Skocz do zawartości

Pomoc w skonfigurowaniu adwords


Ziom1988

Rekomendowane odpowiedzi

CTR masz bardzo niski. Na pewno można zoptymalizować kampanię by poprawić ten wynik.

Czy masz podpięty kod konwersji na stronie zakupu czy też wysłania formularza?

Czy stosujesz rozszerzenia np. linków witryny?

Czy masz połączone konta adwords i analytics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTR masz bardzo niski. Na pewno można zoptymalizować kampanię by poprawić ten wynik.

Czy masz podpięty kod konwersji na stronie zakupu czy też wysłania formularza?

Czy stosujesz rozszerzenia np. linków witryny?

Czy masz połączone konta adwords i analytics?

ad1. Nie mam. Nic na stronie nie sprzedaje (strona informacyjna - świadczę usługi), bardziej zależy mi na telefonach niż na e-mailach. Co za tym idzie raczej powinienem podpiąć kod konwersji za zasadzie - ile osoba była na stronie i ile zakładek zwiedziła. Ale nie wiem jak to ustawić.

ad2. Nie stosuję żadnych rozszeżeń (budżet 25 zł dziennie max)

ad3. Mam konto adwords i analytics ale nie wiem czy połączone bo nie iwem jak? Na analytics jeszcze nic nie działałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz powalczyć w tym temacie musisz poświęcić czas na naukę. Jest dość dużo czynników które mają wpływ na pozycję Twojej reklamy, liczbę wejść itd. Dział pomocy mają dobrze opisany więc możesz z tego skorzystać. Dopiero potem przyjdź tutaj ze ścisłymi, nie ogólnymi pytaniami.

Jak nie masz czasu zleć reklamę zawodowcom. Nie ma innej rady.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności