Jump to content

Pradcom

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. Jak w tytule, do sprzedania 40 założonych kont Gmail z dodanym kontem Google+ i Youtube. Konta w Google+ nie mają wprowadzonych żadnych danych. Oczywiście konta są bez historii, nie były wykorzystywane do żadnych celów. Sprzedaż poprzez Allegro. Oferty proszę przesyłać na: pradcom{tutaj do wstawienia wiadomo co}gmail.com
 2. @bea12346 ad. 1. Nie widać tego od razu, musisz wejść i spojrzeć na to co się dzieje na blogu. Od razu można odpuścić blogi, na których nie ma żadnego komentarza, bo zapewne i Twój nie przejdzie moderacji. Oczywiście nie ograniczaj się tylko do blogów na Wordpressie, warto różnicować linki także pod względem skryptu, nie tylko domen. W necie jest cała masa gotowych footprintów, które możesz wykorzystać. ad. 2. Jeżeli robisz to ręcznie, to tyle ile tylko zdołasz. Pamiętaj, że wiekszość i tak będzie oczekiwała na moderację, więc będą się pojawiać na stronach po upływie jakiegoś czasu. ad. 3.
 3. @bea12346 Jeśli ze swoich blogów masz linki do strony docelowej, to nie ma sensu dodatkowo linkować jej z komentarzy. Lepiej skupić się na innych blogach, dodając linki zarówno do swojej strony docelowej, jak i do Twoich blogów, które ją wspomagają (pamiętając, żeby dodawać linki kierujące nie tylko na stronę główną bloga, ale także do poszczególnych artykułów).
 4. @Oxan_20 Oczywiście masz rację, że im większe zaplecze, tym trudniej ogarnąć je ręcznie i trzeba się posiłkować oprogramowaniem. Niemniej jednak osoba posiadająca tak duże zaplecze nie zadawałaby tutaj takiego pytania, stąd też taka, a nie inna, moja odpowiedź. @bea12346 Możesz użyc footprintów i interesującej Cię tematyki np. "Powered by Wordpress" turystyka Możesz również, jeśli znasz kilka platform blogowych, poszukać bezpośrednio na nich np. site:blogspot.com turystyka
 5. Według mnie zdecydowanie lepiej jest podlinkować ręcznie komentarzami z blogów.
 6. Mam parę pytań do SEO-Admin: 1. Czy narzędzie jest jeszcze rozwijane, bo troszkę czasu upłynęło od ostatnich modyfikacji, a plany były bardzo ambitne... 2. Jestem zainteresowany modułem do zaplecza i pytanie czy jest jakaś lista darmowych hostingów, które są sprawdzone i bezproblemowo współpracują z programem? Takie samo pytanie, odnośnie platform blogowych opartych na skrypcie Wordpressa? 3. Jest jakaś liczba zawartych szablonów w programie? 4. Kod "forumPiO" nadal obowiązuje?
 7. Ja również dziękuję za spotkanie i miło spędzony czas. Mam nadzieję, że będą kolejne spotkania w Jelonce.
 8. Powoływać się na jakąś rezerwację? Jakieś hasło i odzew jest ustalone?
 9. Wybaczcie, że tak późno się deklaruję, ale do końca nie byłem pewny czy będę mógł uczestniczyć w spotkaniu. Rozumiem, że spotykamy się w restauracji Papa Luca o godz. 16?
 10. W sumie jestem dość świeżym nabytkiem i jeśli chodzi o Jelonkę i o PiO, niemniej jednak wstępnie zgłaszam również swoją kandydaturę na spotkanie.
 11. Ja osobiście korzystam z www.mass-ping.com
 12. Witam, Zainteresowała mnie oferta biznes-host.pl i w związku z tym mam pytanie, czy ktoś korzysta z tego hostingu i jakie ma odczucia? Cenowo są naprawdę atrakcyjni, ale co z tego jeśli strony będą więcej offline niż online. Z góry dziękuję za podzielenie się opinią.
 13. Udało Wam się dodać też do katalogu zielonomi.net.pl? Bo mi nie chce się wczytać strona, tak jakby jej w ogóle nie było. Poza tym dziękuję za kody, nie napiszę który zużyłem, bo wiele razy musiałem zmieniać, bo były już zużyte.
 14. Pradcom

  Nowy precelek

  Oczywiście, że na razie jest bezwartościowy. Jak by nie było ma 1 (słownie: jeden) dzień, więc nie wiem czego się po nim spodziewasz? Niemniej jednak, żeby się rozwijał potrzebne są wpisy. Z obecnymi 3 wpisami, czy nawet z 10, nie doda mi go nikt do dobrego katalogu, więc muszę powoli zapełniać go treścią i linkować. A w związku z tym, że precel jest nowy muszę też bardzo uważać z dodawaniem linków, żeby nie narazić się Google. Oczywiście można kupić domenę z PR oraz BL i na niej postawić precla jak wszystkie, tylko czy to ma większy sens? A w tej sytuacji od kompletnego zera tworzę coś, z cze
 15. Pradcom

  Nowy precelek

  Odnośnie zapału nie będziemy dyskutować, bo byłaby to tylko bezcelowa przepychanka słowna. Natomiast co masz na myśli pisząc, żebym zaoferował coś w zamian? I czy to są naprawdę takie wielkie wymagania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy