Skocz do zawartości

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz dobrych baz w OA? To mozesz sobie mniej wiecej wyobrazic ile bedzie w OS ;)

Jak nie chcesz kupowac to zapytaj kogos kto ma OS czy jest zadowolony. Tylko omin tych co prowadza programy partnerskie i zaloge Omni. Najprostsza droga, niech ci powiedza ile po miesiacu/dwoch maja dodan ktore sa widoczne i z jakiej bazy byl blast. Wtedy czegos sie dowiesz chociaz o tym czy sie baza utrzymuje czy tak spamuja ze kiluja baze.

powodzenia

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@DFAG - OS to inna półka softów (możesz kupić sobie na miesiąc bez opłaty za licencje)

Lista softów obsługiwanych przez OS:

- Mediawiki

- Wikawiki

- Engine Express

- PHP Link Directory

- PDF System

- Guest Books (2 types)

- Articlems

- Articlefriendly

- Buddypress + Rejestracja

- WordPress public/private databases

- RSS channels

- Easydir

- Freeglobes

- Mocne linki

- Omnipress v1 i v2

- Otwartymini

- Qlweb

- Web mini v1/v2/v3/v4*

- Donmini

- Pksi

- WordPress comments

Na dniach dojdzie kolejny (średnio nowy soft dochodzi co 2-3 miesiące)

Wszystko super tylko dla mnie to bezwartosciowa lista:)

to ze dana strona jest wordpressem badz katalogiem czy czymkolwiek innym nie znaczy nic, bo nie znam jej wartosci.

Co jesli 60% bazy to strony zbanowane ;) ? przeciez przed zakupem tego nie wiem :)

Dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz w zlym miejscu i niewlasciwe osoby ;) Ja nie widze w OS niczego za co mialbym placic $35 miesiecznie :) USD po 3,5 daje 122 pln. Rachunek masz z PayPal ;) Dla mnie lepszym rozwiazaniem bedzie nabycie innego softu o podobnym zakresie za 150usd na zawsze niz OS po 35 miesiecznie - o ile bede takiego softu potrzebowal.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz w zlym miejscu i niewlasciwe osoby ;) Ja nie widze w OS niczego za co mialbym placic $35 miesiecznie :) USD po 3,5 daje 122 pln. Rachunek masz z PayPal ;) Dla mnie lepszym rozwiazaniem bedzie nabycie innego softu o podobnym zakresie za 150usd na zawsze niz OS po 35 miesiecznie - o ile bede takiego softu potrzebowal.

Miejsce dobre jak kazde inne - i tak odwiedzane i czytane przez uzytkownikow PIO:)

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest wprowadzane co ma być :P - Na dniach będzie można pobierać listy dla OA podobnie jak dla OS z panelu programu - "prywatne" listy

Mam nadzieje, że się tego doczekamy.

Trochę jednak zostałem oszukany jak inni użytkownicy OmniADD. Mieliśmy przecież zapewnione, że będą aktualizacje baz katalogów oraz przynajmniej raz na miesiąc przefiltrowanie bazy. Ja na przykład nie wymagam ulepszenia OmniADD bo bardzo sobie chwalę działanie tej dodawarki, nic mi więcej nie trzeba.

Nie mogę pojąć tego, że OmniSPEED ma przecież katalogi takie jak OmniADD to czemu OmniADD nie może dostawać tego co OmniSPEED - chodzi tylko o bazę publiczną oraz te same skrypty katalogów.

OmniADD przecież nie tylko kupiły firmy ale również osoby prywatne które chcą pozyskać nowe linki do swoich stron.

Ja nie chcę wytykać, krzyczeć bo taka postawa nic nie wskóra.

Ja nawet jestem wstanie zapłacić do 50zł za samą aktualizację baz co miesiąc ale co musiałbym napewno otrzymać:

- minimum 100 nowych pozycji gdzie mogę dodać stronę,

- pozycje są w indeksie,

- wpis zostanie dodany - brak moderacji.

Mam nadzieje, że aktualizacje będą bo przecież nikt nie kupi OmniADD bez aktualnej bazy.

Pozdrawiam,

ssebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssebo - twoje wymagania są powiedzmy delikatnie wyssane z palca bo to należy czytać tak: Kupię soft - zapłacę 50 zł - A ty producencie stawiaj na swoich serwerach i swoich domenach skrypty do których ja spamer będę mógł dodawać i doprowadzać do banowania twoich domen ale z racji że ja płacę 50 zł to ty producencie stawiaj kolejne domeny i przenoś tamte wpisy bo zapłaciłem Ci 50 zł

Nie wiem skąd pomysł że soft i producent softu będzie wam stawiał softy żebyście mogli sobie dodawać do nich - nie przypominam sobie usługi takiej i takiego zapewnienia

Jeśli nikt nic nie stawia nowego to i nie ma co się nowego w bazie pojawić - proste

Nigdy nie obiecałem i nie powiedziałem że będziemy wam stawiać miejsca gdzie możecie spamować

Zasada jest prosta niech każdy z was postawi po 50 domen i je opłaci i hostingi i się wymieni między innymi użytkownikami i gotowe

Ja ani zespół Omni nie będzie stawiać wam żadnych skryptów żebyście mogli sobie dodawać tam linki - OmniADD to narzędzie do dodawania wpisów do katalogów publicznych i prywatnych a baza jest aktualizowana tak często jak sami udostępniacie swoje skrypty innym - tyle

Tak jak pisałem wcześniej jest już oficjalne info o szkoleniu na którym można się wiele nowych rzeczy dowiedzieć:

https://pozycjonowani...pl/warszaty-seo

PS: To czego Ty oczekujesz jest owszem do wykonania ale nie za 50 zł ale za co najmniej 1000 zł miesięcznie i to musiał bym się mocno zastanowić czy jest to opłacalne dla firmy

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssebo - twoje wymagania są powiedzmy delikatnie wyssane z palca bo to należy czytać tak: Kupię soft - zapłacę 50 zł - A ty producencie stawiaj na swoich serwerach i swoich domenach skrypty do których ja spamer będę mógł dodawać i doprowadzać do banowania twoich domen ale z racji że ja płacę 50 zł to ty producencie stawiaj kolejne domeny i przenoś tamte wpisy bo zapłaciłem Ci 50 zł

Nie wiem skąd pomysł że soft i producent softu będzie wam stawiał softy żebyście mogli sobie dodawać do nich - nie przypominam sobie usługi takiej i takiego zapewnienia

Jeśli nikt nic nie stawia nowego to i nie ma co się nowego w bazie pojawić - proste

Nigdy nie obiecałem i nie powiedziałem że będziemy wam stawiać miejsca gdzie możecie spamować

Zasada jest prosta niech każdy z was postawi po 50 domen i je opłaci i hostingi i się wymieni między innymi użytkownikami i gotowe

Ja ani zespół Omni nie będzie stawiać wam żadnych skryptów żebyście mogli sobie dodawać tam linki - OmniADD to narzędzie do dodawania wpisów do katalogów publicznych i prywatnych a baza jest aktualizowana tak często jak sami udostępniacie swoje skrypty innym - tyle

Tak jak pisałem wcześniej jest już oficjalne info o szkoleniu na którym można się wiele nowych rzeczy dowiedzieć:

https://pozycjonowani...pl/warszaty-seo

Wszystko sie zgadza, ale baza ogolna moze pochodzic z harvestu nieprawdaz?

nikt nie kaze "jej stawiac" na platnych hostingach, domenach itd:)

to zrozumiale ze to spore koszty i producent oprogramowania nic innego by musial nie robic tylko tym sie zajmowac, to fakt.

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd pomysł że soft i producent softu będzie wam stawiał softy żebyście mogli sobie dodawać do nich - nie przypominam sobie usługi takiej i takiego zapewnienia

Ja ani zespół Omni nie będzie stawiać wam żadnych skryptów żebyście mogli sobie dodawać tam linki - OmniADD to narzędzie do dodawania wpisów do katalogów publicznych i prywatnych a baza jest aktualizowana tak często jak sami udostępniacie swoje skrypty innym - tyle

@Kojotek_OX Coś źle się zrozumieliśmy. Ja nie wymagam oraz nie zarzucam, że zespół Omni miał tworzyć skrypty katalogów, stawiać ich na hostingach - nic takiego nie miałem na myśli. Mi chodzi o aktualizacje katalogów - głównie aby katalogi były aktualne. Nic po za tym.

Fakt, że napisałem 50zł/mc ale za aktualna bazę oraz za jakieś katalogi które doszły - nie wymagam cudów - przesadziłem z wymaganiami ;)

Podkreślam jeszcze raz Zespołowi Omni nic nie narzucam oprócz tego co obiecaliście, czyli aktualizacje baz - ile w bazie jest zbanowanych katalogów. Zwykły prywatnych użytkownik OmniADD nie ma dojścia do narzędzi aby sprawdzać wszystkie katalogi czy są zbanowane. Myślę, że Wam by to zajęło o wiele mniej czasu - za taką aktualizację myślę, że można też zapłacić - bo wiesz że wpis został dodany oraz został dodany do nie zbanowanego katalogu.

Pozdrawiam,

ssebo

PS Wiesz Kojotek_OX ja zawsze też byłem za opcją aby każdy postawił tak jak Ty napisałeś "na 50 domenach" precle czy katalogi ale ciężko o zapewnienie innych do tego działania. Sam stawiałem i dalej działają OmniPRESS v2 bo myślałem, że inny pójdą tą samą drogą a tutaj nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DFAG - jeszcze sie poloz i stopy liz ;P Wez sobie kup inny soft z harvesterem i daj spokoj swoim zalom ;)

Do tego ostatnie zdania, warto bylo zerknac na Twoje wypowiedzi.

Od teraz to strata czasu. Lizanie stop zostaw dla Siebie i twoich bliskich. Twoje fetysze nikogo nie interesuja.

Ja poruszalem temat dodania modulu harvestu do dodawaki - jesli dla Ciebie to "moje żale" to sugeruje zmienic forum. Tyle w temacie.

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harwester został zapisany i zostanie dodany do OmniADD w najbliższej aktualizacji - może nawet dostanie v2 której jeszcze nie ma OS :P (jeśli tylko oto chodziło to wystarczyło napisać żeby dodać taki dodatek wprost i tyle :P - 30 min roboty)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie SOFT to SOFT wykonuje zadania i ma działać dobrze i skutecznie, i tutaj nie miejcie żalu do producenta że wam bazy do spamowania nie podrzuca. Chyba żaden z was nie ma publicznego WEBMINI czy WORDPRESSA z tego co można wywnioskować po waszych postach. Mamy 3 popularne dodawarki na polskim rynku każdy spamuje publiczne precle i katalogi w takiej ilości że hostingi nie wytrzymują i strony padają. Bany lecą i będą lecieć. Proponuje odpalcie sobie WP na hostingu i wrzucie go do publicznych dodawarek zobaczycie co się dzieje. Każdy by chciał brać a nic nie dać od siebie. Każdy mający dodawarkę by wrzucił by po 5 stron z każdego skryptu mielibyśmy taką bazę że łoooooo. A tak to panowanie trzeba szukać samemu. Dobra baza to kilka dobrych h siedzenia i szukania, i cale szczęście że dużo osób liczy na cud, gdzie w tym samym czasie inni dodają swoje strony.

Co do samego oprogramowania przydało by się kilka poprawek i udoskonaleń ale to już autorowi zostawiam, jego podwórko.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności