Skocz do zawartości

[opinie] hosting seo w szybki-serwer.pl


kaiba

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh szkoda słów. Ja rozumiem, coś się spaliło, jest awaria, dostajemy dokładne informację na bieżąco, kurcze! nawet przeżyłbym gdybym się dowiedział "w wyniku spalenia dysków stracił Pan dane" - natomiast tutaj nic. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Nikt nie odbiera telefonów, odpowiedz na maila ? czas oczekiwania ... bliżej nieokreślony .... Nie chce mi się już nic pisać ... mam tylko nadzieję, że w końcu każdy z nas dowie się prawdy. Sama ta aukcja na allegro sprzedaży duu.pl jest wielką kompromitacją i mówi sama za siebie... Sami wyciągnijmy wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przy amber gold też obiecywali że kasa oddadzą i co? trzeba ratować to co jest.

Dzisiaj byłem na policji żeby złożyć zawiadomienie trzeba iść z dowodem wpłaty na konto (przede wszystkim chodzi o niedotrzymanie warunków umowy) i probe oszustwa, jakiś screen ze strony (jest zaindeksowana w google), jakiś screeny np. z fb i pio, że problem dotyczy większej ilości osob a nie tylko jednej i heja. Problemu z danymi osobowymi nie będzie.

jutro wszytsko drukuje i lece w sobotę to zgłosić, mam nadzieje ze się w końcu ktoś zajmie tymi ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie maa możliwości składania zamówień: https://www.szybki-serwer.pl/panel/cart.php?a=add&pid=1 -> Site error: the file /home/admin1/domains/szybki-serwer.pl/public_html/panel/cart.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, każdemu może zdarzyć się awaria to tylko urządzenia! i każdy musi to wiedzieć i w jakiś sposób się zabezpieczyć np. robiąc kopie bezpieczeństwa na dysk, nawet największym zdarzają się potknięcia np. ostatnia awaria w nazwa.pl. Ja to rozumiem! Natomiast w tym wypadku szybki-serwer.pl to bezczelność i totalna porażka. Zniosę wszystko ale nie lubię jak ktoś mnie okłamuje. Totalnie nie rozumiem, dlaczego na stronie nie ma oficjalnych wyjaśnień ? ŻĄDAMY ODPOWIEDZI, dlaczego serwer nie działał ? czy rzeczywiście to awaria, czy np. skutek nie płacenia do serwerowni jak ktoś tam wyżej napisał ? czy pozostałe dane zostaną odtworzone ? dlaczego nie został rozesłany mailing informujący Klientów w czym leży problem. Nie wiem jak innych ale mnie dobija aukcja allegro, i próba sprzedaży domeny odpowiadającej za dns-y, dlaczego ta domena została wystawiona na sprzedaż ?. Nie wyobrażam sobie jak by to wszystko chodziło jeśli dns-y z których korzystamy, zostały by wyrejestrowane wyniku sprzedaży.

Coco_jambo@ daj spokój z policją. Co Ci to da ? musiałbyś założyć sprawę w sądzie, a nie skarżyć się na policji... i tak firmie nie zazdroszczę patrząc na ich FB cały czas jakieś niemiłe wpisy, dolewać oliwy do ognia nie warto! trzeba być człowiekiem.

Ale warto! domagać się uczciwego wytłumaczenia przez właściciela. Myślę, że zupełnie inaczej sprawa by wyglądała jak by ktoś od nich się wypowiedział, wytłumaczył, odebrał telefon. Czy to takie trudne ? No chyba, że prawda jest gorzka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaria się zdarza wszędzie ok, ale nie nigdzie nie trwa 10 dni!!

najpierw policja później sąd, pozew cywilny nie jest az tak bardzo oczywisty, na ten moment lepsza opcja jest zabezpieczenie przez policje tego co jest, niech to wezmie rozgarniety informatyk który odzyska dane a koszty pokryje firma edart. takich firm i osob nie powinno być na rynku, a ze każdy pozwala na taka sytuacje pretensje możemy mieć tylko do siebie.

co do fb jakie nie mile wpisy, przecież koles wszytsko usuwa, każdy niewygodny komentarz, jutro wrzuce ci screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. serwer działa, nie działają tylko niektóre konta lub strony lub inne usługi.

2. domena duu nie jest na sprzedaż, aukcja była wystawiona przed awarią, zakończona przed czasem i nie była to pierwsza aukcja,

a po co była wystawiona to kto kuma załapie a kto nie to nie.

3. są rozpowszechniane plotki i wiem przez kogo, dodatkowo ileś osób rozsiewa je wiedząc co robi albo nieświadomie, ale to nieprawda

i mam to gdzieś.

4. Coco, takich osób jak Ty też nie powinno być, a jednak jesteś. Na fb usunięte zostały tylko wpisy reklamujące konkurencyjne firmy, obrażające osoby, jakieś dziwne wywody i insynuacje, reszta wpisów jak widać jest, a osoby które to piszą nadal nie są zablokowane i nadal uczestniczą w dyskusji. Natomiast trolle są blokowani, a praktycznie wszyscy zablokowani to świeże konta na fb zarejestrowane tylko po to aby robić śmietnik. Jak przytrollowałeś to sorry, pewnie też masz bloka, ale to nie do mnie pretensje bo mam co robić zamiast się zajmować w tym czasie takimi nieistotnymi rzeczami.

5. przyjdzie czas to opowiem Wam historię że oczy wypadną, a na razie tyle musi wystarczyć

6. i nie ma obaw, firma nie znika z rynku, z 90% już działa, a reszta też będzie działać.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. serwer działa, nie działają tylko niektóre konta lub strony lub inne usługi.

2. domena duu nie jest na sprzedaż, aukcja była wystawiona przed awarią, zakończona przed czasem i nie była to pierwsza aukcja,

a po co była wystawiona to kto kuma załapie a kto nie to nie.

3. są rozpowszechniane plotki i wiem przez kogo, dodatkowo ileś osób rozsiewa je wiedząc co robi albo nieświadomie, ale to nieprawda

i mam to gdzieś.

4. Coco, takich osób jak Ty też nie powinno być, a jednak jesteś. Na fb usunięte zostały tylko wpisy reklamujące konkurencyjne firmy, obrażające osoby, jakieś dziwne wywody i insynuacje, reszta wpisów jak widać jest, a osoby które to piszą nadal nie są zablokowane i nadal uczestniczą w dyskusji. Natomiast trolle są blokowani, a praktycznie wszyscy zablokowani to świeże konta na fb zarejestrowane tylko po to aby robić śmietnik. Jak przytrollowałeś to sorry, pewnie też masz bloka, ale to nie do mnie pretensje bo mam co robić zamiast się zajmować w tym czasie takimi nieistotnymi rzeczami.

5. przyjdzie czas to opowiem Wam historię że oczy wypadną, a na razie tyle musi wystarczyć

6. i nie ma obaw, firma nie znika z rynku, z 90% już działa, a reszta też będzie działać.

jaki serwer działa?? dizzz człowieku nie kłam, bo masz nos dłuższy niż Pinokio. Jeśli konta działają to nie ma baz i zawartości domen!! albo sa sprzed kilkunastu miesięcy! to nazywasz sprawnym serwerem? Napisz ilu klientów odzyskało WSZYSTKIE DANE I DOSTEP DO WSZYSTKICH PLIKOW I BAZ słucham?? tylko pytanie czy to Tobie można wierzyc. Odpowiedź znam, albo nikt albo niewielu.

coś na tym idzie postawić?? guzik, sa bledy albo wyskakuje komunikat z apache wiec nie ściemniaj po raz kolejny o dzialajacym serwerze, skoro nawet Twoja strona z żenującym regulaminem nie działa.

Co do usuwania fb: widziałem oferty do konkurnecji i co z tego? jupe? zejdz na ziemie. Smietnikiem nazywasz posty normalnej dyskusji tylko fakt, nie tobie na reke i przeciwko tobie. Mogę podeslac screeny wypowiedzi które NIKOGO NIE OBRAZALY, nie zawieraly spamu, ale były przeciwko Tobie i odnośnie zenujacej obsługi i braku dostępu do danych - TAKIE WYPOWIEDZI USUWALEŚ!

wszędzie są awarie ale nie po 2 tygodnie!

jak się nie ma co powiedzieć, wymyśla się historie z bajki... brava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć ze hosting "działa"...

masz ustawiony jakiś pseudo serwer zastępczy na którym nie idze nic postawić bo wyskkauja bldy, lacznie najprostsza stroną html, a bazy i pliki w domenach sa sprzed kilku miesięcy.

do tego smieszna mnie ostatnio jakies profile utworzone w ciągu ostatnich kilku dni, które bronia szybki serwer albo pisza ze im niby działa serwer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności