Jump to content

LissaBB

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Nie widzę opcji edycji. Minęło 19 godz i niestety bez zmian:(
 2. Dzięki wielkie! Przeoczyłam to. DNS zmienione, zobaczę jak się zaktualizują, czy będzie poprawa. Myślałam, że opcja domena OVH plus serwer nazwa.pl to będzie bezpieczna opcja..
 3. Witam! od kilku dni mam problem ze spamerskim przekierowaniem mojej strony ->lova.pl Nie dzieję sie tak za każdym razem, tylko co 5-10 odpalenie strony. Wyczyściłam przeglądarkę, odinstalowałam wtyczki - zostały tylko dwie -social div counter i builder stron. Obie sprawdzone i wcześniej używane. Po pozbyciu się wtyczek przestały ładować się strony "to nie żart wygrałeś milion" i myślałam, że sprawa zakończona. Dzisiaj zdziwienie, bo na komputerze w pracy ładuje stronę, a ona przekierowuje na czyjś sklep internetowy plactrzechkrzyzy. pl Przekirowanie domeny na ovh poprawne. Sza
 4. Dziękuję za odpowiedź. Pojawia się światełko w tunelu:) Hmm.. to znaczy światełko w zależności od punktu widzenia;) Jeśli nie oleją mojej domeny, to przez najbliższe 3 miesiące znowu nic z tego, a "Na przebywającą w tym stanie nazwę domeny nie można zawrzeć umowy opcji na rejestrację nazwy domeny" ..
 5. Jak długo mogą przechwytywać domenę na te 2 tygodnie? Moja już tak sobie wpada z rąk do rąk o sierpinia. Wcześniej z niej zrezygnowałam, ale teraz mnie na nowo na nią wzięło;) Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie ma co zakładać opcji na domenę, którą ma domainer, bo to kasa wyrzucona w błoto. Prawda? To co mam dalej czekać?
 6. Witam! Nie byłam pewna, w którym dziale napisać. Dzisiaj z ciekawości sprawdzałam forum na alexa.com i zalicza mi je jako niemieckie. Jak to jest? Z kolei moja druga stona w ogóle wypadła i jest "no data". Rozumiem, że alexa jest zależna od ruchu, ale w GA nie mam "niemieckiego".
 7. Mam dokładnie ten sam problem. Dzisiaj to zauważyłam. Zniknęła mi cała lewa boczna lista. Wszystko było w raportach standardowych, a teraz tego brak..
 8. Nasuwa mi się kolejny problem.. Przekierowanie 301 działało pięknie do czasu, aż nie odkryłam, że stronkę co prawda przekierowuje, ale nie ma wtedy możliwości logowania, ani rejestracji.. Kiedy usuwam formułkę : RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.myclothes.pl$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://myclothes.pl/$1 [R=301,L] z pliku htaccess to znowu mozna się logować. Przejrzałam dziesiątki tematów na temat przekierowania, ludzie maja różne problemy, ale nie konkretnie ten.. Zostawiam forum z przekierowaniem -nie można się zarejestrować. Może ktoś będzie znał rozwiązanie.
 9. Umęczyłam mapę strony, ale w GW jest Błąd analizy składni Nie możemy odczytać Twojej mapy witryny. Być może zawiera ona wpis, którego nie umiemy rozpoznać. Sprawdź poprawność mapy witryny przed jej ponownym przesłaniem. Zmieniałam ja już wiele razy i ciągle to samo, a wydaje mi się, że wszystko jak w poradach z neta. Jak ktoś będzie miał chęci to proszę zajrzeć.. myclothes.pl/sitemap.html całość jest od <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?> <urlset xmlns="http://www.google.co...s/sitemap/0.9"> <url> <loc>http://myclothes.pl
 10. Większość wątków nie ma "?" i innych znaków, kończą się w ten sposób np. pl./trendy-f7/asymetryczne-spodnice-t92.html. Czy to jest nieprzyjazny link? Bot Google jest na stronie codziennie, w panelu jest to zaznaczone.. Weszłam w panel-> uprawnienia lokalne grupy->boty->wszystkie działy (i tu nie miałam zaznaczonego przy każdej kategorii "dostęp botów"). Odczekam kilka dni i dam znać. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Gdyby mój problem okazał się tak banalny to byłoby świetnie. Mam tylko nadzieję, że z samą domeną nie jest coś nie tak. Pozdrawiam
 11. No niestety, ale już trochę dłużej jest w sieci. Od 24 maja czyli będzie już dwa miesiące.. Przejmować się, czy jeszcze nie?
 12. Witam! Dopiero tu zaczynam, więc proszę o wyrozumiałość CHciałam mieć forum to mam, jednak problem polega na tym, że pomimo katalogowania, dodawania unikalnych artykułów site jest na poziome 4, gdzie zaraz po rozpoczęciu miało 7.. Dlaczego nie rośnie:( Proszę o jakieś wskazówki.. Strona została uruchomiona końcem maja. http://myclothes.pl
 13. Ja mam sklepik i blog na jednym serwerze. Wszystko się ładnie pozycjonuje. Co prawda ten "związek" ma już 3 lata, a czas też odgrywa dużą rolę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy