Skocz do zawartości

Który pakiet precli będzie lepszy?


SEOamator

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dostałem maila, że można zamówić na sprypty.pro za 99 zł (z rabatem) 400 precli https://www.skrypty.pro/85-platne-wpisy-na-zapleczu.html

ale znalazłem też ofertę pozycjonusza 160 zł za 200 precli https://www.pozycjonusz.pl/index.php?slab=presellpages

Czy ktoś z Was może mi doradzić, z której oferty lepiej skorzystać?

Patrząc na cenę można wnioskować, że precle pozycjonusza są mocniejsze, jest ich mniej a cena wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie z tych, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć jeśli się z obu ofert nie skorzystało, bo nie znamy adresów precli. Jednak jeśli miałbym wybierać to brałbym większą ilość precli a jeśli budżet by mi na to pozwolił to skorzystałbym z obu ofert :D

Albo inaczej.

Pozycjonusz podlinkuje Ci wpisy w cenie, natomiast na skrypty.pro nie widzę takiej usługi. Jeśli masz coś aby podlinkować wpisy (bo to w preclach też ważne) to bierz skrypty.pro, jeśli nie masz takiej możliwości to pozycjonusz

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jakbyś chciał robić coś zgodnie ze wskazówkami Google to praktycznie nic byś nie robił. Google zaleca dodawanie tylko do onetowskich itp. i tematycznych, ale to też nie wszystkich;p A preclowanie jest już w ogóle niezgodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arkadiusz, dzieki za uznanie,

a skoro juz zostalem wywolany do tablic to napisze ze ceny preclowania u mnie sie troszke zmienily obecnie to wyglada tak :

Ilość wpisów zamówiona w miesiącu = cena za 1 wpis:

100 wpisów = 1 PLN za 1 wpis,

250 wpisów = 0.9 PLN za 1 wpis,

500 wpisów = 0.8 PLN za 1 wpis,

750 wpisów = 0.7 PLN za 1 wpis,

1500 wpisów = 0.6 PLN za 1 wpis.

A poniżej najkorzystniejsza oferta!

3000 wpisów i więcej = jedyne 0.5 PLN za 1 wpis.

Pozostałe Szczegóły:

Na każde 50 wpisów potrzebny jest 1 tekst.

1 tekst to:

1000 znaków po synonimizacji,

natomiast 5000 znaków z synonimami.

Ceny tekstów:

Ręcznie pisane - w języku polskim = 15 PLN,

Półautomatycznie synonimizowane - w języku angielskim = 5PLN.

Teksty polskie innej długości: 1000 znaków = 3 PLN.

Wszystkie podane ceny są cenami NETTO.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszym czynnikiem powinno być to, czy firma po banach przenosi wpisy z linkami na nowe domeny bo pewnie nie w każdym przypadku tak będzie (ja się naciąłem na zagranicznych grupach precli niestety). Podlinkować sobie może wpisy każdy we własnym zakresie.

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności