Skocz do zawartości

[Startup] Seokod.pl


sqnbn

Rekomendowane odpowiedzi

b79 - to bardzo fajnie, że oznaczyłeś to jako spam, wygląda na to że jakbyś był właścicielem katalogu to byłbyś instytucją która rozdaje kody nie licząc nawet na reklamę. Jeśli każdy szedłby tym tropem, to zwyczajnie projekt upadnie, więc proszę przeboleć to, że kilka razy należy kliknąć myszką i usunąć wiadomości :P Skoro poszly już kody za ponad 200 zł, a w kolejce jest na drugie tyle ++, to chyba można zapewnić w zamian za kody bycie 'grupą docelową'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja juz przebolalem i nie widze problemu, ciekawe czy tak samo bedziesz myslal jak dostaniesz dziennie 10 razy tyle maili albo i wiecej, w zaleznosci od tego jak sie projekt bedzie rozwijal

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b79 Te maile dają Ci jeszcze jedną ważna informację: Katalog do którego nie dostałeś kodów, należy do gościa któremu zależy i który jest aktywny. Może się okazać, że to będzie jednym z wyznaczników dla pozycjonerów, że zainwestowane 1,23PLN nie pójdzie w błoto za kilka tygodni, kiedy okaże się że ktoś nie opłacił domeny :P

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jehowy - dzięki za uwagę i czujność. Nie wiesz jednak o pewnej fukcjonalności, otóż co jakiś czas (np 2 m-ce) od rejestracji, wysyłany jest mail z prośbą o kliknięcie w link potwierdzający to 'że żyjesz' - tzn czyścimy bazę z nieaktywnych userów tak, by kody rozchodziły się tylko po aktywnych. Na adres twoj@email.com chyba się nie zalogujesz by to kliknąć, więc tu nie ma tragedii :)

fanta - kody nie znikają po dodaniu, gdy będę mysłał o nowych funkcjach prawdopodobnie będziesz mógł sobie tam dla siebie zaznaczyć że już wykorzystałeś

b79 - masz rację z tą ilością, wiesz jednak że zawsze jest coś za coś - myślałem trochę o tym i stwierdziłem że chyba wiem jak to pogodzić wszystko, ale tu pytanie do właścicieli...

Właściciele katalogów, co myślicie, gdyby informacje o kodach wysyłane były do pozycjonerów w jednym mailu o określonej porze dnia, wyglądąłoby to tak:

"Dziś zostały przydzielone kody z katalogów:

1katalog

2katalog

3katalog

Aby zobaczyć czy zostały przydzielone Tobie, zaloguj się..." ?

Pytanie jest do Właścicieli bo domyslam się ze Pozycjonerom to pasuje, ale to raczej interes Właścicieli tu wygra aniżeli wygoda :D

Zabieram się za wysyłkę kodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może tak być fortunately - wtedy właścicielom nie będzie opłacało się kodów wysyłac. Sortowanie będziesz miał w nowych funkcjonalnościach.

Małe podsumowanie - do jutra wieczór w bazie Pozycjonerów znajdzie się 100 użytkowników, co ważne dla Właścicieli katalogów - nie tylko z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie - kolejny powód, aby wprowadzić opcję rezygnacji z kodu na rzecz następnej w kolejce osoby. Dostałem kod do własnego :)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... i ja się zalogowałem i wsparłem sms-em. Mam nadzieję, że skuteczność będzie większa "wygrania" kodu niż w lotto :) - jak na razie dostaję tylko maile o kolejnych losowaniach (7 od rana) ale jakoś nie dostałem jeszcze żadnego - ocenię skuteczność po jakimś tygodniu bo może dzisiaj taki dzień lewy i szczęścia nie mam... P.S. Katalog judas.pl jest w spisie 3 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen - widocznie tyle razy losowaliśmy kody z tego katalogu :)

Ogólnie sformułowanie 'niewylosowany' jest niefortunne, muszę je poprawić - skrypt rozdziela po kolei kody, nie losuje.

edit: już poprawione

Panowie, właśnie zainicjowałem zmienienie tego systemu powiadomień na mail zbiorczy - będzie naprawdę estetycznie się komponował i zadbam o to by spełniał swoją funkcję. Ta kwestia jest b.pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania:

1) Jeżeli pozycjonerów będzie co raz więcej, teoretycznie spada szansa na otrzymanie kodu, prawda?

Jak zamierzasz to rozwiązać?

2) Co z multikontami? Mogę sobie założyc 10 kont, dzięki temu zwiększam prawdopodobieństwo otrzymania kodu. Taka wolna amerykanka. Co z tym ?

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności