Skocz do zawartości

pozycjonowanie w bing.pl


Lemon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla 1% wejść warto się męczyć ?

Nie zwracam na to uwagi, bo i gra nie warta świeczki.

teraz jeszcze nie ale z czasem kto wie , ostatnio coraz więcej jest wejść z tej wyszukiwarki w stosunku do lat wcześniejszych

reklamabaner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Bing ma może 2-3 % rynku w Polsce, więc czy jest sens pozycjonowania pod to coś.

Jest sens: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...rt=#entry943910

Dodatkowo IE ma domyślnie ustawioną wyszykiwarkę MS.

W moim otoczeniu coraz więcej ludzi używa Binga do wyszukiwania grafiki, bo wyniki są znacznie lepsze niż w G. A sam sposób prezentowania wyników (grafiki) uważam za lepiej dopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od chili wprowadzenia pingwinów i innych aktualizacji obserwuję zwiększoną aktywność binga na moich stronach.

Notuję także zwiększoną ilość wyszukiwań przez zwykłych użytkowników.

Wcześniej nie przywiązywałem większej wagi do tej wyszukiwarki, teraz zwróciłem się w ich stronę.

To samo tyczy się Seznam i Yandexa.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bingu pozycjonuje sie jak "za dobrych czasów" w goglu, nie ma żadnych udziwnień, aczkolwiek mają coś a'la filtr jak sie przyłoży za dużo linków(chyba - udało mi sie 2 razy na 20 domen więc trudno coś wywnioskować na razie).

W sumie sam sie interesuje tematem od niedawna(też zauważyłem więcej wejść więc czas sie brać za binga ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

To ja jako ciekawostkę wstawię wykresik wejść z wyszukiwarek dla strony, która nie jest zoptymalizowana zarówno ani pod googlem, ani pod bingiem. Okres od 26 maj 2012 roku do 2 września 2012 roku (4 miesiące czasu). Tematyka: fansite World of Warcraft.

Odwiedziny: 179 082

Unikalni użytkownicy: 67 682

Odsłony: 557 179

59786187087973894380_thumb.jpg

Cóż. Liczby mówią same za siebie. Stronę zoptymalizujemy i porozmawiamy za kolejne 4 miesiące, dobrze? ;-)

Będziemy mieli porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i o czym to ma świadczyć? Wiemy jaki kawałek rodzimego tortu należy do G więc odkrycia żadnego tu nie widzę.

Cóż. Odkrycie może być dopiero za 4 miesiące, kiedy będzie można do czego porównać wyniki PO OPTYMALIZACJI. Można wtedy będzie ocenić czy pozycjonowanie się pod binga ma w ogóle sens przy aktualnych przyzwyczajeniach internautów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie bardzo rozumiem - zakładasz, że jak zoptymalizujesz serwis to więcej ludzi zacznie z niego z binga wchodzić? Od razu Ci piszę, że pozycjonowanie pod binga nie ma sensu bo ludzie wchodzą z G. Takie nawyki mają. Co nie znaczy, ze sytuacja się nie zmieni za jakiś czas. W USA G ma mocną pozycję ale bing ukręcił sporo dla siebie. W Rosji Yandex, w Chinach Baidu, w Czechach Seznam. Za jakiś czas u nas może zmienić się sytuacja. W tej chwili G rządzi w Polsce i to wie każdy mający statystyki na stronie.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale głupotą jest lekceważenie każdej wyszukiwarki. Pozycjonowanie w Bingu nie zajmuje aż tak wiele czasu i nie potrzeba wielkich szopek, więc czemu odpuszczać.

Ruch należy zdobyć z różnych źródeł i absolutnie nie mam tu na myśli AdWords. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tony Halik Was Here... :-)

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności