Skocz do zawartości

Odradzam system Prolink

Beerbant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością stwierdzam, że system Prolink jest niewiarygodny w moich oczach i zdecydowanie odradzam (każdemu kto chce zachowania tajemnicy handlowej) uczestnictwo w tym systemie.

Panie i Panowie z Prolinku - powinniście sobie zdawać sprawę, że SWLe naruszają wytyczne Google i w opinii ludzi nie związanych z branżą budzą duże kontrowersje (pomijam fakt skuteczności mniejszej lub większej) ale niereagowanie (czyli praktycznie przyzwalanie) na publikacje kto komu sprzedawał / sprzedaje linki już do końca podkopuje wiarygodność systemów.

Jeżeli nie rozumiecie powagi sytuacji to krzyż na drogę ....

Zastanówcie się czy chcecie uczestniczyć w takim systemie , który pozwala na wyciek danych handlowych (nazwijmy to wrażliwymi)

PS

pomimo tego, że w/g googlasów SWLe łamią wytyczne używam i będę ich używał dopóki będą spełniały swoją rolę, nie jestem jakimś białym rycerzem ale realnie podchodzę do SEO dlatego musiałem to napisać ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

• Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze popłacz w odpowiednim dziale:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...194&st=1260

Chłopie , nie płacze tylko wyrażam opinię w trosce może i o Twoje interesy, jeżeli jakieś tam posiadasz ... Jak Ci konkurencja zrobi koło pióra (czego nikomu nie życzę) wtedy będzie płacz ...

Nie lubię kapusi a tym bardziej hipokryzji (to było do tego co to opublikował) mam traumę z młodości ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

soprano czytanie nie boli [ czy to głupota czy ignorancja to juz nie wiem ... ], przeciez napisał:

pomimo tego, że w/g googlasów SWLe łamią wytyczne używam i będę ich używał dopóki będą spełniały swoją rolę, nie jestem jakimś białym rycerzem ale realnie podchodzę do SEO dlatego musiałem to napisać ...

@Beerbant nie zmienia faktui ze prolink ma swój temat na forum

Edytowane przez jehowy

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

@Beer, ale przecież korzystanie z eswueli jest fe. Co Ty na to? Przecież to nie jest etyczne.

jakbyś raczył przeanalizować moje wypowiedzi i postawę to zauważyłbyś że od kilku lat nie zmieniam zdania i wszędzie podkreślam, że obojętnie na kolor całe pozycjonowanie jest fe i nieetyczne :D co nie przeszkadza mi w działaniu w tej branży bo w każdej umowie mam sformułowanie, że klient został poinformowany o niebezpieczeństwach wynikających z pozycjonowania i każdemu klientowi mówię o co chodzi.

@Beerbant - zazwyczaj piszesz konstruktywne posty ale z tego tematu nie ukrywam nic nie wiadomo?! Może podasz szczegóły dlaczego nie powinno się korzystać z tego swla?

Myślę, że o to chodzi: https://doctorprogramuj.blogspot.com/2012/0...nki-kupowa.html

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

@Beerbant - zazwyczaj piszesz konstruktywne posty ale z tego tematu nie ukrywam nic nie wiadomo?! Może podasz szczegóły dlaczego nie powinno się korzystać z tego swla?

Napisze tak, ktoś Ci sprzedaje w prolinku linki , potem kupujący rezygnuje, sprzedający na fali popularności tematu publikuje screen transakcji ....

Jesteś bardzo ucieszony bo zyskałeś popularność ...

Może jeszcze linka podać i ustawić się na równi z tym pieprzonym szczylem hipokrytą ??

Edytowane przez Beerbant