Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

Mamy przyjemność zaprezentować Wam giełdę linków tekstowych Prolink.pl

Kilka słów o giełdzie:

Prolink łączy wydawców stron (blogi, serwisy informacyjne, portale) z osobami chcącymi podnieść swoje pozycje w wyszukiwarkach. Opracowany został bardzo zaawansowany system kupna / sprzedaży linków tekstowych z 11 robotami wspierającymi pracę użytkowników.

Stawiamy na jakościowe serwisy. Do systemu będziemy przyjmować strony z PR1 w górę.

Podstawowe zasady i wyróżniki:

- Linki sprzedawane są w miesięcznych emisjach (ceny podawane za miesiąc emisji).

- Instalacja u wydawcy jest jednorazowa. Nasz robot indeksuje podstrony, sprawdza PR oraz linki wychodzące. Na podstawie tych czynników ustalana jest cena za linki, którą proponuje system.

- Klient zgłasza poprzez wyszukiwarkę systemu chęć nabycia linka w wybranym serwisie, następnie Wydawca otrzymuje e-maila ze zgłoszeniem.

- Wydawca może zatwierdzić lub odrzucić sprzedaż linka.

- Po zaakceptowaniu sprzedaży system sam instaluje linka na ustalonej podstronie.

- Po poprawnym rozmieszczeniu, link przechodzi w stan "OK".

- Naliczanie pieniędzy dla Wydawcy następuje co 24 godziny, po sprawdzeniu przez robota systemu czy link faktycznie się emituje.

- Jeśli serwis ma problemy techniczne, Wydawca ma 24 godziny na poprawienie błędu. Po tym czasie emisja zostaje wstrzymana, a Kupujący linki otrzymuje zwrot niewykorzystanej kwoty.

- Na podstronach można sprzedawać od 1 do 5 linków tekstowych.

- Nie wymagamy papierowych umów. Zakładanie konta jest darmowe.

- System przypomina o kończących się emisjach, wysyła również maile o bieżących aktywnościach w systemie.

Na start ProLinka przygotowaliśmy promocję. Dla każdego poprawnie zainstalowanego serwisu z minimum PR3 - przelewamy 100 zł

W krótkim czasie planujemy wdrożenie trybów automatycznego zakupu linków na podstawie ustalonych budżetów.

W tej chwili system działa na zaproszenia. Na początku stycznia zostanie uruchomiony publicznie. Bardzo liczymy na Wasze wskazówki oraz uwagi. Nie ukrywamy, że poświeciliśmy bardzo dużo czasu na stworzenie Prolinka. Mamy nadzieję, że będzie przydatnym narzędziem dla pozycjonerów oraz właścicieli serwisów, chcących zarobić dodatkowe pieniądze.

Zapraszamy do testów! Osoby chcące otrzymać zaproszenie proszę pisać na PW (prywatna wiadomość).

Dla najlepszego testera będzie nagroda specjalna - Sony Play Station 3 :D + dowolna gra do wyboru.

Kilka screenów giełdy:

71855737.th.png 27857040.th.png 41558818.th.png

Zapraszamy do testowania! Jeśli z jakiegoś powodu nie dotrze mail aktywacyjny - proszę pisać w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

Bardzo fajna inicjatywa ;)

Od wczoraj testuję, zatem po kolei :

- rejestracja przebiegła szybko i bezproblemowo - link aktywacyjny dotarł po chwili ( przypomnienie hasła też "przetestowałem" - szybko umknęło mi wpisane hasło przy rejestracji :) )

- interfejs prolinka ciekawy - rozmieszczenie opcji i przedstawienie domen bardzo intuicyjne, w całości prezentuje się funkcjonalnie i czytelnie.

- dodawanie domen i instalacja na serwisach dosyć prosta - wgranie 3 plików .php + zaincludowanie jednego + wstawienie Getlinks

- dodane serwisy akceptowane są dosyć szybko i robot równie zwinnie sprawdza instalację oraz dodaje linki ( zobaczymy jak pójdzie dalej, mam nadzieję, że przy większym obładowaniu userów i serwisów nie trzeba będzie czekać zbyt długo)

- wpłacać pieniądze można za pomocą dotpay - dosyć szybko środki pojawiły się na moim koncie, które od razu wykorzystałem na zakup linków na serwisach innych userów ( nie pokrywa mi się jednak saldo - " wpłacone środki - koszt zakupów linków " - jak rozumiem prawidłowe przeliczenie następuje po jakimś czasie - jakim ? )

- wyszukiwanie serwisów na których chcemy kupić linki : bardzo fajny bajer - sortujemy sobie wg naszych upodobań ( ustalamy jaki PR nas interesuje, tematyka, ilość linków zew. , cena za miesiąc, czy też linki na jakim poziomie nas interesują - strona główna, pierwszy poziom podstron, drugi poziom podstron - z uwagi na początkowy stan domen w systemie za dużo nie można szaleć, ale podejrzewam, że jak system ruszy pełną parą to będzie można przebierać od koloru do wyboru)

ok... a teraz moje sugestie aby "było lepiej" :

- przy logowaniu - opcja "zapamiętaj mnie" - uciążliwe jest ciągle logowanie się... :)

- pliki instalacyjne - przy klikaniu "pobierz" aby pobiera się plik z nazwą domeny - obecnie jest prolinkcode.zip - co przy pobraniu paru instalek robi sie misz masz - nie wiem, która należy do jakiej domeny - lepiej by było np prolinkcode[www.nazwadomeny.pl].zip - tak jak jest w LinkMe (jak dobrze pamiętam).

- przy tych plikach instalacyjnych wprowadzić checkboxy - aby można było zaznaczyć wszystkie domeny lub poszczególne i za jednym kliknięciem pobrać instalki (jak wsadza się 2-3 domeny to nie jest problem, ale jak ktoś wrzuci 20 domen naraz to będzie uciążliwe)

- przy wyniku wyszukiwań serwisów dodałbym jeszcze takie parametry jak : wiek domeny ( na podstawie WebArchive) i ilość backlink ( na podstawie Yahoo).

- możliwość wysyłania wiadomości do właścicieli poszczególnych serwisów uczestniczących w systemie.

Proszę o informacje ile wynosi Wasza prowizja od 1 sprzedanego mojego linka komuś (czy jest stała - procentowa czy wyliczana indywidualnie).

Mam też propozycję aby w późniejszym czasie (jak system się już "rozbuja" i będzie więcej domen) aby wprowadzić możliwość licytowania ceny linka na miesiąc - myślę, że było by to fajne rozwiązanie. (jak jakiś user chce sprzedać na jakiejś super domenie tylko 1 link - niech sprzeda go za tyle za ile ktoś wylicytuje :) )

I na koniec ciekawi mnie jedna rzecz : czy przewidujecie właśnie jakieś super linki na sprzedaż ? (PR6 i powyżej :) ? )

To takie przemyślenia na szybko, jeżeli coś jeszcze mi się nasunie na myśl - napiszę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano trochę przeglądałem panel prolink'a i myślę że sama inicjatywa jest dość fajna. Strony zostały aktywowane bardzo szybko i dodatkowo zliczyło podstrony :)

Pojawiły się również pierwsze linki ;)

Obecnie dodawania linków nie sprawdzałem ponieważ trzeba poczekać 24h na zaakceptowanie płatności za linki znajdujące się na moich stronach. Ogólnie jak się rozglądałem to problemem jedynie może być czasochłonność przy kupowaniu linków jak i później przy ich przedłużaniu (nie widziałem nigdzie w panelu jak i na screenach opcji przedłużania automatycznego).

Moim zdaniem w systemie powinno zliczać tylko i wyłącznie zaindeksowane podstrony ponieważ osobie kupującej link przede wszystkim na tym zależy aby link miał jakąś wartość dla wielkiego G [czyt. był zaindeksowany].

A i uważam że powinna być opcja automatycznego akceptowania linków z możliwością włączenia dla poszczególnych stron :) Pry niektórych stronach jest mi to obojętne czy link będzie do strony konkurencyjnej czy nie więc fajnie by było gdyby linki były automatycznie akceptowane od razu z pominięciem procedury ręcznego akceptowania linków (pominięty został by również okres oczekiwania tych 2 dni na automatyczną aktywacje).

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas,

dzięki za dokładną opinię i pomysły.

Pamiętanie logowania na pewno szybko wprowadzimy. Dzisiaj z testów wyszło kilka drobnostek do poprawienia przy linkach wchodzących w stan 'sleep' (błąd / brak emisji), ale już to poprawiliśmy.

Pobieranie instalek w jednej paczce + odpowiednie nazwy dla folderów to również bardzo dobry pomysł.

Odnośnie PR - faktycznie macie rację. Już mamy zaplanowane wprowadzenie funkcjonalności wyceniającej linki na podstawie BL z yahoo oraz Open Site Explorer. Zobaczymy, jak u nich jest z limitami...

Odnośnie prowizji. Jeśli sprzedajesz link za 30 pln, system pilnuje poprawnej emisji linka przez 30 dni i pobiera 3 pln od Twojej kwoty (czyli 10%).

W tej chwili mamy już dogadane warunki z kilkoma serwisami PR6. Oraz jednym serwisem PR7 (jeden z czołowych polskich portali). Więc na pewno w styczniu będzie ciekawie.

Michał,

również wielkie dzięki za opinię i wskazówki.

Nie trzeba czekać 24h, po akceptacji Wydawcy - link jest umieszczany prawie natychmiast w serwisie. Z kolei naliczenie środków odbywa się codziennie w nocy (Prolink sprawdza czy link się emituje i po 24h nalicza pieniądze).

System zlicza tylko zaindeksowany podstrony. Czasami robot łapie obrazki albo przekierowania, ale to już jest w trakcie poprawki i pewnie jutro bug zniknie.

Automatyczna akceptacja oraz budżety mamy zaplanowane. Na start daliśmy pełną kontrolę nad każdym linkiem, później można będzie włączyć tryb automatyczny oraz pół-automatyczny.

Kilka kodów zaproszeń:

de007b23f4

239c5938c9

30e5accbd6

91f3b18c45

1babd70ba2

7bf1ad4504

8882703a3b

Przypominam, że trwa promocja. Za każdy dodany serwis PR3 (w górę) właściciel otrzymuje 100 pln. Najlepszy tester otrzyma Play Station 3 :) Zapraszamy - www.prolink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można się dostać do wp-admina w wordpressie po dodaniu kodu do general-template

Warning: include_once(prolink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/xxxx/domains/xxx/public_html/wp-includes/general-template.php on line 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sugestia :)

Aby na maila przychodziły informacje odnośnie nowo dodanych domen do systemu wg moich wytycznych :

NP nowe domeny z PR większym niż 5, nowe domeny z danej tematyki czy link, którego koszt mieści się w wyznaczonym budżecie od-do itd. :)

Może nie za każdą nowo dodaną domeną, ale raz w tygodniu, raz na 72h... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyszukiwaniu witryn na ktorych bym chcial kupic linki gdy klikne [szukaj] strona mieli jak by przeszukiwala biblioteke narodowa a jest dopiero kilkanascie witryn :-) cos tam chyba nie jest zoptymalizowane ;]

//mail aktywacyjny byl bez pl znaczkow i enterow jakis chaotyczny

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że trwa promocja. Za każdy dodany serwis PR3 (w górę) właściciel otrzymuje 100 pln. Najlepszy tester otrzyma Play Station 3 :D Zapraszamy - www.prolink.pl

Jak zostanie wybrany najlepszy tester? :-) Bo się zastanawiam nad dołączeniem kilku bardzo mocnych stron :D

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vspak,

racja, dzięki. Już się tym zajmujemy.

Fikas,

dobry pomysł. Funkcjonalność polegająca na obserwowaniu dodawanych, nowych serwisów o określonej tematyce.

Breja,

wyszukiwarkę jeszcze optymalizujemy. Niedługo będzie o wiele szybciej.

Mar_Dal - wysyłam zaproszenie na priv.

Ares,

najlepszy tester zostanie wybrany na podstawie zgłoszonych błędów, dodanych serwisów oraz ogólnego zaangażowania. Zapraszam do testów. Zaproszenie poszło na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przydałaby się możliwość wglądu, ile linków ustawiłeś na stronie jeszcze przed wrzuceniem pliku instalacyjnego.

- przy wejściu w szczegóły mojej dodanej strony w kolumnie Tematyka jest informacja: Sprawdzenie PR, Indeksacja podstron, Sprawdzanie BL. Mimo, iż strona jest o innej tematyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goleo7,

dodając serwis definiujesz ile linków chcesz sprzedawać na poszczególnych podstronach.

vspak,

Problem z WP na razie rozwiązany. Wystarczy skopiować pliki instalacyjne i umieścić je również w katalogu wp-admin.

Panowie i Panie odnośnie konkursu,

Osoba, która przygotuje dobre instrukcje (działających) instalacji dla poszczególnych platform phpbb, joomla, vBulletin, IPB itd. będzie miała większe szanse na otrzymanie PS3 :)

W tej chwili pracujemy nad szczegółami technicznymi i będziemy wdzięczni za pomoc przy instrukcjach instalacji. Oczywiście każda instrukcja umieszczona na Prolinku zostanie opatrzona nickiem / imieniem nazwiskiem (do wyboru) osoby z PiO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... minęły ponad 24h od dodania linku na moją stronę a nie zostały naliczone pieniądze za te linki.

Dodatkowo na stronach z kodowaniem iso-8859-2 w linkach/tekście przed i po wyświetlają się krzaki tak jak by nie było zmiany kodowania.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności