Skocz do zawartości

Jesienne wybory 2011


Bart.

Na kogo będziesz głosować w 2011r ?  

278 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo będziesz głosować w 2011r ?

    • PO
      51
    • PiS
      23
    • SLD
      9
    • PSL
      2
    • LPR
      0
    • Samoobrona RP
      1
    • PJN (Polska Jest Najważniejsza)
      3
    • RPP (Ruch Poparcia Palikota)
      38
    • J. K. Mikke NP
      71
    • PiO
      28


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie nie wszyscy pamiętają ale dawno temu to JKM mówił jako pierwszy:

- podatek liniowy

- zawodowa armia

- prywatna służba zdrowia

- prywatne szkoły

- itd itd.

wtedy jak to mówił wszyscy się z niego śmiali, a po iluś latach te pomysły są wprowadzane w życie (z lepszym lub gorszym skutkiem, ale żaden z polityków nawet nie wspomniał nigdy skąd czerpali pomysły)

JKM wbrew pozorom głupi nie jest, ale nie ma siły przebicia a z tą swoją gazetką (nie jestem pewien czy jeszcze ją ma) rynku medialnego nie zawojuje.

Wcale mnie nie zdziwi jak kolejne jego pomysły zostaną wprowadzone w życie, oczywiście większość narodu nawet nie będzie wiedziała kto jest autorem pomysłu.

suma sumarum jak zwykle na wybory nie idę, bo demokracja jest do xxxx, skoro żul ma takie samo prawo decydowania o państwie co np. jakiś nawet lichy profesorek, któremu się zabiera część wypłaty po to aby min. ten żul miał za co w krzakach butle opróżnić.

rozpolitykowałem się, ale już kończę :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

JKM ma bardzo liberalne poglądy a nie populistyczne, populistyczne poglądy to ma PIS, PO, SLD - popieranie socjalu, co niestety nie rozwinie nigdy gospodarki, tylko ją spowolni.

Po... wsadza swoich, gdzie tylko można... obecnie v-ce prezesem PKP został pan, który był kupcem w HYPERNOVej (zanim ją carrefour wykupił) z działu ryb, a że działa w PO i jest kumplem Grabarczyka to dostał posade o której nie ma zielonego pojęcia co robic. Najzabawniejsze, że otwarcie pisze w swoim CV, że w czasach PRL był "bumelantem"... fajnie... tylę, że jak ktoś kiedyś był "nierobem" to zawsze taki zostanie. PO... obecnie zbieranina ludzi, którzy chcą pobierać poselskie diety...ostatni przykład pani Kluzik-Rostowskiej, a tak sie kiedyś zapowiadała, że do PO nie wstąpi..

PiS... brak komentarza... sekta, a nie partia...

Najgorsze, że nie ma alternatywy, SLD? z burakiem z telefonem w ręku na czele?

JKM... czasami bredzi, ale chyba jako jedyny od wielu lat trzyma się swoich poglądów, a nie jak chorągiewa, z której strony zawieje...

Więc wracając do kampanii wyborczej... będę na niej zarabiał jako producent reklam, a głosowanie sobie chyba odpuszcze.

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tylko te 4 partie startuja?

Tylko te 4 partie mnie interesują. A dokładniej tylko PIS i PO.

Ogólnie polityka mnie nie interesowała nigdy i nie będzie.

Mi obojętnie kto wygra.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon103 - to proponuje głosuj na Samoobronę :] Ja rozumiem, że się można nie interesować tym całym bajzlem w sejmie, ale nie znajomość fundamentów na jakich się żyje i co gorsze - narzekanie na kogoś na kogo się głosuje jest dla mnie co najmniej niezrozumiała. Ja w ostatnich wyborach do sejmu również nie miałem prawa głosu, jednak byłem skory głosować na PO. Po dwóch latach ich rządu, trzymam się od pseudo-liberalnych i pro-socjalnych partii z dala. W wyborach prezydenckich głosowałem na JKM (chociaż i tak było to bezcelowe, bo co by niby zrobił jako prezydent?) i teraz planuję głosować na NP, MIMO, że bardzo nie podoba mi się sympatyzowanie ze skrajną prawicą jak na przykład Młodzież Wszechpolska (mam na myśli marsz w ostatni 11 listopad).

Dowiedzenie się czegoś więcej o partiach, to raptem 1/2 wieczory, a może wam się naprawdę dużo rozjaśnić...

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PO nie zagłosuje nigdy w życiu, to zwykli kłamcy którzy tylko gadać pięknie potrafią. Mój głos pójdzie na NP i mam nadzieję, że będą mieli jak najwięcej, sam już uświadomiłem kilka osób, że to najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z zasady nie głosuje ale wszystkich namawiam do poparcia PO. Im dłużej będą rządzić tym będzie lepiej, znaczy gorzej. Im gorzej tym lepiej, jak to wszystko pierdyknie to będzie czas na porządne zmiany, wywalenie całego socjalu i darmozjadów. ;)

P.S. Miejcie świadomość, że te wybory to ostatnia sposobność głosowania na PO jako na jako taką całościową partię. Daję im max dwa lata jeszcze, biorąc wszystkich jak leci skończy się jak z AWS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im gorzej tym lepiej, jak to wszystko pierdyknie to będzie czas na porządne zmiany, wywalenie całego socjalu i darmozjadów.

amen! Najlepiej bedzie zacząć od zera a do niego juz całkiem blisko

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKM ma bardzo liberalne poglądy a nie populistyczne

Obawiam się że likwidacja ZUS to jest najbardziej populistyczny slogan jaki słyszałem.

popieranie socjalu, co niestety nie rozwinie nigdy gospodarki, tylko ją spowolni.

https://kiev.trade.gov.pl/pl/download/file/f,4330 .Czemu top6 okupuje wredny socjalizm ?

Polsce przydałby się rząd zadaniowy , który zamiast tworzyć nowe prawo będzie masowo likwidował jego nadmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie my Polacy potrafimy tylko narzekac... Jesli ktos mi powie ze przez ostatnie 5 lat nic sie nie poprawilo to nawet nie ma sensu z taka osoba dyskutowac ... Oczywiscie zawsze moglo by byc lepiej.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKM zawsze podkreślał, że byłe zobowiązania wobec emerytów i rencistów to zobowiązania państwa, czyli dług wszystkich obywateli, który należy spłacić. Fundusz przeznaczony na spłatę tego długu należy wyłączyć z budżetu państwa. Urzędnicy państwowi nie mają prawa manipulować aktywami funduszu. Kilkanaście i jeszcze kilka lat temu UPR proponowała utworzenie takiego funduszu w celu spłaty zobowiązań na bazie majątku państwowego. Konsekwentnie proponowali głosowanie w referendum uwłaszczeniowym za przeznaczeniem reszty majątku państwowego na fundusz emerytalny, a nie na NFI i inne cele. Dzisiaj mamy już za mało pozostałego majątku państwowego, dlatego do funduszu emerytalnego trzeba by dopłacać przez przejściowy podatek. Przeprowadzona w 1999 r. reforma systemu ubezpieczeń była działaniem kompromitująco nieudolnym, a przy tym pozorowanym, ponieważ przedłużono byt chronicznie niewydolnego ZUS-u i nie odważono się na likwidację przymusu ubezpieczeń. Równocześnie płatników obciążono nowymi obowiązkami biurokratycznymi. Dalsze istnienie ZUS-u i KRUS-u z każdym dniem powiększa ciężar zobowiązań, jakie będziemy musieli ponosić w przyszłości.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się pogorszyło raczej i tak już zmierza w kierunku dna.

a Ty Psik bazując swoją wiedzą na TVNie i wyborczej nie powinieneś zabierać głosu w sprawach polityki, bo jak sam mówisz jesteś w okolicach 20stki.

Ja sobie tylko życzę wyprowadzić się z tego bagna w przeciągu 8 lat. Daj Boże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a Ty Psik bazując swoją wiedzą na TVNie i wyborczej nie powinieneś zabierać głosu w sprawach polityki, bo jak sam mówisz jesteś w okolicach 20stki."

czyli skreśla mnie wiek czy rzekome bazowanie na TVNie i GW ?

jeśli zatem PO odpada to proszę wskazać jakąś sensowną alternatywę - PiS jak ktoś wyżej napisał sekta nie partia, SLD z panem Napieralskim też kuszące nie jest.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz postawię X dla JKM - jakby zrobiło tak z 10 mln osób w tym kraju, POPiS zaczął by się zastanawiać, ze coś tu nie gra. Chociaż z drugiej strony dać im całą władzę na ten moment.. strach :P

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności