Jump to content
Lemon

pozycjonowanie w bing.pl

Recommended Posts

Czy dla 1% wejść warto się męczyć ?

Nie zwracam na to uwagi, bo i gra nie warta świeczki.

teraz jeszcze nie ale z czasem kto wie , ostatnio coraz więcej jest wejść z tej wyszukiwarki w stosunku do lat wcześniejszych

reklamabaner.jpg

Bing ma może 2-3 % rynku w Polsce, więc czy jest sens pozycjonowania pod to coś.

Jest sens: http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...rt=#entry943910

Dodatkowo IE ma domyślnie ustawioną wyszykiwarkę MS.

W moim otoczeniu coraz więcej ludzi używa Binga do wyszukiwania grafiki, bo wyniki są znacznie lepsze niż w G. A sam sposób prezentowania wyników (grafiki) uważam za lepiej dopracowany.

Od chili wprowadzenia pingwinów i innych aktualizacji obserwuję zwiększoną aktywność binga na moich stronach.

Notuję także zwiększoną ilość wyszukiwań przez zwykłych użytkowników.

Wcześniej nie przywiązywałem większej wagi do tej wyszukiwarki, teraz zwróciłem się w ich stronę.

To samo tyczy się Seznam i Yandexa.

W bingu pozycjonuje sie jak "za dobrych czasów" w goglu, nie ma żadnych udziwnień, aczkolwiek mają coś a'la filtr jak sie przyłoży za dużo linków(chyba - udało mi sie 2 razy na 20 domen więc trudno coś wywnioskować na razie).

W sumie sam sie interesuje tematem od niedawna(też zauważyłem więcej wejść więc czas sie brać za binga ;)

Edited by straseusz

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

czy w bingu coś sie zmieniło na przestrzeni miesięcy? Jak jest z optymalizacją pod binga? co jest ważne, co ważniejsze, a co najważniejsze? macie jakieś ciekawą stronę z pozycjonowanie pod binga?

To ja jako ciekawostkę wstawię wykresik wejść z wyszukiwarek dla strony, która nie jest zoptymalizowana zarówno ani pod googlem, ani pod bingiem. Okres od 26 maj 2012 roku do 2 września 2012 roku (4 miesiące czasu). Tematyka: fansite World of Warcraft.

Odwiedziny: 179 082

Unikalni użytkownicy: 67 682

Odsłony: 557 179

59786187087973894380_thumb.jpg

Cóż. Liczby mówią same za siebie. Stronę zoptymalizujemy i porozmawiamy za kolejne 4 miesiące, dobrze? ;-)

Będziemy mieli porównanie.

Edited by Wioletta Makuch

@up i o czym to ma świadczyć? Wiemy jaki kawałek rodzimego tortu należy do G więc odkrycia żadnego tu nie widzę.

Cóż. Odkrycie może być dopiero za 4 miesiące, kiedy będzie można do czego porównać wyniki PO OPTYMALIZACJI. Można wtedy będzie ocenić czy pozycjonowanie się pod binga ma w ogóle sens przy aktualnych przyzwyczajeniach internautów.

dalej nie bardzo rozumiem - zakładasz, że jak zoptymalizujesz serwis to więcej ludzi zacznie z niego z binga wchodzić? Od razu Ci piszę, że pozycjonowanie pod binga nie ma sensu bo ludzie wchodzą z G. Takie nawyki mają. Co nie znaczy, ze sytuacja się nie zmieni za jakiś czas. W USA G ma mocną pozycję ale bing ukręcił sporo dla siebie. W Rosji Yandex, w Chinach Baidu, w Czechach Seznam. Za jakiś czas u nas może zmienić się sytuacja. W tej chwili G rządzi w Polsce i to wie każdy mający statystyki na stronie.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Sorry, ale głupotą jest lekceważenie każdej wyszukiwarki. Pozycjonowanie w Bingu nie zajmuje aż tak wiele czasu i nie potrzeba wielkich szopek, więc czemu odpuszczać.

Ruch należy zdobyć z różnych źródeł i absolutnie nie mam tu na myśli AdWords. :)

Wielka szkoda, że Bing jest tak mało popularny w Polsce. Na bardzo konkurencyjną frazę, w Bing jestem w TOP10 za to w Google gdzieś w kosmosie :)

Tony Halik Was Here... :-)

Patron-Age :: Wp.pl Onet.pl Interia.pl o2.pl Gazeta.pl TVN.pl TVP.PL XMC.pl

Web Knowledge Centre : www.Webmaster.M106.com

.:: Weblinks ::.

USA.XMC.pl

Japan.XMC.pl

Efektywny System Pozycjonujący = SeoPilot.pl Warto! ;-)

ferry - chyba sobie odpowiedziałeś dlaczego jesteś w top10 ? :D

Pewnie dlatego, że wszyscy mają Binga w du**e ;)