Skocz do zawartości

[wp.pl] Najpopularniejsze słowa


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

to świadczy o tym że ludzie nie potrafią wpisać adresu do przeglądarki. Lub o ich lenistwie

Ale po co mają na google wchodzić, skoro właśnie są na stronie wyszukiwarki?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przejrzycie najpopularniejsze słowa w Onecie, to zobaczycie, że czołówka, to adresy www.. Ktoś ma ustawioną startową np. Onetu.. Odpala przeglądarkę i wpisuje adres.. tymczasem ten wpisywany jest do formularza wyszukiwarki.. Ile ja mam takich wejść na swoją firmówkę z google ;)

w.

Lubię kiedy kobieta...

a tak ogólnie, to nie chce mi się q**** pracować.. ma ktoś sprawdzony system motywacyjny?

| serwery, hosting

| ogłoszenia bezpłatne

| katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jakby tak wypozycjonować sie tam na te fraze ile to by było ładnych uniqe ;D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wp sprawa wyglada troszeczke inaczej.

Wiekszosc osob ktore kiedys zakladaly neo i nie przestawily strony startowje z WP

nawet jak w pasku adresu wpisza https://www.google.pl to przeniesie to do zapytania w szukaj.wp.pl

takim to sposobem ludzie chcac wejsc na google.pl podaja url prawidlowy i w prawidlowym miejscu tylko modyfikacja IE powoduje ze przechodzi to na szukaj w wp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook, tak sie dzieje, jak NIE podadza www przed adresem. Jak ktos wpisze z http to tez problemu nie ma. Ale google.pl wpisac sie nie da, bo wywola wyszukiwarke wp z blednym zapytaniem :blink:

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poznałem tajemnicę, jak doszło do tego, że wp.pl ma te parę procent udziału w rynku wyszukiwarek :D

A te pare procent to poszukiwania googla. :blink:

102917[/snapback]

To koniecznosc przyzwyczajenia sie do wpisywania adresow z www albo http. Straszny problem, szzegolnie na poczatku.

Nowe haslo WP: Najszybciej znajdujemy Google :D

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świadczy o tym że ludzie nie potrafią wpisać adresu do przeglądarki. Lub o ich lenistwie 102828[/snapback]

Co więcej, nawet wykształceni i inteligentni ludzie, niezwiązani zawodowo z internetem:

- Nie widzą specjalnej różnicy między paskiem adresu, a dodatkowymi paskami, polem formularza, wyszukiwania i wszelkimi innymi inputami.

- Nie widzą żadnej różnicy między .pl, .com.pl, .com i pozostałymi. Dla nich to to samo - dokładnie ta sama strona.

- Nie widzą kompletnie żadnej różnicy między wyszukiwarką Google, Onetu, WP. Dla nich to tylko "wpisanie słowa gdzieś do internetu".

Może trochę smutne.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn chyba neo i wp z zalozenia tak zrobily.

wiekszosc nie wpisuje obecnie www. czy http tzn ci co wpisuja zadko to wpisuja.

ale jak mnie drazni gdy wpisze np domena.pl a jakis popierz..... admin zle wpisal dns i nie dziala tylko cza wpisac www.domena.pl rozumiem ze ktos chce byc tylko pdo www. a nie domena.pl

ale przeciez mozna byloby zastosowac przekierowanie a nie odrazu uniemozliwic wyswietlenie strony.

tak czy tak hm, czy ludzie nierozroznania jezu to nie wiem.

Ja wiem jedno czy wpisze bielizna w google czy wp to tu i tu znajde sklepy z bielizna. Czy w Wp klikne w linka sponsorowanego czy w google w wynik moje zadowolenie bedzie takie samo.

Takl wiec ja osobiscie nie uznalbym tego jako amattorstwa a wygode.

Jezeli cos czego szukam znajde w WP to wole szukac tam a z google szukac wtedy gdy w wp znalezc np nie moge.

Tak wiec google mozna uzywac skutecznie do naprawde scislych trudnych zapytan.

Wpisz w google np haslo śmieszne mp3 czym to sie rozni od WP

to ze zauwazylem tam 2 strony na ktore warto zagladac bo sa faktycznie uaktualniane a reszta to tylko nadaje sie dla ludzi ktorzy wchodza tam 1 raz.

Tak wiec czy dla usera wazne jest ze to domena .com a to PL - szajz i jeszcze raz szajz.

Po co mu to - jezeli znajdzie to co go interesuje na domenie z .pl czy com.

Pozatym koncowki przestaly miec swoja sensownasc juz dawno temu, juz dawno nie jest wyznacznikiem ze .pl to strona napewno z polski, a com to strona z zawartoscia globalna.

Wiec ta wiedza moze kiedys byla przydatna tak jak znajomosc sterowania zółwiem na zx spectrum ale nie w tych czasach.

Napewno lepiej miec domene .pl czy .de niz .com.pl

Pozatym ma nadzieje ze wkoncu UE zakonczy monopolizm USA ktore obecnie wyznacza jakie koncowki sa w danym kraju i je przydziela.

Rownie dobrze USA moze dzisiaj stworzyc koncowke .spam jak i kazda inna koncowke.

tak czy tak dla mnie ta wiedza jest zbyteczna a co tutaj mowic o zwyklych smiertlenikach uzywajacych internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności