Jump to content

Recommended Posts

Tak jak już pisałem - zmieniliśmy wyceny paczek, bo mają różne liczby szablonów.

Uprościliśmy to tak, że wszystkie szablony VIP bez względu na język kosztują tyle samo - czyli 2pln netto za szablon.

@Lesiu w poniedziałek była aktualizacja VIP PL 15. Może pytań też nie pobrałeś - było tam trochę for a te mają czasami blokowanie IP lub jakiś proxy lub  po prostu maile wysyłane są z dużym opóźnieniem

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W tym momencie chyba żartujesz. Mam wszystkie paczki, płace aktualizacje i mam kupować kolejne? To za co place aktualizacje? Niech zrobią paczki jednorazowe kupujesz "tak jak jest" przestają działać

Pewnie działy. Ale czy po pewnym czasie  od wydania, gdzie w sumie wiadomo, że wiele się zmieniło, nadal oferowane 100 gdzie działa 50 powinno być sprzedawane w cenie 100? Naprawdę to jest fair wobe

sqor koszt wszystkich paczek ponad 4000 zł kwota wystarczająca aby kogoś motywować do pracy, naprawdę nie brnij dalej w swoją bezsensowną teorie. Było by dobrze aby nie pojawiali się nowe paczki przed

Posted Images

Odkurzyłem zenbloga, mam aktualną wersję. Pobrałem paczki vip, jednak ich szablony nie działają, działają wszystkie inne prócz vipów. Czy wymagana jest jakaś dodatkowa aktywacja (oczywiście mam je jako zakupione)?

Informacyjnie:

miałem już dziś dwa sygnały, że skuteczność mocno spadła i prędkość dodawania także.

W tych dwóch przypadkach przyczyną było korzystanie ze skrzynek z serwerów vps do poczty a dokładnie z astrovm net

Prawdopodobnie mają jakąś awarie, bo maile na te skrzyneczki nie dochodzą. Jeśli ktoś korzysta z ich usług to proszę wcześniej sprawdzić czy na dane skrzynki dochodzą maile.

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Zrobiliśmy update pliku do recaptcha - dostępny w panelu

- zmiana dotyczy lepszej obsługi z Anti-captcha - rozwiązujemy teraz przez kod tak jak to robimy w rucaptcha. Anti-captcha jest trochę tańsza.

kliki Multiple. Generalnie u nas działa to tak, że jak pokazuje się w miarę łatwa nowa recaptcha, to rozwiązujemy ją wersją budżetową - czyli tak, że się płaci około $1 za 1000 rozwiązań.

Jednak jeśli recaptcha jest trudniejsza (taka, że na starych obrazkach pokazują się co chwile nowsze) - to ekonomiczniej jest zapłacić więcej za rozwiązanie - ale płacimy raz a nie za kilka rozwiązań obrazków.

W przypadku Anti-Captcha jeśli mieliście max bid ustawiony poniżej wartości $2.2 - to po pierwszym skorzystaniu z naszej recaptcha na obrazkach z nulti clickiem - przestawi Wam ten limit właśnie na 2.2

-kolejna sprawa związana jest z najnowszą recaptchą - czyli Invisible recaptcha. Do szablonu dodaliśmy logowanie informacji dla nas gdzie znajdzie taką captcha abyśmy mogli szybciej przetestować i wdrożyć poprawki do tej nowej wersji. Obecnie w internecie nie ma tego dużo ale zapewne już wkrótce będzie coraz bardziej popularna :)