Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie w związku z dopracowywaniem Zenhosta . A przyznam , że ostatnio spadła mi trochę skuteczność postowania na blogach. Ale muszę przetestować inne proxy , może to jest źródło problemów.

Przy okazji spytam: czy ma ktoś problemy z podglądem artykułów? Od jakiegoś czasu " lupka" nie skutkuje , nie mogę sprawdzić czy artykuł został dobrze wygenerowany. Art. tworzę w zenblogu nie zewnętrznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy...

rzeczywiście nas zenhost trochę wciągnął ale nie robiliśmy go na 100% :) Pracowaliśmy także nad zenblogiem. Przez ostatnie kilka dni szlifowaliśmy skuteczność na profile web 2.0 i teraz jest chyba na najwyższym poziomie. Zarówno te zagraniczne jaki te VIP.

@Max_ck - podgląd artykułów nie działa, gdy jest błąd w treści/spina.

Co do blogów to dziś wychodzi kilka poprawionych blogów bo od dziś je zaczeliśmy poprawiać ale optymalnie będzie działał pewnie w wersji piątkowej.

Do zenbloga dziś dodaliśmy ciekawą zmianę(potrzebna też aplikacja w wersji 3.130):

W edycji projektu przy poście w drugiej zakładce mamy wybór (korzystać z pola welcome post(domyślnie tak było) lub z artykułów). Jeśli z artykułów to wiadomo, że tagi, long title i treść będzie brana z artykułu. Pozwoli to nam na urozmaicenie blogów, bo w każdym może być inny welcome post z dopasowanymi tytułami i tagami :) (przy usuwaniu artykułów będzie jeszcze mała poprawka wkrótce, bo nie zawsze wracamy artykuł gdy nie był użyty)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebau

Myślę że ja i wielu w tym wątku czeka na zestawienie-raport, który wyciągnie anchory z postów:

url posta | anchor

url posta | anchor

Teoretycznie już cześć skórek to ma ale nie działa to na tyle skutecznie by dało się z tego korzystać.

pozycjonowanie-stron-afterweb.png  Skuteczne pozycjonowanie stron, więcej na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam neo/netie/internet z telefonu itd :) Jednak dobre proxy też warto mieć;)

Jeszcze jedna uwaga zeby nie narażać swojego zaplacza. Dodawajcie duzo kont do google accounts, bo na nich są losowo uruchamiane blogi na blogspot. Jeśli dacie tam np. tylko jedne konto to będzie blogi generował na to jedno konto a to wiadomo, że nie jest porządane. Po kilka blogów można mieć ale kilkanaście to już byłoby przegięcie.

@Cloud - postaramy się usprawnić logowanie.

Nowa wersja w panelu a w niej poprawiona skuteczność blogów :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z najnowszego zenbloga oraz najnowszego zennopostera

Po odpaleniu projektów w zennoposterze każdy wywala mi

"Zennoposter failed to complete project: ( i tutajs cieżka do określonego templejtu) "

Czy ma ktoś pomysły jak to rozwiązać ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem znaleźć przyczynę problemu. Zainstalowałem starszą wersję ZennoPostera i on mi zwraca taki błąd

"failed to process directory"

W c: mam "Pliki programów (x86)" natomiast zennoposter widzi to niby jako "Program Files (x86" - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie... w każdym razie

nie mogę zmienić nazwy tego folderu.

pomocy

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć błąd jaki wywala zenoposter w Logach ( zakładka LOG kolo stop i schedule), sprawdź prawa zapisu do folderów w progs ( prawa dostępu do zapisu - użytkownik powinien mieć prawa zapisu odczytu )

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z najnowszego zenbloga oraz najnowszego zennopostera

"Zennoposter failed to complete project: ( i tutajs cieżka do określonego templejtu) "

Czy ma ktoś pomysły jak to rozwiązać ?

W zakładce BlogsData zaznaczcie this field ---> https://prntscr.com/1ehozb walczyłem z tym przez weekend :)

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności