Skocz do zawartości

Czas przerwać zmowe milczenia w pozycjonoaniu

Xann

Rekomendowane odpowiedzi

w sume racja, teraz pytanie jak 100 popularnych kretynów ustawić na top 10 :crazy:

jak to zrobić aby było taniej, które linki są mocniejsze, dlaczego ten kretyn ma linków 50 i jest wyżej od tego co ma 300 :(

czego tego kretyna zbanowało, czego tego nie chce indeksować, czy kretyna z kretynem można z korzyściami dla obydwu linkować, czy może kretyny mają się trzymać z daleka :nonono:

w sume racja, teraz pytanie jak 100 popularnych kretynów ustawić na top 10 :)

Dobre pytanie...powoli zaczynasz się ocierać o tę tajemnicę w przeciwieństwie do innych...
jak to zrobić aby było taniej,

pytanie zostało źle zadane...

Erbit, nie jestem pewien czy go końca rozumiem to co chcesz mi poweidziec,

moj post był odpowiedzią w imieniu pozycjonerów-linkerów :) bo o tym ten wątek...

jak to zrobić aby było taniej - chodziło mi o kupowanie linków przez pozycjonerów, aby poprawić pozycje stron swoich klientów, a nie obniżanie cen za pozycjonwanie...

To co chcialem powiedziec, powiedzialem - ale to tylko moje zdanie...

Duzo sie mowi na forum o link, link, link.. a gdy juz to zrobiles to link, link, link... to takie proste! Rozwiń tę myśl - tak górnolotnie...

[edyta]

chyba wywołalem wilka z lasu.. zauwaz tylko dwie sprawy:

1. nie powiedzialem nic innego niz to o czym sie mowi na forum

2. mam umysł filozoficzny.

o to Ci chodziło?

O to, że to forum pozwoliło mo zrozumieć (prawie) ten biznes... aktywne czytanie w tym pomogło.
Bardziej w kierunku  "umiłowania", czy raczej przeważa "mądrość" ? :)

Umiłowanie... sądzę, że znajdzie sie pare osbób, którym poświeciłem kilka ładnych godzin i pomogłem... i tu mogło by powstać kolejne pytanie - skromność/narcyzm.

Mądrość - to pojęcie względne... powiem, że czym dalej brnę w pozycjonowanie to 'tym mniej zaczynam wiedziec' - znaczy powstają nowe pytania/wątpliwości ale to jest podstawą do dalszych dociekań...

Powtórzę się - czytajcie forum... ze zrozumieniem!

Kończe szanowni - polemika do niczego nie prowadzi.... link, link, link...

Kretyn, ptasia grypa, sp******j dziadu, ostatni konkurs... to wyśmienite przykłady.

[edyta]

O licencyjnym linku 'Kominki' w katalogu Qlweb chyba nie trzeba nikomu pisać... to kolejny wyśmienity przykład - chyba jeszcze lepszy od pozostałych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności