Skocz do zawartości

mod_gzip


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

Już widze rewrita w PHP-Fusion, może w wersji 7...

Wydaje mi sie, że do sprawy wyszukiwarek oni nigdy nie podchodzili poważnie

104374[/snapback]

Ale pewnie podchodzili do możliwości zainstalowania w/w CMS na serwerach nie umożliwiających korzystanie z .htaccess :rolleyes:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

eh.. a ja wam powiem ze moze i ma znaczenie.

mod_gzip jak nazwa wskazuje kompresuje pliki po stronie serwera i wysyla skopresowana zawartosc do przegladarki, wiec przyspiesza strony o duuuuzo % a o ile predkosc wczytywania stron ma znaczenie w pozycjonowaniu o tyle gzip faktyczine je wspomoga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a o ile predkosc wczytywania stron ma znaczenie w pozycjonowaniu o tyle gzip faktyczine je wspomoga....

eeee.....yyyyyy...??????

Możesz podac źródło takich "rewelacji" ?

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieto w pewien sposób ma rację. Po pierwsze mod_gzip zmniejsza transfer i to znacznie.

jak mniej się przesyła to szybciej całość strony przesłana jest do adresata.

googiel nie lubi wolnych stron, a czesto się zdarza że bot nie indeksuje stron które wolno się otwierają,

pewnie o to chodziło.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności