Skocz do zawartości

Jesienne wybory 2011


Bart.

Na kogo będziesz głosować w 2011r ?  

278 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo będziesz głosować w 2011r ?

    • PO
      51
    • PiS
      23
    • SLD
      9
    • PSL
      2
    • LPR
      0
    • Samoobrona RP
      1
    • PJN (Polska Jest Najważniejsza)
      3
    • RPP (Ruch Poparcia Palikota)
      38
    • J. K. Mikke NP
      71
    • PiO
      28


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili najważniejsza jest gospodarka i to za nią odpowiada rząd a wszelkie otoczki to pierdu pierdu na wybory tak jak jeszcze nie było wyborów bez in vitro. Jest to z jednego powodu m.in głupi tematy na poziomie du*y zrozumie natomiast tematów poważnych już niekoniecznie.

Dodatkowo osobę, której ciąży to coś w głowie łatwiej "zdobyć" grając na emocjach niż merytorycznie.

Mnie obchodzi stan gospodarki i na to patrzac przez ostatnie 4 lata zadluzylismy się na potęgę, Gierek już dużo lepszy.

Setki miliardów złotych

Dodatkowo budżet przygotowany na następny rok tylko dlatego ze termin do 30 września jest wzięty z sufitu, wszelkie zawarte w nim wskaźniki ekonomiczne są nierealistyczne, kto nie wygra i tak będzie robić go od nowa a Rostowski za takie coś na prawdę powinien uciekać na azyl do USA.

Co więcej obiecywana walka z biurokracją, gdzie specjalną komisją zarządzał Palikot skończyła się tak, że w rankingach światowych w tych dziedzinach mamy pozycje ~67(plus minus nie pamiętam dokładnie) i wyprzedza nas nawet Rumunia a Grecja jest wręcz w pierwszej 30.

Co ciekawe Palikotowi rośnie poparcie, może jakbyśmy wypadli na samym końcu to w ogóle by premierem został:)

Do osób mówiących o Smoleńsku, dochodzenie nie ma znaczenia dla jakości życia, natomiast prawda i tak wyjdzie na jaw i tylko o to chodzi. Nie te czasy, żeby dało się coś zaczaić(jak wiadomo USA monitoruje i nagrywa wszystko). Przed 89 mało kto o Katyniu słyszał. Jedno co pewne to, że Tusk nie podołał zadaniu, oddał wszystko ruskim i kuriozalna sytuacja jaka ostatnio zaszła przy sekcji zwłok Wassermana to to, ze raport sekcji zgadza się w 7 procentach. Czyli ponad 90% to czyste kłamstwa. M.in. były opisane narządy których nie posiadał bo miał wycięte podczas operacji. To ja z wikipedii bym lepiej sekcje przeprowadzil. Mam imię nazwisko, miejscie urodzenia, nie wiem czy coś tam się jeszcze zgadzało. Pokazuje to jeszcze jedno.

Wielki sprzeciw przeprowadzania zwłok czyli ktoś kto zakazywał zdawał sobie sprawę jak wygląda sprawa. Jest to chore, że rodzina nie może przeprowadzić sekcji bo głowa obcego państwa zabrania.

Akurat co do USA i NATO to byli w stanie pomagać w chwilę po katastrofie, tyle, ze rząd musi się zwrócić a oni byli zajęci przejmowaniem obowiązków. W USA minuty po katastrofie i w NATO ustanowiono najwyższy stopię zagrożenia, u nas wcale, dla ciekawostki

Jednym z powodów niewprowadzenia stanu podwyższonej gotowości był fakt, że szefowie kontrwywiadu o katastrofie dowiedzieli się dopiero po kilku godzinach....

A no i jeszcze szef BORu, którego najwazniejszym i w zasadzie jedynym zadaniem jest ochranianie ważnych osób to po ich śmierci dostał medal. Pewnie za wyniki w pracy.

A najśmieszniejsze w tym wszystkim to to, że odniesiecie się do Smoleńska (który de facto was nie interesuje) a nie gospodarki, której stan będziecie odczuwać:D

edit:

zapomniałem dodać o ostatnim wyśmiewaniu pilnowania wyborów przed solidarnych 2010. jeżeli w mazowieckim ostatnio oddano 300 000 tysiecy glosow gdzie byly dwa krzyzyki (najłatwiej dopisac sprawdzającemu) dla porównania skali PO otrzymała coś ponad 500 000 a PIS ponad 400 000 to te 300tys stanowi pokazna liczbe. Każdy wedle prawa może obsadzić swojego męża zaufania więc nie wiem o co chodzi.

śmianie się z tego to jednocześnie wyśmiewanie prawa.

Aczkolwiek rozumiem, ubolewają, że ich dzień wyborów nie trwa dwa dni. Kompletny ignorant mógł to wymyślić skoro nie mogą zapewnić braku fałszerstw w dzień jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak pisałem: im więcej was prowokować, tym szybciej wychodzą z was prawdziwe instynkty :( Towarzysze, religię można zakazać, ale natury się nie oszuka. Oj, naprawdę musicie się bać, i pożyteczni, i naturszczyki i hasbarowcy.

PIS, LOVE :)

Tak, religię (nie myl z wiarą) powinno się zakazać. Każdy, kto choć troszkę zainteresował się historią (poza obowiązkowym programem), to wie, że religia (zwłaszcza monoteistyczna) była i jest głównym powodem konfliktów zbrojnych, finansowych, kulturowych, itp.

W kwesti kosciola tez uwazam,ze powinien zostac oddzielony od polityki.

Natomiast podatki...dobrze.... nie chodze do teatru,bo nie przepadam dlaczego z moich podatkow ida pieniadze na cos takiego?

prosze o sensowna odpowiedz.

Rozumiem, że nawiązujesz/porównujesz do religii - otóż sztuka nigdy nie była powodem mordowania narodów i innych obrzydlistw. Oczywiście czasem była wykorzystywana jako narzędzie w rękach politycznych/religijnych przywódców, ale sama w sobie jest czymś dobrym i pożądanym, stanowi o tożsamości człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym coś napisał ale, że cisza wyborcza to tylko, że głupoty gadasz:p obiecuję, że w poniedziałek się odniosę;] i mam nadzieję, że jak komuś sugerujesz to się to historią interesujesz;] prponuję się wstrzymać z pisaniem w temacie do końca ciszy;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na kogo głosować - trzeba wybrać mniejsze zło, tak na szybko analizując po wzroście liderów partii to chyba kaczyński jest najmniejszy.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już uciekam z tego tematu, wcześniej zapomniałem o ciszy wyborczej :D Chciałbym przypomnieć tylko że...

WzYHd.jpg

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z tym u nas nie ma problemu :D

Cisza wyborcza

E: Odpowiedź na post poniżej.

Faktycznie widziałem przynajmniej jeszcze jeden post w którym MaxPan pisał, że wrzuca kogoś do "ignorowanych". Nie wiem co to ma oznaczać, bo ignorować tutaj można chyba tylko PW ale publiczne ogłaszanie takiej akcji, delikatnie mówiąc, zakrawa na prywatę i jest niesmaczne.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się już nie wypowiadać w tym wątku no ale muszę wtrącić swoje trzy grosze, bo MaxPan non-stop mnie kąsa ;)

Po pierwsze, dzięki za określenie

Kinder
. Co do oceny toku myślenia, to sądzę, że powinieneś zająć się pierw sobą, co pięknie pokazujesz w politycznych dyskusjach na PiO. Dzięki za banowanie IP i adresów, no ale chyba dużo nie stracę. Dla mnie SEO to hobby/zabawa i nie muszę traktować tego jako priorytet mojego życia ;) No ale po co wywlekać takie sprawy w tym wątku? Rzeczywiście zajmij się pierw swoim dziwnym tokiem myślenia, który nastawiony jest na pewnego rodzaju agresję.
małżeństwo z Rosjaninem to na pewno nie będzie atut, w oczach niektórej grupy NASZEGO społeczeństwa

NASZEGO, czyli zapewne zwolennicy Kaczora... Ja nic przeciwko temu nie mam, i nie wiem czemu żyjesz w jakiejś obsesji przeciwko PiS. Nie wiem po co robić z jego elektoratów jakiś ciemnogród, który chcę wojny z Niemcami, Rosją i tego typu bzdury. Oczywiście znajdzie się duża grupa (po każdej stronie) osób dość specyficznych, no le proszę, nie uogólniajmy tak i nie patrzy na każdego tak samo (czyli PiS = dziwak i debil itp.)

Nieprzekonanych i tak nie sposób przekonać (oczywiście do niczego nie przekonuje, mamy przecież ciszę wyborczą), wasza sprawa co sądzicie o tym wszystkim.

ekipa Rydzyk i Kaczyński wygra minimalnie, to i tak rządzić nie będzie, bo niema z kim

Tutaj się z Tobą zgadzam :)

Nie mam nic przeciwko wyciąganiu o 6.00 z łózka szczeniaka co udostępnił w necie grę gdzie po prostu się ZABIJA wybranego w demokratycznych wyborach Prezydenta RP

A co było za kadencji Lecha? Ile to było gierek, gdzie strzelało się do "Kaczorów", gdzie wszyscy wiedzieli o co chodzi i do kogo tak naprawdę strzelamy? :D Co powiesz na publiczne określanie epitetami typu: small, retarded, stupid (w radiu). Przykładów można by mnożyć, ale i tak

Nieprzekonanych i tak nie sposób przekonać
.

P.S.

No tak, MaxPan ma mnie w liście osób ignorowanych, po co ja to pisze? :D

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kinger

A co było za kadencji Lecha? Ile to było gierek, gdzie strzelało się do "Kaczorów", gdzie wszyscy wiedzieli o co chodzi i do kogo tak naprawdę strzelamy? biggrin.gif Co powiesz na publiczne określanie epitetami typu: small, retarded, stupid (w radiu). Przykładów można by mnożyć

Napisałem trochę wcześniej dlaczego tak mogło się stać

Swoją drogą skoro strona kipiała od nienawiści i były na niej gry polegające na zabijaniu prezydenta, konkretnej osoby, no to w sumie co się dziwić, że się skończyło tak jak się skończyło. Zwłaszcza po wydarzeniach w Łodzi gdzie taka "polityczna nienawiść" doprowadziła do tragedii... Sam autor święty też nie był miał już do czynienia z wymiarem sprawiedliwości... Tak więc pomyślcie o tym z innej perspektywy, jakby tak ktoś za bardzo się wczuł w grę i czytał te wszystkie nienawistne komentarze i doszłoby do tragedii to by było za późno.

Więc ja jestem za zamykaniem takich stron siejących nienawiść bez względu na to czy były o prezydencie Kaczyńskim kiedyś czy o obecnym czy o przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Więc ja jestem za zamykaniem takich stron siejących nienawiść bez względu na to czy były o prezydencie Kaczyńskim kiedyś czy o obecnym czy o przyszłym.

To zamykamy PiO? ;)

[edyta]odpowiedź na post poniżej:

Nie chodzi mi o ten temat, na tym forum obrażano Prezydenta wielokrotnie, Jego małżonkę krytykowano nawet za wygląd, o wyzywaniu od pisiorów i oszołomów, itp. nie wspomnę.

Jakoś nie było wtedy obrońców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza wyborcza i zakaz publikowania sondaży, a na PiO ankieta/sondaż jak się patrzy, hehe ;)

A to fakt, ciężko na innych portalach (Onet, WP) znaleźć jakiekolwiek info nt. dyskusji przed wyborczej. Oprócz technicznych informacji o samym głosowaniu.

E: Odpowiedź na post powyżej:

Wystarczy zamknąć ten temat. W innych chyba i tak się nie wypowiadasz więc szkoda nie będzie wielka :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności