Skocz do zawartości

Soft do analizy serpów, konkurencji, wyceny pozycjonowania


GMS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam jakiegoś softu do wyceny pozycjonowania (analiza konkurencji, OBL, IB etc...) , coś ala https://www.seoprofiler.com (tylko to jest bestialsko drogie). Interesuje mnie coś z dobrą ceną w "stosunku do jakości". Dostaję szału już skakacząc miedzy adwords kyewords, serpami, backlinkami etc..

Pozdrawiam

miałem multikonta, zostalem zbanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.opensiteexplorer.org/

https://ahrefs.com/

https://www.majesticseo.com/

edit:

Mam Market Samurai i chwale sobie go (korzysta bezpłatnie z bazy majesticseo + free aktualizacje) za promocyjną cene (jakoś): 57 $ (ściągnij sobie wersje próbną, w ciągu pierwszych chyba 7 dni będziesz mógł kupić właśnie po promocyjnej cenie - normalnie kosztuje 149$)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po polsku: www.marketsamurai.pl

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred

czyżby wypaliła opcja na domenę :)

wyobraź sobie ze jestem owner'em od samego początku.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakturę - nie wiem nie korzystałem z tej opcji. Zapytaj księgowej czy przelew i FV wewnętrzną można do tego wystawić.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FV wewnętrzną można do tego wystawić.

Osobiście zapomniałem napisać o wystawienie rachunku podczas zakupu MS.

FV nie mogą Ci wystawić, ponieważ nie ma u nich (w Australii) takiego podatku.

Poproś o rachunek, a księgowa Ci to zaksięguję tak jak zgred napisał (FV wewnętrzną wystawi).

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujawnij PayPala i masz przekopane ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to akurat zależy, co na tym PP się dzieje

o jeśli z tego PP wyłącznie robię zakupy, zasilając z karty? nie ma wówczas problemu

no co innego, kiedy masz tam wpływy (a do tego akurat zakładasz kolejne konto z innym adresem mail)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traffic Travis ma jedna wadę, nie radzi sobie zupełnie z polskimi znakami w page Analysis, przy analizie strony potrafi rozłożyć jednego anchora " randki Zielona Góra" na "randki Zielona G" i "ra" i raport staje się całkowicie bezużyteczny bo błędnie rozkłada nasycenie i inne parametry

Ale na rynek anglojęzyczny jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności