Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może i działa może i nie działa. Cały czas mam komunikat:Cron responsible for adding (cron_add.php) is not working. Adding to directories is not possible.

oraz : Unknown storage engine 'InnoDB'

Nie dodaje nowych katalogów, które sam wprowadziłem do bazy , chyba żart., Do autora powiem tak , wprowdziłeś dość dobry program, zadbaj o jego działanie.

Kojotek mam nadzieję że z racji iż nie działa funkcja omniCCL , zachowają się tam dane zawarte, a jeśli nie to oczywście za mój poświęcony czas na harvest i wykupienie proxy oraz innych programów harvestujących opłacasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek mam nadzieję że z racji iż nie działa funkcja omniCCL , zachowają się tam dane zawarte, a jeśli nie to oczywście za mój poświęcony czas na harvest i wykupienie proxy oraz innych programów harvestujących opłacasz?

Pobiłeś właśnie głupotą NEOX-a - gratuluję

Problem który opisałeś jest związany z wysypaniem się bazy danych na serwerze - jak byś nie wiedział takie coś się zdarzyć zawsze może i nawet daleki był bym od stwierdzenia że to jest wina serwera - po prostu się zdarza

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, Kojotek, czyli po Twojej bardzo merytorycznej wypowiedzi rozumuję że wszystko w Twoim wspaniałym OS może się zdarzyć, czyli jeśli siedziałem kilka godzin nad bazą którą chciałem dodać do OS to teraz jest wina że się wysypało?Po prostu taka sytuacja zdarza się i już i nie jest to wina programu?. Gratuluję podejścia do klienta, i zastanawiam się kto u Ciebie jeszcze to coś nazwane OS kupuje, pomimo tego że szybkość i skuteczność nadal zachwalam?

ja1 - (w przypadku hexcom) - zablokowali crony na czas naprawy tabeli w niektórych bazach klientów.Nic dziwnego że skrypt 'zapauzował' swoje funkcje ;]

Ok. Dzięki za informację, ale czy nie powinno być tak że jakaś informacja powinna być? Tym bardziej że Kojotek współpracuje z hexcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w

https://omni-speed.com/panel/

i dalej przerwa techniczna. Chcialem sobie poprostu wrzucić jeszcze raz pliki bo mam non stop blad :5000.

Kojotek jak możesz to pyknijcie szybko ten panel do logowania, albo prześlijcie na emaila ( jak możesz) licke z panela ( pewnie bląd na tym polega). Prosze o odp bo my tak gadu gadu, a czas licencji ucieka i znowu trzeba zapłacić 100 zl :D.

Ps: teraz mam blad :1000.

Prosze o odp na PW, albo coś bede wdzieczny i dzieki za poswiecony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ja1 - jeśli coś się dzieje z serwerem nie zależnie od przyczyn to administracja nie wysyła maila z informacją o jakimś błędzie a stara się naprawić usterkę i podejmuje wszelkie działania mające na celu jak najszybsze naprawienie problemu.

Aktualnie kończymy nową wersję OS która będzie kompatybilna z nowym panelem licencyjnym (kilka nowości jest jak np możliwość płacenia za dowolną aplikację przez przelew bankowy) - tym samym będzie wymagana aktualizacja OmniSPEED.

UWAGA!

Od tej chwili trwa promocja na OmniSPEEDa.

Doszły dwa nowe pakiety:

Pakiet 5

Zamiana OmniADD na OmniSPEED za free!!! TYLKO do 30 Września!

Pakiet 7

100 USD licencja, 25 USD abonament.

Wszystkie aktualne pakiety:

Pakiet 1

Pakiet 2

Pakiet 5

Pakiet 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ovo - musisz mieć coś źle skonfigurowane że osiągasz takie wyniki nawet z bazą dołączoną do OS.

Korzystaj z proxy, powtórzeń obiegów oraz jakiegoś łamacza obrazków do skryptów które tego wymagają.

Raczej nie było nic źle, tylko słaba baza, którą miałem.

Wrzuciłem wszystko co miałem pod ręką, lecz jak się okazało na 10k webmini (z otwarty mini podobnie) właśnie dodań ok 2%. Już to wszystko sobie uporządkowałem, i fakt, że zostało 10 razy mniej, ale za to skuteczność teraz 80%, a OS nie wysyła po próżni.

Po ostatniej aktualizacji także ruszyła rejestracja w wp. Niestety tym samym zaczął się problem.

Odebranych ok 2500 maili rejestracyjnych, a wordpressy nie są dodawane do listy. Tak jakby ich nie było. Problem także z prywatną bazą. Dodając w postaci login::haslo::adres dostaje monit, że te adresy są już w bazie. ktoś się z tym spotkał? Co robić?

Wymienię punkty z systemu na multikody do katalogów. Zainteresowany? Pisz na priv.

468x60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności