Jump to content
lokoz.com

SEO Lite - hosting SEO

Recommended Posts

Żeby zarwać bana na IP to na serio musi tam stać chyba miliony podstron z viagrą i innymi "kuleczkami gejszy" ;)

A no hosting warty uwagi, na pewno o wiele lepszy niż pakiety hostinowgowe z omni :)

Edited by NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

A jak tam u nich z odpowiadaniem na zgłoszenia?

Szybko reagują czy się ociągają?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Ja trzymam u nich 30 WP na tym małym koncie i jak na razie nie było z nim problemów.

jeszcze troche pochwalcie to zaraz zyskaja jeszcze kilku klientow co przyprowadza swoje publikery i sobie radzic przestana ;).

pozdrowienia.

googlerulz.

jeszcze troche pochwalcie to zaraz zyskaja jeszcze kilku klientow co przyprowadza swoje publikery i sobie radzic przestana :).

Witam. Dawno tu nie zaglądałem, a widzę że wątek się trochę rozwinął. Miło czytać takie opinie :-) Chciałem tylko powiedzieć, że nauczeni doświadczeniem staramy się nie przeciążać serwerów tzn. nie upychamy Klientów "pod korek". Jeżeli dany serwer osiąga pewien "poziom zapełnienia" uruchamiana jest nowa maszyna i na niej lokowane są kolejne konta. W tej chwili SEO Lite to 3 serwery, nasz klasyczny SEO hosting 2, a cała struktura dzięki której to wszystko działa to 10 maszyn. W ciągu najbliższego miesiąca będzie uruchamiany kolejny serwer SEO Lite.

Hosting dla SEO -> https://www.seolite.pl

Ja trzymam z 20 stron wp + publiker i zero zastrzeżeń naprawdę polecam ten hosting i prośba do lokoz nie sprzedawajcie swojej firmy np. firmie hoseo.pl tylko rozwijajcie się i będzie dużo klientów :)

W następnym tygodniu dla wszystkich kont SEO Lite zostanie uruchomiona nowa usługa

PRYWATNE ADRESY IP

Jak to działa?

W panelu DirectAdmin pojawi się opcja zakupu prywatnych adresów. Z rozwijanej listy można będzie wybrać konkretne adresy, które mają zostać przypisane do danego konta. Po zatwierdzeniu - adresy zostaną automatycznie przypisane do danego użytkownika i uruchomione automatycznie w ciągu 5 minut.

W ciągu 24h od zamówienia zostanie wysłana do Klienta pierwsza faktura za PRYWATNE ADRESY IP.

Dokładne info zostanie rozesłane do wszystkich użytkowników kont SEO Lite w momencie uruchomienia usługi.

Hosting dla SEO -> https://www.seolite.pl

ok, a czy ktoś może mi napisać czy działanie serwerów jest takie jak na lokoz czy lepsze ? bo obecnie mam lokoza w pracy i kuleje niemiłosiernie, a dodam że stoją tam aż 19 wordpressów z ruchem 200 uu/mc jeden.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM