Skocz do zawartości

Śledzicie forum podpierdalaczy?


szolochow

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem wyjątkowo nie o Kojotku będzie. Śledzę sobie od dawna tych guglorowolizów i się zastanawiam gdzie tacy się rodzą. Wykonują mozolną pracę śledzenia rzekomych spamów i się cieszą jak im ktoś żuci wyblakłą bluzę z logo. Ja rozumiem podpieprzenie konkurencji szczególnie jak ma ewidentnie spamową stronę z poukrywanymi keyami, to jest kasa. Albo ja albo on zarobi, ale to? Przykład https://www.google.com/support/forum/p/Webm...pl&start=80 @Andreass podrzuca całą sieć mfa chyba tak dla sportu bo pewnie sam nie potrafi. Ciekawe czy to dostanie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy tam na tym forum swojego gwiazdora Dido ( Mocher dla mocodawców z G :)), czasami czytam, czasami moje strony tam się przewijali, nic specjalnego moim zdaniem miernota, szukaja pomocy w wielkiego brata, bo nie potrafią zrobić "wartościowej strony" do jakiej będzie cały net linkować :) Tak jak zaleca wielki brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze firefox jednak sie ugada z microsoftem, moze troche skoczy % dla alternatywnej wyszukiwarki i nie bedzie juz jednego wielkiego brata

Najpierw to polskie SEO by musiało wyrazić zgodę na to, żeby bing stał się konkurencją dla google, a w google niektórzy za dużo kasy władowali, żeby wszystko teraz zmieniać. Drugą sprawą jest fakt, że w TOP10 binga często jest więcej zapleczówek niż stron docelowych.

Już widzę panikę mojej mamy i telefon "co to mi się tu wyświetla, nie ma google, jak to przestawić?" :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skojarzyłem to dziwnym trafem z II WŚ i osobami (m.in. Polakami) wydającymi innych RODAKÓW za śmieszne pieniądze lub inne korzyści heh

Lizanie d... dalej na czasie niestety

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpieprzanie nie jest chyba tylko naszą, polaków, specjalnością? Trzeba być w miarę możliwości ostrożnym, by szuje nie miały o czym donosić.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zal.ro

pozycjonowanie uznałbym za niepotrzebne gdyby G miało przyzwoity algorytm wypluwający w serpach to czego się szuka. Niestety najczęściej oprócz dobrych wyników wywala masę niezbyt przydatnych wyników tylko dlatego, że mają słowo kluczowe i są podlinkowane. Mówię to np o stronach typu allegro.

Póki to się nie zmieni pozycjonowanie będzie podstawą.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada psa ogrodnika która niema nic wspólnego z "Polaczkością" a z "człowieczkością" człowiek jest niestety najwredniejszym, najgłupszym i najokrutniejszym zwierzęciem na świecie. Oczywiście czasami zdążają się wyjątki. nie analizowałem tych stron ale mam nadzieję, że nic wielkiego im si e nie stanie. Z drugiej strony może to jest sposób podac tam swoje strony nie sądzę żeby banowali co im się podsunie na forum bo by się już nie opędzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności