Skocz do zawartości

JoannAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako nowa osoba na forum chłonę tu co się da, ale mam parę pytań na które nie znalazłam jeszcze jednoznacznych odpowiedzi.

Od dłuższego czasu zajmuję się copywritingiem, ale ciekawi mnie bardzo pozycjonowanie, mam już trochę wiedzy teoretycznej ale chciałabym zdobyć w nim doświadczenie na tyle, aby być może w przyszłości pracować w ten sposób.

Jak uważacie, jakie są podstawowe cechy i umiejętności którymi powinien charakteryzować się pozycjoner?

Jak wyglądała Wasza ścieżka kariery?

Gdzie szukać możliwości zdobycia doświadczenia (poza podbijaniem własnych serwisów)?

Jeśli ktoś chciałby coś poradzić w tej kwestii będzie mi miło, za wszystkie rady z góry bardzo dziękuję:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość ... być wyrozumiałym dla klienta... i cierpliwym dla klienta.

dużo testów - też cierpliwość

zdobywanie wiedzy np planeta-seo.pl - czytać i cieprliwie przyswajać wiedzę.

ale zaspamowałem :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie to dużo testów. Pozycjoner to osoba, która jadła chleb z wielu piekarni, a więc trzeba trochę stron wypozycjonować, sporo testów. Warto na pewno kilka/kilkanaście stron postawić z łatwymi, średnimi i trudnymi frazami i je pozycjonować. Nabierze się na pewno sporo doświadczenia przy tym (taka moja rada dla początkującego pozycjonera)

Nie ma jednej szkoły pozycjonowania, każdy pozycjoner praktycznie inaczej pozycjonuje bo nie ma czegoś takiego jak "schemat" jak to w innych dziedzinach. Największą bolączką jest na pewno czas, bo testy i pozycjonowanie to nie jeden/dwa dni a często miesiące, dlatego jak Zgred napisał - słowo klucz to Cierpliwość

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje stare powiedzenie: pozycjoner wart jest tyle, ile jego zaplecze. Prosta i chyba najskuteczniejsza rada brzmi: buduj własne zaplecze i jeszcze raz buduj własne zaplecze. Twórz wartościowe blogi, katalogi stron, skupuj gotowe serwisy, twórz treść, zbieraj linki, a po pewnym czasie nie tylko będziesz miała stabilny przychód i dużą siłę przebicia, ale także staniesz się niezwykle łakomym kąskiem dla wszystkich firm SEO - nie ma bardziej przekonującej pozycji w CV w tej branży niż dobre zaplecze. ;)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje stare powiedzenie: pozycjoner wart jest tyle, ile jego zaplecze.

Bzdury.

W takim razie jestem nic niewarty bo nie mam zaplecza za sobą?

Mit ile masz domen tym jesteś lepszy to totalna bzdura. Przyjdzie laik kupi 5000 domen oblepi je jakąś treścią z mieszary i co.. już wielki seowiec :)?

T.

Baza wiedzy to np. to forum.

No niestety nie polecam bo czasem piszą tutaj ludzie takie głupoty,że aż głowa boli..

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wierz w to co mówią inni i zawsze rób własne testy w tym zakresie

- miej cierpliwość

- poświęcaj zagadnieniu odpowiednio dużo czasu

- miej otwarty umysł

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przedmówca: jak właściwie robisz trudniejsze frazy bez zaplecza? bo chyba nie tłuczesz xr/sb/innymi tudzież preclami w pozycjonowaną stronę?

tomek_25 ma racje

Ja nie mam żadnego zaplecza, bo uważam że stawianie go to strata pieniędzy i czasu, nie korzystam z xr, sb, swl, katalogów stron, a umiem zrobić naprawdę ciężkie frazy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności