Skocz do zawartości

pozyskanie reklamodawcy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

wprowadzili mozliwość pozyskania reklamodawcy na swoją strone , czyzby wiązało się to z dodatkowymi $$ ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy reklamodawcy klikną w te linki, zostaną przeniesieni na stronę, z której będą mogli otworzyć konto AdWords i stworzyć reklamę skierowaną na Twoją stronę. Większa liczba reklamodawców licytujących się o Twoją powierzchnię reklamową znaczy więcej zysku dla Ciebie.

https://www.google.pl/services/oasu/1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście - wprowadzenie targetu reklam przez reklamodawców uważam za bardzo dobry i potrzebny krok w kierunku jeszcze większego rozwoju biura reklamy google (AdSense i AdWords). Za kilka miesięcy AdSense zniknie z "witryn" typu - "animowane gify" a dobre serwisy zyskają stałych reklamodawców, którzy będą płacić za reklamę znacznie wieksze kwoty - dlaczego ?

Ponieważ, odpowiedni target reklam spowoduje znaczny wzrot efektywności kampanii, i reklamodawca będzie w stanie zapłacić nam więcej.

Uważam także, że polskie sieci reklamowe już dziś powinny czuć się poważnie zagrożone - włącznie z Ad.net`em. Przykładowo w ARBOmedia znajduje się bardzo dużo ciekawych serwisów, które dzisiaj otrzymują marne 1,5CPM za pakiety zasięgowe, a prawdziwe kampanii serwują na wybranych 2,3 serwisach - Kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko google nie oferuje watermarków, popupwów reklam Flashowych i innych tego typu. Moim zdaniem Adnet nie powinien się bać.

Ale fakt faktem - bardziej opłaca się mieć reklamy google niż należeć do sieci - a już na pewno jak sa reklamy płatne za akcje - o zrgozo...

Polskie Szlaki.pl - społecznościowy portal wycieczek po Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co reklamodawców odstraszać może sam proces poleconego rejestrowania się, a konkkretniej mieszanka polsko-angielska :/.

Pozdrawiam.

106052[/snapback]

Nie ma się czym przejmować. Coraz więcej agencji reklamowyh dołącza do swojej oferty linki AdSense, oferują realizację całej kampanii (w tym Adnet).

Od roku współpracuje z IDMnet`em i nigdy nie miałem takiego CPM jaki mam w AdSense. I to jest jeden z powodów dla których sieci reklamowe powinny zacząć się bać .

Fakt, adsense nie oferuje specjalistycznych form reklamy, jednak nie są nam wcale potrzebne skoro zarobimy więcej prawda ?.

Reklamy AdSense z pewnością nie irytują użytkowników serwisu tak jak kreacje graficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku współpracuje z IDMnet`em i nigdy nie miałem takiego CPM jaki mam w AdSense. I to jest jeden z powodów dla których sieci reklamowe powinny zacząć się bać .

Bać to zaczną się niedługo witryny - zakazu posiadania

AdSense na stronie z reklamami z agencji.

Szy.

106299[/snapback]

Już teraz agencje mają "ale" do reklam adsense - w przypadku umowy na wyłączność agencyjną.

AdSense nie zabroni posiadania reklam graficznych - za dużo do stracenia (wydawca) a nic do zyskania (jeśli wydawca zarabia więcej w adsense, to wiadomo że najlepszą powierzchnię wykorzysta własnie na adsense - a jeśli nie to rozwiąrze umowę z agencją.

Czyli można zaryzykowac że więcej można na stronie zarobić na AdSense niż na współpracy z agencją?

106420[/snapback]

Przynajmniej w moim przypadku tak jest. W agencji zarabiają mocne witryny tj - biznesnet.pl, egospodarka.pl, wirtualnemedia.pl, td

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności