Skocz do zawartości

depozycjonowanie w meta


tezeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pewnym klientem, któremu wypozycjowałem stronę. Ponieważ znałem go osobiście nie podpisałem żadnej umowy, a teraz on wykręca się od zapłaty. I stąd moje pytanie - czy wystarczy zaspamować w meta (mam dostęp do serwera), aby strona spadła w google, onecie i wp, czy też muszę usunąć stronę z kilkudziesięciu katalogów. Wolałbym to pierwsze rozwiązanie - może klient pójdzie po rozum do głowy, zapłaci, a wtedy łatwo bym usunął spam z meta. I czy za taki spam google usuawa na pół roku do sandboxu?

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znałem go osobiście nie podpisałem żadnej umowy, a teraz on wykręca się od zapłaty.

Nastepnym razem podpisz umowe.

I stąd moje pytanie - czy wystarczy zaspamować w meta (mam dostęp do serwera), aby strona spadła w google, onecie i wp, czy też muszę usunąć stronę z kilkudziesięciu katalogów.

Na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie...

Jastrzębia Góra - kwatery prywatne, mapa, zdjęcia, noclegi

Twoje prawo jazdy - Irlandia Północna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywal maxymalnego link powera jaki możesz to może złapie sandboxa :) ale jak nie złąpie to jeszcze bardziej podbijesz mu wyniki B)

a tak w sumie to jesteś sam sobie winien. nie zadbałeś o umowę, teraz płakać tylko

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw porozmawiaj z nim, że co jak co ale dane słowo zobowiązuje i jak to nic nie da to zdejmuj linki ale nie spamuj nie zmieniaj kodów na jego stronie, ewentualnie mozesz przywrócić poprzednia wersje strony z przed optymalizacji o ile ją wykonałeś , a na przyszłość tak jak wyżej pamietaj o umowie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samo straszenie, że jak nie zapłaci to strona będzie w wyszukiwarkach pierwsza... od końca, nie przynosi efektów?

105528[/snapback]

Niestety, ta osoba zwodzi mnie już od końca sierpnia. Nawet przesłała mi kopię wpłaty...tylko, że nie na mój rachunek bankowy :D

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywal maxymalnego link powera jaki możesz to może złapie sandboxa :D ale jak nie złąpie to jeszcze bardziej podbijesz mu wyniki :)

Wyżej nie podbiję, bo wypozycjonowałem w google na 1 miejsca (4 frazy).

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dostęp do serwera, to podstaw mu stronę zastępczą z właściwymi meta i z tekstem, że strona właściwa wróci na miejsce po uiszczeniu opłaty za pozycjonowanie.

I czekaj, aż się zgłosi z kasą. Widziałem takie coś na jakimś sklepie internetowym.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dostęp do serwera, to podstaw mu stronę zastępczą z właściwymi meta i z tekstem, że strona właściwa wróci na miejsce po uiszczeniu opłaty za pozycjonowanie.

I czekaj, aż się zgłosi z kasą. Widziałem takie coś na jakimś sklepie internetowym.

105572[/snapback]

I chyba tak zrobię. Tej osobie b. zależy na prestiżu. :D

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do FTP-a :D podlinkuj się na każdej stronie linkami w kolorze tła !!! nie dość że będzie spam na stronie to jeszcze może dostaniesz kilka linków :P

Albo podmień index :P na " strona zablokowana administracyjnie info pod numerem ... "

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jeżeli masz dostep do serwera to index.html daje bardzo dużo możliwości. Można by spróbowac jak już wcześniej wspomniano wrzucic noindex. Jak mi by ktoś nie płacił przez dłuższy czas to: delete index.html, albo cos ciekawego napisac właśnie na głównej. Może napis "Pan X nie płaci za ..." mógłby pomóc. Ale wredny jestem. :P

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności