Skocz do zawartości

Brak realizacji czeku


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dalem czek do realizacji na poczatku poprzedniego miesiaca, miedzyczasie dostalem kolejny czek. Do wczoraj ten pierwszy jeszcze nie splynal a minelo juz .. humm ponad 30 dni. Konta nie zawiesili, czeki przychodza...

Mial juz ktos cos takiego? Czek oddawany byl do PEKAO SA do inkasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym inkasem to jest tak ze, tak juz mialem wczesniej: ten sam oddzial banku tylko inna kobita byla. Pierwsza babka wziela do skupu, druga do inkasa.

Wie ktos jak to jest, jakis ich wewnetrzny regulamin? Moga mi odmowic skupu ze wzgledu np na kwote czeku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno oddadzą :P a co do czeków bankierskich.

To google przecież wystawia czeki bankierskie.

Więc tutaj można Pko S.A załatwić, bo gdzieś w regulaminie google jak mnie pamięc nie zawodzi napisane jest, że czeki są bankierskie.

Ale i też ktoś wpominał o tym w temacie " Gdzie realizujemy czek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze tak ku przestrodze dodam zeby nie podpisywac czeku przed oddaniem go do banku

ja nieswiadomy podpisalem czek przy okeinku i juz Pani robila porblemy ze powinna mi tego nie przyjac bo podpis na czeku składa sie przy obecnosci pracownika banku :P

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności