Jump to content

sylver

Forumowicze
 • Content Count

  261
 • Joined

Community Reputation

16 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,099 profile views
 1. Według mnie trzeba samemu sobie po testować. Z mojej oceny wynika iż usługi hostingowe typu reseller są traktowane trochę po macoszemu. Z reguły wychodzą dla klienta końcowego dość drogo. Przykład takiego hekko gdzie dla indywidualnych hostingów masz darmowy ssl (w trochę droższych pakietach) to w reseller tego nie będziesz miał. Jeśli jeszcze się nie przeniosłeś to zastanów się czy potrzebujesz reseller bo są inne alternatywy z separacją serwisów. Jeśli już wybrałeś to napisz co i jakie wrażenia.
 2. Może rozwiązałeś już swój problem, ale jeśli nie. Zaczął bym od zoptymalizowania strony, ewentualnie możesz testowo przenieść kopie strony do firm które pokazują jakie pliki (wtyczki) obciążają cpu jak np. mydevil albo dhosting. Zapytaj samego unixstorm powinni podać ci takie informacje. Jeśli masz problem z optymalizacją możesz odezwać się na PW.
 3. Nie narzekał bym na taką cenę bo to i tak mało, a z tego co pamiętam to dołożyli parametrów. Ale jeśli szukasz czegoś jeszcze tańszego to zobacz blutu.pl to zaprzyjaźniony z tym forum dostawca, oferta budżetowa, ale daje rade do małych stronek.
 4. Nie wiem co sądzić bo dziś miałem jakąś aktualizacje w paneli do pobrania. @mkr ??
 5. Wie ktoś może coś więcej na temat web-tools bo faktycznie nie ma kontaktu z Panem Markiem od bardzo dawna już?
 6. Faktycznie zapomniałem że w regulaminie OVH jest notka o zakazie i powinno się tego przestrzegać ;-) z Cloudflare nie miałem raczej problemu z " zasyfione IP " jeśli nie masz poczty w domenie to jakoś to śmiga ale nie w każdym przypadku np. nie zawsze przyśpiesza odebranie strony dla potencjalnego użytkownika. Jako samo ukrywanie informacji spełni zadanie.
 7. O ile rożne klasy ip mają wpływ ale chyba już kilka razy o tym dyskutowano. Ad. 1 Jeśli będziesz zamawiał w większym odstępie czasu to możesz mieć szanse na różne ale jeśli wybierasz z jednej lokalizacji zawsze tej samej to pewnie będziesz miał w 2 klasach. Ad. 2 Nie robiłem, ale myślę że nie. Ad. 3 Możesz zrobić sobie z tego proxy trzeba to tylko odpowiednio skonfigurować.
 8. Odnośnie tego vtiger to wersja opensource chyba jest mocno okrojona? Kiedyś widziałem dobrze ogarnięta, ale płatną jej wersje u kogoś dlatego jak pytałem czemu płatna to usłyszałem, że darmowa jest starsza i nie miała jakiegoś komponentu istotnego.
 9. Jeśli naprawdę nie chcesz się bawić w przenoszenie strony możesz wybrać dhosting, ale początkowo wypadają dość drogo. Nie będę już powtarzał tego co Max napisał. Jeśli nie wystartowałeś jeszcze ze sklepem to pamiętaj że mimo iż produktów będzie sporo to liczy się ruch jaki masz na stronie, a ilość produktów jest trzeciorzędna.
 10. Sprawdza czy twojej usługi nie ma na liście awarii, http://travaux.ovh.net/ Na maila ci w weekend nie odpowiedzą i raczej działania nie podejmą, ale to zależy bo technicy w DC są. Dużo tu zależy jaka to usługa jakie DC i jakie zgłoszenie.
 11. @neon103 Nie jestem złośliwy ani nic z tych rzeczy, ale przy takim rozwiązaniu to jaka jest pewność, że w tworzonej kopi jaką pobierasz wszystkich stron nie ma już jakiegoś zainfekowanego pliku ? Zawsze warto mieć jakąś lokalną kopie na wypadek np. wyparowania danych u usługodawcy.
 12. Dlatego zapytałem, Są różne sposoby na cięcie kosztów, ale nie zawsze warto. Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć i jaki mieć poziom bezpieczeństwa. Jeśli naprawdę chcesz ciąć koszty to musisz mieć kopie danego WP (fotki i artykuły) i wgrywać je na nowo przez import danych, a poprzednią instalacje zaorać jak ci coś się wpakuje. Jak mówi Max już prawe 40% internetu to wordpress (zeleży jak liczyć), i atakowane jest wszystko na nim, na rożna sposoby.
 13. A na tym hostingu masz separacje serwisów ? Czy jak będzie odpowiednio inteligentny wirus to z jednego WP przejdzie ci do następnych ?
 14. Tak, ale tylko ten pakiet pozostałe to jakieś + 30/40 zł. Uśredniają ceny.
 15. Ale za ostatnią awarie coś tam oddali wyliczyli to jakoś po swojemu i po parę zł. oddali, więc jakąś odpowiedzialność wzięli. Ale jak napisał @jimmi , dedyk to dedyk może coś się wydarzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy