Skocz do zawartości

[opinie] hosting seo w szybki-serwer.pl


kaiba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rozumiem, że właściciel bierze całą sytuację na przeczekanie? może ucichnie sprawa i będzie ok? jutro mija miesiąc od awarii, a do dzisiaj nie działa nam jeszcze pare stron. Odpowiedzi na tickety nie ma, telefon oczywiście wyłączony lub nikt go nie odbiera. Jeszcze z 2 tygodnie i pewnie slawus napisze tutaj, że przecież nikt się nie kontaktował i nie ma żadnych ticketów itp. Weź się człowieku do roboty i przestań się ukrywać bo to nie jest rozwiązanie jak Twój biznes ma problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no tak, kto bogatemu zabroni, tylko ostatnią odpowiedź na ticket mamy z 30.07, później poszły jeszcze 2 tickety i również bez odpowiedzi. I nie ma to jak wyłączony telefon firmowy podany na stronie firmowej, no ale to od zawsze był standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

- backupy stron, które przywróciły to co było na stronach kilka tygodni temu (ciekawe kto mi odda kasę na wdrożenie tych projektów i czas poświęcony na pracę nad projektami - bo jak na razie nie mam informacji co do tych backupów)

Ja na pytanie o backup dostałem następującą odpowiedź:

Regulamin punkt: 7, 11

chyba nie sądzisz że tak może wyglądać regulamin :D ?? połowa z tych punktów jest do obalenia, nie ma czegoś że robisz coś i nie ponosisz żadnej odpowiedzialności. Na pewno nie przez Internet, braku pisemnej - porządnie skonstruowanej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, proszę o kontakt wszelkie osoby które doznały uszczerbku/straciły dane/pliki w ostatnim czasie przez niekompetencję firmy EDART. Wszelkie ostatnie zmiany wynikają przede wszystkim z błędów administratora lub procesów, które są pod kontrolą administratora. Niestety ta firma to jest jakaś totalna porażka – krzak. Brak kontaktu, odpisywania na maile, obiecują złote góry, naprawę błędów (z kiedyś) a zostaje wszystko bez zmian. Mam wszystkie maile, z tego co wiem to standard, że nie odpisują i jest brak kontaktu. Mam prawnika w firmie, który oglądał ten regulamin i się zaśmiał jak go zobaczył. Przygotowuje parę listów do wysłania w kilka miejsc, a być może pójdzie pozew cywilny. Chciałbym utworzyć jakiś mailing na którym będzie można wrzucać informacje w których będą wskazówki jakie kroki w tej chwili można poczynić. Na ten moment potrzebuje kilka poszkodowanych osób, które opisze co stracili lub jak wyglądała współpraca. Sorry ale płace za serwer sporo więcej niż w cenniku i mam dość już zszarganych nerwów i totalnego olewajstwa tej firmy. Firma od wczoraj zanotowala kolejną awarię, wszystko leży i kwiczy a kontaktu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, chciałem przestrzec wszystkich uzytkowników jak i osoby szukające swojego miejsca hostingowego przed firmą FHU Edart z siedzibą w Olkuszu.

Właściciel strony www.szybki-serwer.pl

Chciałem już wcześniej zrezygnować z tego hostingu, jednak miałem tam ważną stronę i nie chciałem jej przenosić na nowy hosting, więc postanowiłem zapłacić za przedłużenie domeny i pozostać.

Pieniądze za odnowienie domeny i hosting przelane - status w panelu klienta widniał długo jako niezapłacony. W końcu udało się dodzwonić,a w zasadzie książe odebrał telefon. Stwierdził, że rzeczywiście nie zmienił statusu.

Panel klienta wskazuje u mnie przedłużenie do 2015 wszystko niby dobrze a jednak!!

Nie wierzyłem własnym oczom, jak otrzymałem maila z Warszawy, że moja domena nie jest odnowiona i blokują mi ją na okres buforowy na 2 tygodnie!

Telefon do właściciela - przeprosił i powiedział, że dzisiaj będzie działać (3 dni temu).

Nastepnęgo dnia strona nie działała zadzwoniłem - odebrał powiedział, że zmieni.

Strony ciągle nie ma - dzwoniłem po kilku godzinach po raz kolejny. Nie odbierał.

Zadzwoniłem z innego numeru - odebrał, jednak jak powiedziałem o co chodzi udawał, że traci zasięg i się rozłączył!!

Od tego momentu brak kontaktu, brak strony.

UWAŻAJCIE NA TEGO TYPA i "firmę" krzak szybki-serwer.pl

Interweniowałem w Warszawie w miejscu gdzie ten śmieszny człowieczek wykupuje przestrzeń serwerową. Mieli zainterweniować - niestety rezultatu nie ma.

Sprawa zakończy się u rzecznika praw konsumentów i prawdopodobnie w sądzie. Mam udokumentowany wydatek 4 tysięcy złotych w zeszłym roku na tę stronę.

Plus zadośćuczynienie - mam nadzieję, że będzie zdychał z głodu.

Przepraszam za emocjonalny wpis, ale strona miała ruch rzędu 7000 tysięcy odwiedzin w miesiącu i bardzo dużo czasu na nią poświęciłem.

Czy jest jeszcze ktoś poszkodowany przez tą firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności