Skocz do zawartości

[Startup] Seokod.pl


sqnbn

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość właścicieli katalogów, jednocześnie kataloguje... A gdyby tak, umożliwić nam możliwość wymiany kodami?

Uważam to za bardzo dobry pomysł, taka platforma do wymiany kod za kod z innymi właścicielami katalogów. Jak będzie taka funkcjonalność to się tam z chęcią dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuje za nowe opinie, nowe kody i rejestracje

Do wszystkich propozycji ustosunkuje się na dniach w tym temacie :)

Właśnie poszły kody do: phie.org i judas.pl

Generał, za kilka h pozwolę sobie puścić i Twoją wysyłkę, mam jeszcze pare oczekujących z wczoraj ;)

3 kody na darmowa rejestrację dla Pozycjonera:

5DYNEE91

R1VWQMZ1

QW8TKR4I

Pozycjonerów przybywa systematycznie, więc będę wdzięczny za kolejne losowania darmowych kodów do akceptacji, wspólnie możemy zrobić fajny system, a w ramach ciekawostki dodam że sam jeszcze żadnego kodu nie wykorzystałem hehe (z braku czasu) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea ciekawa. Pomysły na zwiększenie użyteczności:

- od strony właściciela. Zamiast bawić się w tworzenie opinii o dodających i innych cudów - rozwiązanie logicznie najprostsze: możliwość zbanowania dodającego przez właściciela, jeśli wsadza mu jakieś śmieci. Wtedy kody danego właściciela omijają w losowaniu zbanowaną przez niego osobę i są przyznawane innym.

- od strony dodającego. Możliwość zrezygnowania z kodu po przyznaniu na rzecz kolejnej osoby. Głównie na wypadek pojawienia się katalogów tematycznych. Jeśli mam stronę księgarni, to niepotrzebny mi kod np. z katalogu turystycznego - a komuś innemu może się przydać. Ewentualnie możliwość wybrania pożądanej/niepożądanej tematyki katalogu. Przyczyny rezygnacji mogą być zresztą przecież różne.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość właścicieli katalogów, jednocześnie kataloguje... A gdyby tak, umożliwić nam możliwość wymiany kodami?

Uważam to za bardzo dobry pomysł, taka platforma do wymiany kod za kod z innymi właścicielami katalogów. Jak będzie taka funkcjonalność to się tam z chęcią dodam.

Dokładnie :) Wymiana w barterze.

Przy okazji - przydałaby się funkcja w której po zarejestrowaniu się jako właściciel i wrzuceniu partii kodów do swoich katalogów dostajesz kod na rejestrację jako pozycjoner,

lub konto się rozszerza na dwie funkcjonalności.

PiVi

Specjalizacja: Budownictwo. Polecamy najtańsze Płyty PIR - Tanie Blachy i Płyty Warstwowe.
DACHY SOLARNE - Zintegrowane Dachy Fotowoltaiczne 2w1 SOLROOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styx,

Super pomysł, łatwiejszy do realizacji i myslę, że więcej osób wolałoby banować, niż pisać komentarze. W prostocie siła :) Pomysł Generała jest dobry, ale np co by było w takim wypadku z nowozarejestrowanymi Pozycjonerami.

Jeśli chodzi o możliwość zrzeczenia się kodu, także o tym myślałem, dodam do listy rzeczy do rozważenia.

PiVi

Wymiana w barterze też może byc ciekawa, może jakiś wewnętrzny katalog właścicieli, którzy chcą wymieniać się w ten sposób...pomyślimy

A może znajdzie się jakiś biegły w PHP użytkownik, chcący wdrażać pomysły w zamian za indywidualnie negocjowane profity? :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka prosta użyteczność, w panelu wylosowanych kodów adres powinien być linkiem.

I jeszcze dość ważne, możliwość powiązania konta pozycjonera z kontem właściciela, żebym swoich kodów nie dostawał ;), wiem że przy nowej, przyszłej funkcjonalności mógłbym siebie zbanować, ale...

Ale proponuję zrobić statystyki widoczne dla wszystkich zarejestrowanych, w których będzie ilość bananów, tak żeby było jasne kto gra w kulki.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z linkami do katalogów z wylosowanymi kodami jest dobry, prosta i przydatna funkcja. Prowadzę katalog, ale zarejestrowałem się jako Pozycjoner - nie wykluczam rejestracji w systemie jako właściciel, ale to w przyszłości. Jak dla mnie super pomysł z tym projektem - wiem, wiem - mówię to po raz kolejny, ale wylosowałem już kilka kodów do płatnych seoków i te 3zł za sms mi się zwróciło już, po dniu od rejestracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności