Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@Kojotek, pisałem o tym wielokrotnie. Już pal licho że nie aktualizujesz tych baz za często, ale informacyjnie powinna być jednak data ostatniej aktualizacji listy! To jest niezbędne!

Nie dość że listy są dzielone i każdy ma tylko jej część o czym zostaliśmy poinformowani dopiero po zakupie, to jeszcze ani nie są aktualizowane i nie ma daty ostatniej aktualizacji.

Jak można zrezygnować z zakupu tych baz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy omni speed musi być zainstalowany w katalogu głównym domeny czy może być w podkatalogu ?

Z tego co pamiętam to koniecznie w katalogu głównym domeny lub subdomeny.

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje pobrać listę wiki z panelu omni, ale są oczywiście wszystkie adresy zlepione czyli w jednej linii i tutaj moje pytanie za co płacimy te 10 dolarów na prywatne bazy ? Ludzie nie może być tak, że się płaci za coś, a w zamian się nic nie otrzymuje, że już nie wspomne o braku dat przy listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Kilka kont zostało odblokowanych jeśli ktoś miał sensowną argumentację (argumentacja nie zmieniałem niczego bo myślałem .... - odpadła)

2 - Listy są aktualizowane co pewien czas - dat nie zamieszczamy i nie będą zamieszane

3 - Płatność jest za wszystkie bazy jakie są dostępne czyli baza pobierana z głównego serwera / bazy pobierane z panelu / baza TR (jeśli ktoś chce zrezygnować z baz proszę napisać i zaraz to załatwię :P)

3 - Jeśli komuś baza pobrana z panelu źle się wyświetla - wystarczy popatrzyć w źródło strony (tam będzie już poprawny wygląd z <enterami>)

4 - OS jak i każdy inny soft musi być instalowany na domenie lub subdomenie (jeśli korzystamy z DA instalacja musi być w folderze public_html)

5 - Jeśli OS ustawiacie na postowanie na forach proponuję ilość wątków dla maila ustawić taką samą jak dla crona dodającego do forum

Dodawanie do EE/SMF

Adding = 0

Forum = 5

Register = 0

Omni Checker & CCL = 0

Commentator = 0

Pings = 1

Support received e-mails = 4

Easydir verification = 0

Dodawanie do katalogów:

Adding = 5

Forum = 0

Register = 1

Omni Checker & CCL = 0

Commentator = 0

Pings = 1

Support received e-mails = 1

Easydir verification = 0

Dodanie nowych baz WP

Adding = 0

Forum = 0

Register = 7

Omni Checker & CCL = 0

Commentator = 0

Pings = 0

Support received e-mails = 3

Easydir verification = 0

Uniwersalne ustawienia:

Adding = 2

Forum = 2

Register = 2

Omni Checker & CCL = 1

Commentator = 0

Pings = 1

Support received e-mails = 2

Easydir verification = 0

Itd.

Dzięki takim manipulacją można wykorzystać na maxa oprogramowanie na shared bez ryzyka że konto zostanie zawieszone za przeciążenie (wypowiadam się TYLKO za siebie i nie mogę zagwarantować że inna firma hostingowa za takie ustawienia nie zablokuje konta! )

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wydania v2 na dziś zostanie przygotowana promocja na zakup OS - prawdopodobnie będzie to bardzo krótka promocja więc zachęcam do śledzenia tematu przez wszystkich zainteresowanych

Nie wiem czy nie śledzę wątku należycie i coś mnie ominęło czy jednak autor zmienił zdanie i promocji nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buncol - najnowsza alfa powinna rozwiązać twój problem (jeśli tak nie jest i masz najnowszą alfę i nadal wiszą blogi to zrób proszę prywatne zgłoszenie na bugs.seop.pl i podaj dostępy do swojej kopi)

@Pisii35 - tak powiem Ci szczerze że przymierzam się do tej extra promocji od dawna ale cały czas brak czasu (ale nie wiem czy będzie lepsza od ofert 20 USD miesiąc)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności