Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W tym momencie chyba żartujesz. Mam wszystkie paczki, płace aktualizacje i mam kupować kolejne? To za co place aktualizacje? Niech zrobią paczki jednorazowe kupujesz "tak jak jest" przestają działać

Pewnie działy. Ale czy po pewnym czasie  od wydania, gdzie w sumie wiadomo, że wiele się zmieniło, nadal oferowane 100 gdzie działa 50 powinno być sprzedawane w cenie 100? Naprawdę to jest fair wobe

sqor koszt wszystkich paczek ponad 4000 zł kwota wystarczająca aby kogoś motywować do pracy, naprawdę nie brnij dalej w swoją bezsensowną teorie. Było by dobrze aby nie pojawiali się nowe paczki przed

Posted Images

A ja chciałbym dopytać jaką macie skuteczność w stepowych ? U mnie na arcade po kilku godzinach mielenia założył 1 profil, Pligg 6 szt. Wiem , że listy dawno nie aktualizowane , ale może coś by w tym temacie można zadziałać ? Skoro już funkcja jest , mogłaby się przydać.

@sargon162 - wystarczy mail na admin [at] zptemplates.com - id transakcji i dane do fv :)

w poniedziałek i wtorek jeszcze naprawiamy blogi i web2.0

razem z vipowymi skuteczność w profilach web2.0 i VIP osiągamy obecnie wysoką.

w przyszłym tygodniu dodamy trochę profili VIP i będzie też nowa paczka vipów - VIP2 - czyli kolejne polskie serwisy/fora gdzie można założyć profil.

cena na VIP2 na początku będzie niższa tak jak było z paczką VIP około 40pln. W przyszłym tygodniu będzie pierwsze 20 serwisów w tej paczce.

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

@sebau

Czym będzie się różniła paczka VIP2 od VIP ? Grupa VIP2 będzie bardziej elitarna ? ;) Obie paczki będą rozwijane równolegle, czy może VIP zatrzyma się na obecnej liczbie skórek i będziecie pracować tylko nad VIP2 ?

Przydałaby się jeszcze jedna rzecz - lista domen, dla których są stworzone templaki. Obecnie szukając miejsc do dodania ręcznego ciężko zweryfikować, czy do danego serwisu nie mam przypadkiem szablonu w zenblogu. Jakby była lista serwisów, to byłoby o wiele łatwiej, a tworzenie takiej listy z poziomu użytkownika jest pracochłonne (nie zawsze domeny pokrywają się z nazwą szablonów). Oczywiście lista do pobrania dla posiadaczy zenbloga po zalogowaniu.