Jump to content

Może dajmy już spokój Yahoo niech spoczywa w spokoju

Recommended Posts

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sprawdziłem w yahoo jestem na 2 pozycji na główne frazy tak jak w G, yahoo wie co dobre

Ale już masz jednego posta więcej. Ooooo, ja też

Ostatnio nie byłem troche na czasie z portalami, z fejsa tez nie korzystam :)

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/556..._ery_yahoo.html

Jak macie jakies ciekawe linki dla tych co ostatni rok przeleżeli pod lodem to podzielcie sie bo nie każdy ma czas szukać ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Trzeba promować binga, bo ma coraz lepsze wyniki nawet w języku polskim, pozatym widzę codziennie wejścia z binga na swoją stronę. Trzeba coś robić bo jak gugiel zdobędzie pełen monopol to dopiero wszystkich pogoni.

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

• 4 weeks later...

Google daje zbyt wiele by taki Bing mógł stanowić jakąkolwiek konkurencje. Nie sądze, żeby monopolistyczna wyszukiwarka dała sobie w dłuższym czasie odbierać klientów, podejrzewam, że raczej będzei zupełnie odwrotnie.

• 2 weeks later...

Jest kilka mniej lub bardziej znanych (bo o popularności i udziałach w rynku powyżej granicy błędu statystycznego to raczej trudno mówić) polskich wyszukiwarek, ale żadna z istniejących nie ma w tej chwili najmniejszych szans w konfrontacji z Google.pl...

Myśleć nad tym oczywiście zawsze warto i wydaje mi się, że wcześniej czy później ktoś wsadzi kij w google'owisko, ale... Szczerze mówiąc jest to tak naprawdę dla mnie na dzień dzisiejszy temat na poemat, bo kto dysponuje obecnie kapitałem i mocami przerobowymi wystarczającymi do opracowania, wykonania i wypromowania projektu (w tym wypadku także brandu) mogącego konkurować z G? Z całą pewnością NIE JA i mówiąc szczerze na samą MYŚL o kosztach takiej inwestycji boli mnie głowa... :) Ja skromnym i zupełnie przeciętnym chłopakiem z Kujaw jestem i nie moja w tym głowa. ;)

Poza tym... nie jestem do końca pewien, czy udzielający się często/gęsto na tym forum najbardziej zagorzali krytycy polityki Google'a są tak naprawdę w stanie (z przyczyn obiektywnych) zaryzykować wsparcie dla nowej wyszukiwarki. Ale to już jest zupełnie inna sprawa.

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe! Sprzątanie grobów Bydgoszcz - zapraszam.

• 2 months later...