Skocz do zawartości

[opinie] hosting seo w szybki-serwer.pl


kaiba

Rekomendowane odpowiedzi

@tonyk, jak masz wykrzyknik o dns'ach to albo jeszcze nie zaktualizowało dns'ów albo masz źle skonfigurowane dns'y.

Jak będzie bez zmian przez najbliższy czas to wtedy zaczniemy panikować ;) pozycje powinny wrócić.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziwie się, że ludzie tam siedzą jeszcze. Ostatnie newsy na stronie z 2011 roku!

Z resztą - każdy ma zdanie o hostingach, tzn. pro-super-hosting-szybciutki.pl itp. :)

Dziwi mnie tylko, że każdy oszczędza na najważniejszej rzeczy - serwerze.

Każdy płaci za swoją głupotę, nic nie poradzimy.

syg.png BWSHOT.STUDIO / DESIGN / PHOTOGRAPHY / CLOUDHOSTING | WWW.BWSHOT.CO.UK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wytrzymałem do końca abonamentu i mimo że serwer działał przez tydzień wolałem poświęcić 3h i przeniosłem wszystko na inny serwer. Teraz z ciekawości wszedłem na ten temat bo widzę że hot i jak widać, nic się nie zmieniło...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Serwer na którym mam stronę nie działa przynajmniej od 17 czerwca (godziny poranne) - brak kontaktu od kilku dni.

Nie mam serwera w opcji "SEO". Zwykłe konto hostingowe. Tak dla jasności...

EDYCJA: jak będzie działać to poinformuję.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności