Skocz do zawartości

Bóg jest jeden


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, uważajcie czego słuchacie :wow:

 

 

Szkoda tylko, że na takie g**no marnuje się publicznie pieniądze i próbuje ryć w głowach dzieciaków. To już na lekcjach historii za komuny było lepiej, bo nauczyciele mówili prawdę m.in. o Katyniu.

 

e: Przy porządkach trafiłem na zapisek gościa, który też potrafił niepokornie pisać ;)

 

spacer.png

Edytowane przez Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czytając wiadomość o tym rosyjskim programiście, który ukrywa się w lesie przed powołaniem, przypomniał mi się ten zacny kawałek. Pierwotna nazwa tego zespołu została zaczerpnięta od rakiet SS-20, którymi od początku lat 80 Związek Radziecki straszył zachód, cóż historia się powtarza.
 

 

Abstrahując od sytuacji geopolitycznej, strasznie wpadła mi w ucho ta płyta.

 

 

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki @Trotyl dawno z taką przyjemnością nie słuchałem czegoś nowego. W obu przypadkach :hi:

 

Pomimo abstrakcyjnie wielu technicznych błędów kocham/polecam:

 

I ważna kapela z ważnymi słowami...

 

i Król:

 

 

 

 

 

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Po namyśle. Przez lata mieliśmy z siostrą tekścik: Ale wiesz, Bella Lugosi nie żyje... I to cudowne nie nie żyje :)

 

 

Edytowane przez Nikonem
  • Thanks 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko jedno nagranie, ale jak mi weszło... :) i jak wciąż bardzo brak Freddiego... Pamiętam tamtą konferencję Queen z października 91 i potem zaskoczenie, że jego jednak już nie ma... I więcej nie będzie.

 

 

 

 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkąd @początkujący założył ten temat (za chwilę pyknie 11 lat :) ):

 

W dniu 4.02.2012 o 20:02, początkujący napisał:

Ponieważ wątek z clipami zdobył już swoich fanów, chciałbym zgrzeszyć przeciwko przykazaniu, że jest jeden Bóg i zacząć wątek panteonu bogów...

a cóż to takiego, spyta jeden młokos z drugim.

no to chciałbym prosić, żeby każdy wstawiał tutaj swojego {boga|guru|idola}, czy jak go sobie chcecie nazwać

pozwolę sobie zacząć od mojego...

...

czekam na dyskusję, ponieważ znam takich, co oddawali ten tutuł

jemu

jednak tylko Steve sprawił, że po obejrzeniu go pierwszy raz na koncercie (niestety nie miałem dotąd tej zbożnej okazji zobaczyć go na żywo) - wówczas z kasety na magnetowidzie (oj było coś takiego) odłożyłem gitarę na ponad miesiąc... bo tak jak on nigdy grał nie będę :). A jak kupiłem jego płytę

, pokochałem jego muzykę na zabój... ;)

czekam zatem na Wasze propozycje do panteonu Bogów

 

żadne odejście nie zabolało mnie tak bardzo...

Choć poszli gdzieś... Prince, Bowie :(, George Michael czy kilka dni temu Marek Gaszyński, którego audycji słuchałem w latach '80 o nikczemnej 7:00 (!!!) w niedzielę ("Muzyka Młodych").

Jego "Sen o Warszawie" śpiewał nie tylko Niemen, a za nim kibice Legii...

 

 

 

ale nawet kaleczyła Metallica.

 

 

Więc jeszcze dwa Jego nagrania i link do całego koncertu.

 

 

 

 

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Nikonem napisał:

Marek Gaszyński

 

Znałem Gaszyńskiego z Hybryd. Kiedyś byłem tam stałym bywalcem szczególnie właśnie gdy był Gaszyński lub Sierocki. Oni zapewniali najlepszą muzykę.

  • Thanks 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzlafRock napisał:

Znałem Gaszyńskiego z Hybryd.

 

Wydaje mi się, że raz byłem w Hybrydach w 1988, na które po innym koncercie zapraszał Pan Owsiak, ale nie pomnę ile troszkę dziabnąłem w tzw. między czasie. Niezbyt dobrze pamiętam wejście i wyjście. Czuję, że było miło :D

 

e: Starość, nie radość, to był koncert Aurory i jakiejś grupki z Anglii. Poza tym to była Riviera Remont :D

Edytowane przez Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Nikonem napisał:

Riviera Remont

 

Do Remontu chodził proletariat. :D Jednak koncerty mieli dobre, szczególnie kapele punkowe :) 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie: piękna i warta grzechu. Kobieta.

Jedna z nielicznych w tej branży, która działa na własnych zasadach. Samoświadoma od co najmniej dekady.

Fajnie, że jest :)

 

 

 

Edytowane przez Nikonem
:)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności