Jump to content
KillLion

Atak konkurencji na sklep

Recommended Posts

Witam.

Jestem nowy na forum. Prowadzę od kilku lat sklep internetowy dobrze znany i często odwiedzany. Z Google miałem dość dużo wejść co przekładało się na zamówienia. Od jakiegoś czasu mój sklep spadł z pozycji na kilka fraz. Zauważyłem że są jakieś dziwne linki do mojej strony. Majestic seo pokazał między innymi takie:

http://www.haszysz.net/search.php?tag=w%C5...tcy%20m%C3%B3ch

Nigdy nie dawałem linka na tą stronę. Czy to atak konkurencji? Jak z tym walczyć?

To są linki z systemu wymiany linków

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Tych linków są setki, tysiące. Nie chce tu wklejać żeby nie śmiecić. Jak się pozbyć tych linków z systemów?

Jak się już ich pozbędę to wrócę na pozycje z przed tego ataku?

Witam.

Jestem nowy na forum. Prowadzę od kilku lat sklep internetowy dobrze znany i często odwiedzany. Z Google miałem dość dużo wejść co przekładało się na zamówienia. Od jakiegoś czasu mój sklep spadł z pozycji na kilka fraz. Zauważyłem że są jakieś dziwne linki do mojej strony. Majestic seo pokazał między innymi takie:

http://www.haszysz.net/search.php?tag=w%C5...tcy%20m%C3%B3ch

Nigdy nie dawałem linka na tą stronę. Czy to atak konkurencji? Jak z tym walczyć?

Spóźniłeś się , był Kaspar i nawet ostatnio zmienił zdanie z

na

:)

Jak jesteś przekonany, że SEO było dobre pisz do niego bo oficjalnym kanałem to sobie z automatem pogadasz ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

A w praktyce - na pewno te linki mogły zaszkodzić, szanse powrotu są, ale oceniłbym je na mniej niż 10% w najbliższych miesiącach.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Czytałem o tych nowych zmianach w Google w ciągu ostatniego miesiąca. Czyżby wprowadzenie tych zmian, filtrowania stron korzystających z SWL, sprzyjało wykańczaniu konkurencji?

tych nieporządanych linków się nie pozbędziesz, no bo jak?

G.Prawda piszesz do admina e-weba i on blokuje twoja domenę w systemie, proste

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

A w praktyce - na pewno te linki mogły zaszkodzić, szanse powrotu są, ale oceniłbym je na mniej niż 10% w najbliższych miesiącach.

A na podstawie czego to oszacowanie?

Ataki tego typu ostatnio są w modzie, widziałem już kilka i to właśnie na sklepy internetowe i jeden wortal. Najczęściej z e-weba. Zablokuj możliwość linkowania do swojej domeny z SWLi - gotlink + e-weblink. A co do powrotu... wszystkie domeny jakie widziałem po takim potraktowaniu pierdylionem linków z weblinka po miesiącu wróciły na pozycje (z tym, że domeny miały sporo dobrych linków i szybko zablokowane zostały SWLe).

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Zablokuj możliwość linkowania do swojej domeny z SWLi - gotlink + e-weblink.

W jaki sposób takie coś wykonać?

W Gotlinku rejestrujesz się i w panelu jest "antylinker", dodajesz tam swoją stronę.

W e-webie trzeba pisać do administracji, wgrywasz plik weryfikacyjny na serwer i blokują możliwość linkowania do domeny.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

W Gotlinku rejestrujesz się i w panelu jest "antylinker", dodajesz tam swoją stronę.

W e-webie trzeba pisać do administracji, wgrywasz plik weryfikacyjny na serwer i blokują możliwość linkowania do domeny.

Dzięki za info.

Chłopaki z e-weba też powinni pomyśleć o takim automatycznym rozwiązaniu jak w gotlinku - wszystkim by to oszczędziło czas.

Spadek o kilka pozycji :)

To na Twoim miejscu bym się cieszył :)

Piszesz, że prowadzisz sklep od kilku lat, więc domena jest mocna i taki syf nie powinien jej zaszkodzić.

Skoncentruj się na zdobywaniu linków z wysokim TR dla zrównoważenia i strona wkrótce będzie piąć się w górę za pół darmo ;)

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13