Skocz do zawartości

Rzeź w google


szolochow

Rekomendowane odpowiedzi

Padają seokatalogi, precle i zaplecza. Mało kto wie, że google ostatnio korzysta przy przeglądaniu stron do banowania z zewnętrznej firmy, jak to zwykle bywa im więcej podmiotów i ludzi tym częściej wyciekają jakieś informację. Jedną z ostatnich takich uzyskanych od gadatliwego wielbiciela piwa jest to że szczególne zasoby zostały przekierowane na Polskę i bany będą lecieć na wszystko co jest stosowane do pozycjonowania. Jak już pewnie niejedni zauważyli lecą precle, lecą spamy z swl-i zarówno rotacyjnych jak i stałych a obecne walą sie całe listy seokatalogów płatnych i darmowych. Wszystko to jest łatwe do osiągnięcia bo średnio inteligentny szympans ma dostęp do tych adresów ale!! No właśnie o to ale się rozchodzi, ponoć wyszukiwacze zaczynają się zajmować płatnymi listami po prostu wykopują dostęp i czekają na raport. Generalnie postawili sobie za punkt honoru testowo przetrzepać nam futerka przed kampanią Rosyjską. Paradoksalnie blasty xr i sb zyskają na wartości bo ciężko zbanować te miliony for i blogów. Obecnie wygrywaja Ci którzy się przyłożyli do zbudowania zaplecza i jego utajnienia. Jedyna korzyść, że na rynku pojawi się sporo mocy przerobowych tych, którym skończy się biznes na katalogach i pkt. swl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wynikiem tego będzie wzrost cen. konkurencyjności i ... mnóstwo świeżego powietrza :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile ten post guglarze skopiują na swoje forum beda sie cieszyc ze ich darmowe białe rycerzy do czegoś się przydają . U mnie na razie wszytko stoi, katalogów wiele nie miałem, spamy myślę ze dobrze kamuflowane, wiec nie narzekam zbytnio.

Zasada moja jest prosta banują mi 100 domen (przykładowo) stawie 200 nowych ale już wyłapując za co dostałem bana i jak wyłapali taka pulę.

Nie dadzą rady wszytko wyłapać, takie czystki to żadna nowość ju to było. Po 3 cie G. to nie wszytko na cale szczęście i jeśli by zbyt mocno zaczęli by rządzić to kompas może się obrócić. Polecam lekturę o o ekspansji Yandexa na rynek turecki.

wynikiem tego będzie wzrost cen. konkurencyjności i ... mnóstwo świeżego powietrza

dokładnie więcej kasy będą kosztować topy co mi przynajmniej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie miejsca będzie więcej a pozycjonowanie może stać się nawet chwilowo łatwiejsze jak z serpów zniknie mnóstwo linków. Moje strony idą w górę i to bez innej wyraźnej przyczyny :puknijsie: Żal tylko tych naiwnych co nadal z uporem maniaka nawalają precle i katalogi tak nędzne, że szok (tu by nawet można napisać Szook) i to za własne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiedniej masie krytycznej wielu dojdzie do następujących wniosków:

A) spamujemy fora - po co się męczyć,

:puknijsie: zakładamy profile - jak wyżej,

C) budujemy dobre zaplecze - ambitni,

D) zmieni branżę - ze spiskiem nie da rady walczyć,

E) robimy dalej swoje - to ci wytrwali (może w końcu G się znuży).

Każdy znajdzie coś dla siebie. Można do tego dodać jeszcze kilka punktów.

Ci co nie (z)rozumieją, że najlepszą metodą jest maksymalne zróżnicowanie linkowania, to zawsze będą drżeć przed przed G.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności