój? Proszę o poradę.
  • By zwora
   Witam,
    
   Mam problem z niektórymi urlami, bo zawierają znak podkreślenia. Niestety nie mogę ich zastąpić myślnikami w nazwach plików, bo są podlinkowane w różnych miejscach i nie chciałbym tego stracić. Zatem mogę tylko zmienić urle w pliku .htaccess. Niestety mimo wielu prób nie uzyskałem dobrych efektów.
    
   Mam np. adres www.rolterm.pl/zaluzje_aluminiowe.html i chciałbym go zamienić na www.rolterm.pl/zaluzje-aluminiowe.html
    
   Najlepiej żeby zamiana była automatyczna, niezależnie od adresu (np. dla pliku rolety_rzymskie.html żeby też działała), ale w ostateczności może być reguła tylko dla konkretnego pliku (dla każdego mogę ją ustawić osobno).
    
   Mój plik .htaccess w tym momencie wygląda następująco:
    
   ## EXPIRES CACHING ## <IfModule mod_expires.c> ExpiresActive On ExpiresByType image/jpg "access 1 year" ExpiresByType image/jpeg "access 1 year" ExpiresByType image/gif "access 1 year" ExpiresByType image/png "access 1 year" ExpiresByType text/css "access 1 month" ExpiresByType text/html "access 1 month" ExpiresByType application/pdf "access 1 month" ExpiresByType text/x-javascript "access 1 month" ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access 1 month" ExpiresByType image/x-icon "access 1 year" ExpiresDefault "access 1 month" </IfModule> ## EXPIRES CACHING ## Options +FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.(html|php)($|?) [NC] RewriteRule ^([^_]*)_+(.*)$ $1-$2 [E=underscores:Yes,N] RewriteCond %{ENV:underscores} ^Yes$ RewriteRule (.*) http://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www. RewriteRule ^(.*)$ http://www.%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] Redirect 301 /index.php /index.html ErrorDocument 404 http://rolterm.pl/404.html <ifModule mod_gzip.c> mod_gzip_on Yes mod_gzip_dechunk Yes mod_gzip_item_include file .(html?|txt|css|js|php|pl)$ mod_gzip_item_include handler ^cgi-script$ mod_gzip_item_include mime ^text/.* mod_gzip_item_include mime ^application/x-javascript.* mod_gzip_item_exclude mime ^image/.* mod_gzip_item_exclude rspheader ^Content-Encoding:.*gzip.* </ifModule> Niestety obecna reguła, ani żadna z prawie dziesięciu innych, które znalazłem w sieci (i które u innych działały) u mnie nie daje pozytywnego rezultatu.
    
   Zatem proszę o pomoc i z góry dziękuję.
  • By Adrenaline1
   Witam,
   Jeśli to nie ten dział to proszę o przeniesienie
    
   Czy jest możliwość przekierowania w htaccess starej domeny na nową jednak bez strony głównej?
   Używam obecnie przekierowania w htaccess z wykluczeniem katalogów:
   # Do not rewrite these directories
   RewriteRule ^(katalog A) - [L]
   RewriteRule ^(katalog B) - [L]
   # Rewrite all other URL
   RewriteRule (.*) http://nowa domena/$1 [L,R=301]
    
   Jeśli ktoś che poczytać co, jak i dlaczego to zapraszam poniżej.
    
   Miałem portal społecznościowy w kraju A, w którym miałem znakomite pozycje w google,
   postanowiłem rozwinąć portal na inne kraje jednocześnie zmieniając domenę na krótszą (wiem, trochę to błąd robić dwie rzeczy w jednym czasie).
   Zrobiłem kopię portalu, przeniosłem go na nową domenę a pierwszą przekierowałem w htacces na nową za pomocą htacces jak powyżej (z wykluczeniem katalogów).
   Pierwsza domena jednak bardzo spada w wynikach wyszukiwania w "kraju głównym"/ pierwszym, prawdopodobnie z uwagi na to, że z meta title i description zniknęłyj znaczące słowa kluczowe dla pierwszego kraju.
   Pomyślałem zatem aby w starej domenie A, w index zrobić landing page ze starymi (dobrze wypozycjonowanymi frazami w kraju A) słowami kluczowymi, która jednak będzie zawierać odnośniki (np. logowanie, rejestracja) do nowej strony.
   Myślę, że w takim przypadku mógłbym odzyskać dobre pozycje w kraju A a jednocześnie przenosic użytkowników do nowej domeny.
    
   A może ktoś ma pomysł jak inaczej odzyskać dobre pozycje w kraju A nie robięc jendnak duplikatu strony?
    
   Będę wdzięczny za każdą poradę
    
    
    
  • By mefi
   Witam,
    
   mam pytanie odnośnie wtyczki do forum phpBB.
    
   Chodzi o to, aby dla nieistniejących tematów, które kiedyś zostały za-indeksowane było wykonane przekierowanie 301 na stronę główną forum.
    
   Musi to iść z automatu, gdyż nie jest to kwestia jednej strony.
    
   Czy, ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązania lub pomysły na to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy