Skocz do zawartości

Biznes-host.pl - opinie


Pradcom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozumiem, że crona nie masz z powodu znajomego, który nie chce udostępnić? Bo cron jest we wszystkich planach hostingowych.

Co do drugiej części, to pewnie i wystarczy ale lepiej zapytaj u źródła podając statystyki.

Masz też możliwość przetestowania usługi przez chyba 7 lub 14 dni.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biznes-host.p...ng-www-seo.html czy tej oferty już nie będzie ?

Też mnie to zainteresowało. Napisałem do nich - oferta SEO zostanie udostępniona prawdopodobnie w przeciągu tygodnia.

Zadowoleni jesteście z oferty SEOhostingu? Jest gdzieś info o adresach IP, które są przyznawane do tych pakietów? Bo cena jest bardzo niska i zastanawia mnie czy działa wszystko tak dobrze jak w przypadku ich VPSów.

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś info o adresach IP, które są przyznawane do tych pakietów?

Gdzieś na WHT znajdziesz takie info.

czy działa wszystko tak dobrze jak w przypadku ich VPSów

VPS działa znacznie lepiej, co jest raczej logiczne.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności