Skocz do zawartości

Noril - opinie.

RUM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh w google to jak widac wszystkie strony przez nich utworzone, wiec sobie sami opinie powypisywali :(

Moj kolega korzystal i ja mu pomagalem wybrac te firme. Raczej bym nie polecal. Co do kontaktu kolega byl zadowolony - spoko wszystko sie dalo ustalic, umowe tez maja w porzadku. Wybrany byl model rozliczania sie za efekty - platnosc dopiero po osiagnieciu top20 na jedna z 3 fraz. Frazy lokalne, srednio trudne, ale top20 to w zasiegu kazdej firmy bez problemu powinien byc. Efekt taki, ze po 3mc linkow w yahoo bylo moze z 10 - 5 z precli, 5 z jakis katalogow webmini itp. Strona krazyla w okolicach top100 na wszystkie frazy. Inne narzedzia do BL nic wiecej rowniez nie pokazaly.

Jak dla mnie niepowazne troche traktowanie klienta, bo mogli przynajmniej dodawac jakas dodawarka do katalogow / precli i zobaczyc co sie stanie, a oni nic nie robili. Oczywiscie kumpel im tez nie musial placic no ale to strata 3mc. W umowie jest zapis, ze jak nie ma po 3mc efektow to mozesz rozwiazac umowe, wiec nastapilo pozegnanie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

jak dla mnie (juz to pisałem) opinie o tej firmie są przesłodzone - całe top1000 same pozytywy ... aż tak mocno nie musieli ich pozycjonować :(

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki caprea.com.pl - zobaczymy co wyjdzie.

(czyli osoba z zupełnie z zewnątrz). :(

szkoda że nie z Marsa, Wenus czy innego zaułka kosmosu... tak byłoby łatwiej znieść oddalaną o lata świetlne galaktykę (czytaj konkurencję)

Edytowane przez zgred

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki caprea.com.pl - zobaczymy co wyjdzie.

FiKaS, ze znanym znanym blastowcem i jego wielkim udziałem to bym nie przesadzał. Firma przetestowała XR i na tym współpraca się skończyła. Kilkanaście miesięcy temu gdy XR był mało popularny, wielu tak robiło.

Noril to dobra firma, która wie co robi. Nie oczekuj cudów - duże firmy ich nie oferują. Na pewno pozycjonują strony (nie można tego samego powiedzieć o całej konkurencji).

Dziwnie moderowany Katalog stron

• 4 miesiące temu...

Mój znajomy korzystał z ich usług, za moją namową rozwiązał z nimi umowę. Przez rok dostał tylko kilkanaście (może kilkadziesiąt) linków z zaplecza całkowicie nietematycznego, gdzie w lewej kolumnie była farma linków do stron klientów i innych zaplecz. ;]

Edytowane przez Gość