Jump to content
daniellito

update serp

Recommended Posts

To może jeszcze zapodamy linka (do innej podstrony), żeby były 2 wynikach w SERPach :P

wiercenie zgrubne

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Ta sytuacja aż się prosi o jakąś akcje społeczną pozycjonerów...

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

To może jeszcze zapodamy linka (do innej podstrony), żeby były 2 wynikach w SERPach tongue.gif

wiercenie zgrubne

Dobry pomysł, to ja umocnię twojego linka :P

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s=&showtopic=103434&view=findpost&p=758397

Koledzy. Muszę powiercić trochę, jakie wiertło polecacie do wiercenia zgrubnego?

Wykonam rozwiercanie lub pogłębianie, przed wierceniem zgrubnym, aby uzyskać dokładne otwory :P

Tylko jak się teraz podzielimy sukcesem z wypozycjonowania tej frazy?

To raczej akcja prospołeczna. Pokażemy ludziom na czym polega porządne wiercenie zgrubne. Żadne wiercenie udarowe, żadne zgrubienia, jest moda na wiercenie zgrubne.

jestem ciekaw czy udaloby sie google wypozycjonowac na fraze wiercenie zgrubne

Smieszna sytuacja by byla, link do wynikow w wynikach

Edited by ognos

Żadne wiercenie udarowe, żadne zgrubienia, jest moda na wiercenie zgrubne.

Wiercenie udarowe ma większą wpisywalność. Więc szkoda ,że nie ta fraza, zresztą przy obecnym algorytmie to nie problem by PiO było w top3 na obie frazy frazy:

- wiercenie udarowe

- wiercenie zgrubne

ich robots.txt nie pozwala

A wyniki z innych wyszukiwarek - tych które podałem powyżej, zauważyłem też ,że nie indeksuje. Ciekawe dlaczego?

Edited by mmr88

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

Akurat ja mam takie wykształcenie że wiem co to jest dobre wiercenie zgrubne :) i nie mylić tego z nawiercaniem, rozwiercaniem, powiercaniem i pogłębianiem :)

Jak tak wszyscy tak to tym wierceniu zgrubnym to przypomniała mi się tulejka od tokarza za 20 zł :D

Guest Mkgraf

Jak by sie tak wwiercić zgrubnie w temat to jest to ciekawe pogłębienie wwiercenie sie w problematykę zgrubnie i nie dogłębnie poruszoną więc wwiercajmy sie dalej by google mogło dalej wiercenie zgrubne tworzyć pod nasze forum

Grafika , fotografia, pozycjonowanie

No cóż zrobiła się niezła kaszanka ale jednak coraz bardziej myślę, że tak zostanie. Chyba czas zacząć używać Binga, jakość podobna a nawet troszkę lepsza :D

ps. wiercenie zgrubne :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg