Jump to content

My4tic

Forumowicze
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. My4tic

  ZenBLOG

  sebau - nie można do Ciebie wysłać PM. Masz chyba pełną skrzynkę.
 2. Znacie jakieś? Coś ciekawego? Zastanawiam się nad ActiveCollab ale jakoś interfejs do mnie nie trafia. BaseCamp'a bardzo lubię ale wolę trzymać takie rzeczy u siebie.
 3. Hej, Jaki możecie w tej chwili polecić automat do katalogowania w prywatnej bazie seokatalogów? Publiker 2.6.9 wrzuca wpisy do SEOKatalogów? Super byłoby narzędzie działające jak Publiker (na cronie) do SEOK. Jest coś?
 4. Ktoś wie może czy dokumentacja: http://api.aftermark...amples.pkg.html jest aktualna? Przy przykładowym kodzie dostaję: An error occured: Parametr nie jest typu string: lang -- edit Przykłady są nieaktualne ale reszta dokumentacji chyba jest ok.
 5. Hej, Możecie polecić jakąś osobę czy firmę, która pisze dobre artykuły? Potrzebuję kilka merytorycznych i wartościowych poradników - komu to zlecić?
 6. Jak w temacie. Nowa seria nt. biznesu w sieci jednego z prelegatów SEMcampu. Oglądacie? Jak się podoba? Online tutaj: http://blog.mogilewski.pl/
 7. Czy dostajecie ciągle od AF smsy i e-maile? Już mnie zaczynają denerwować. Napieprzają tymi SMSami a jak chcę zmienić ustawienia powiadomień to... "autoryzuj numer" i 12 zł... WTF?
 8. Jakie opinie? Co podobało się wam najbardziej?
 9. Jakie wrażenia? Miesiąc minął i nikt nic nie pisze?
 10. Kurde co jest z tym xR Czemu się tak wiesz? To wynika z bug'a xR czy np. środowiska/systemu na jakim pracuje? Kontroler do utrzymywania stałej pracy jakoś mi się nie sprawdza - tzn. nawet jak xR się zawiesi to jego proces się nie kończy więc kontroler i tak pracy nie wznawia. Może reinstalacja systemu pomoże?
 11. A ja już wiem, że się przenoszę. Przy 10 czy 100 domenach można pozwolić sobie na ryzyko ale dla mnie wygląda to tak jakby firma traciła płynność. Jeden z największych rejestratorów, wiele lat na rynku i nie mają 300 tys?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy